فیلم کامل انداختن جسد کودک سوری در آب دریا (آنتالیا) توسط پدرش

[ad_1]

 

مرد سوری فرزند کودک خود را که از تشنگی فوت کرد را به دریا رها کرد فیلم کامل انداختن جسد کودک سوری در آب دریای مدیترانه در آنتالیا توسط پدرش  از خبرهایی بوده که واکنش هایی را در پی داشته است.

درگیری سوریه یکی از بدترین بحران های بشردوستانه تاریخ را ساختن کرده است.

انداختن جسد کودک سوری در آب دریا

از سال 2011 بیش از نیمی از فراوانی 22 میلیونی سوریه قبل از جنگ مجبور به ترک خانه های خود در جستجوی امنیت شده اند که بسیاری از آنها بیش از یک بار بوده اند. خانواده هایی که هنوز در سوریه زندگی می کنند برای زنده ماندن و تامین نیازهای اولیه خود در تلاش هستند.

در حالی که بحران درون دهمین سال خود می شود و پایانی برای اون نزد بینی نشده است، میلیون ها سوری همچنان در درد هستند هر روز کمبود آب و غذا و دسترسی محدود به خدمات بهداشتی جان میلیون ها نفر را به خطر می اندازد.

در شمال غرب سوریه، یکی از ظریف‌ترین مناطق سرزمین، نیازهای اولیه کم شده است و ارسال کمک‌های حیاتی از راه مرزها به طور فزاینده‌ای چالش برانگیز شده است.

هر چقدر که بحران پیچیده شده است، یک واقعیت ساده است: میلیون ها سوری به کمک ما نیاز دارند. بر پایه شرح سازمان ملل، 3.8 میلیارد دلار برای رفع نیازهای سریع صدمه پذیرترین سوری ها در سال 2020 مورد نیاز بود  اما فقط نیمی از اون دریافت شده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *