فیلم کامل ثانیه شوکه کننده هک شدن شبکه یک و قسمت خبری تلویزیون 16 مهر 1401

[ad_1]

فیلم کامل ثانیه شوکه کننده هک شدن شبکه یک و قسمت خبری تلویزیون ۱۶ مهر ۱۴۰۱

فیلم کامل ثانیه هک شدن شبکه خبر و شبکه یک (۱۶ مهر ۱۴۰۱) یکی از اتفاقات شگفت آور و نا آشنا صدا و سیمای ایران است که برخی می گویند عامل انسانی سبب ای نهک بوده است.

فیلم ثانیه هک شبکه ۱ صداو سیما توسط گروه عدالت علی ۱۶ مهر ۱۴۰۱ : فیلم هک شدن شبکه یک و قسمت خبری تلویزیون ۱۶ مهر ۱۴۰۱ توسط ضدانقلاب عدالت علی بازتاب پهناور ای در شبکه های اجتماعی داشت اما اتفاق چیست؟

فیلم / لحظه هک شدن شبکه یک و بخش خبری تلویزیون 16 مهر 1401 و واکنش ها

در وقت پخش اخبار سراسری ساعت ۲۱ شبکه یک صداو سیما، این شبکه به زمان چند ثانیه توسط گروهی موسوم به عدالت علی هک شد و تصاویر هنجارشکنانه بجای عکس گوینده خبر روی انتن رفت.

از ساعاتی نزد ویدئوی هک شبکه اول تلویزیون وقت پخش خبر سراسری ساعت ۲۱ به یکی از خبرهای مهم و حائز با ارزش و مهم بودن روز تبدیل شده و با واکنش های زیادی دنبال بوده است. اخبار ساعت ۲۱ صداوسیما که از شبکه‌های اول و خبر صداوسیما پخش می‌شود برای چند ثانیه توسط عوامل ضدانقلاب هک شد. این اتفاق در تاریخ پخش خبر ساعت ۲۱ شبکه یک چهره داده.

منابع خبری در توییتر گروه هکری به نام عدالت علی را عامل هک شدن شبکه یک سیما معرفی کردند که نزد از این هم ادعای هک کردن سامانه‌های مختلف داخلی را داشته، این بار هم وظیفه حمله و از دسترس خارج کردن شبکه یک سیما را به وظیفه گرفته است.

گفتنی است که این اولین بار نیست شبکه های مختلف صدا و سیما هک میشود و مورد حمله هکری قرار می گیرد و این اتفاق برای چندمین بار چهره داده است و به نظر مسئولان باید کارها واجب برای نگه داری امنیت شبکه کارها واجب را انجام دهند. کانال تلگرامی چندثانیه با انتشار تصویری خبر داده است که وبسایت تلوبیون از دسترس خارج شده است.

گفتنی است که اخبار ساعت ۲۱ صداوسیما که از شبکه های اول و شبکه خبر تلویزیون پخش می شود برای چند ثانیه توسط عوامل ضدانقلاب هک شد و تصاویر هنجارشکنانه پخش شد.

در ماه های قبل، چنین اتفاقی بر بستر تلوبیون که اینترنتی پخش می شود چهره داده بود . در ماه های قبل و همزمانبا اعلام تهدیدهای سایبری، شبکه های رادیویی ، شبکه اول سیما وابسته حملات سایبری شدند که البته در دفعات قبلی همبحث شیطنت های داخلی و خرابکاری برای این اتفاقات مطرح شده بود اما هیچ گاه موضع گیری دقیق و مشخصی دربارهسرنوشت این اتفاقات نداشته است.

شکست برنامه‌ریزی دولت‌های استکباری برای استفاده‌گیری از دلیل فوت مهسا امینی به‌منظور تجزیه ایران و کاهش افراد شرکت‌کننده در تجمعات، اون‌ها را به کارها فانتزی سوق داده است.

پخش تصاویر چند ثانیه ای در لابه لای گزارشی از شبکه اول سیما بازتاب های بسیاری در رسانه های اصولگرا داشت. انتقاد از ضعف امنیتی در رسانه مردمی تکرار چند باره چنین اقداماتی را متوجه مدیران ارشد رسانه مردمی فهمید.

[ad_2]