فیلم کامل سحر قریشی در باشگاه بدنسازی دبی تتو صورتش را پاک کرد

[ad_1]

فیلم کامل سحر قریشی در باشگاه بدنسازی دبی تتو صورتش را پاک کرد

فیلم کامل سحر قریشی در باشگاه بدنسازی دبی تتو صورتش رو پاک کرد مشخص شد تتو های شکل او دائمی نبوده است و از رنگ های زمان دار استفاده کرده است.

سحر قریشی که از تتلو جدا شده است از ترکیه به دبی رفته است و گفته میشود در یک فیلم سینمایی بازی خواهد کرد اما هنوز نام این فیلم مشخص نشده است.

فیلم کامل سحر قریشی در باشگاه بدنسازی دبی

سحر قریشی در سال 1401 با تتلو درون رابطه شد که همانطور نزد بینی میشد کمتر از 5 ماه از او جدا شد و حالا به دبی رفته است و میخواهد به دنیای بازیگر بازگردد او مدتی از بازیگری فاصله گرفته بود.

قریشی سپس از بازی در سریال نیسان آبی به ترکیه رفت و دیگر به ایران بازنگشت و با تتلو خواننده جنجالی درون رابطه شد که حالا به نظر میرسد سپس از جنجال های به وجود امده تصمیم دارد به ایران بازگردد و تتو هایی که زده بود را هم پاک کرده است البته تتو نبوده و از رنگ های زمان دار استفاده کرده است.

هنچنین ببینید عکس جدید سحر قریشی با چفیه عربی

سحر قریشی از بازیگران زن سینما و تلویزیون کشورمان است. او کار عکس خود را از سال 1388 با یک فیلم سینمایی شروع کرد. زندگی پرحاشیه و پرتلاش بودن این سلبریتی جنجالی در دهه 90 دلیل افزایش شهرت او شد. با ما دنبال باشید تا بیوگرافی و حواشی این بازیگر را مطالعه کنیم.

سحر قریشی از بازیگران پر تلاش و پرمخاطب سینما، ششم دی ماه 1366 در تهران متولد شد. احتمالا او را با سریال خاطره‌انگیز «دلنوازان» به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده به‌یاد می‌آورید. او با این سریال به شهرت رسید. قریشی یکی از سلبریتی‌های پرحاشیه در سینماست.

 

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]