فیلم کامل سکانس تکان دهنده بچه مهمونی و چرخ و فلک سواری و واکنش ها را ببینید

[ad_1]

فیلم کامل سکانس تکان دهنده بچه مهمونی و چرخ و فلک سواری و واکنش ها را ببینید

فیلم کامل بچه مهمونی و چرخ و فلک و بازگویی خاطرات چرخ و فلک سواری بچه مهمونی و واکنش ها را ببینید در ویدئوی بچه مهمونی درباره چرخ و فلک و اشک و گریه ایرج طهماسب را در قطعه جدید برنامه مهمونی ایرج طهماسب که بازتاب پهناور ای در شبکه های اجتماعی داشته را از دست ندهید و ببینید

بچه مهمونی و چرخ و فلک

ویدئوی بچه مهمونی و چرخ و فلک سواری و بازگویی خاطراتی از سوار شدن به چرخ و فلک و دیالوگ های تکان دهنده و تامل برانگیز بچه مهمونی درباره چرخ و فلک که میگه زمانی عظیم شدی مانند اینا نشیا گریه و اشک ایرج طهماسب را درآورد، از ساعاتی نزد در شبکه های اجتماعی وایرال شده و با واکنش های جذاب و جذابی از سوی کاربران فضای غیر واقعی دنبال شده است که شما نیز ویدئوی سکانس بچه مهمونی و چرخ و فلک را فیلم زیر ببینید و از دست ندهید:

دانلود ویدئو

بچه مهمونی که به تازگی دیالوگ های جذاب و غم انگیزی درباره چرخ و فلک سواری را در جدیدترین قطعه برنامه مهمونی ایرج طهماسب بازگو کرده که دلیل بغض و گریه ایرج طهماسب شد، تا جایی که او دستور قطع برنامه را داد و نتوانست از ریختن اشک هایش پیشگیری کند.

الآن با گذشت ساعاتی از انتشار قطعه جدید این برنامه، قسمت هایی از اون در شبکه های غیر واقعی با عنوان این بار بچه مهمونی اشکتان را درمی آورد به جای خنده و فحش، در حال دست به دست شدن است

در بخشی از این ویدئو، بچه به ایرج طهماسب می گوید: سوار چرخ فلک شدیم و هی رفت بالا و بالاتر، طهماسب! آفتاب خورد به صورتمان. سپس با خودم گفتم چقدر بالا داریم می رویم، هی آدم ها کوچک و کوچکتر می شدند، چقدر ما آدم ها فکر می کنیم بزرگیم، سپس با خودم گفتم زمانی تو عظیم شدی مانند اینها نشوی…سپس رسیدیم بالای بالا! طهماسب اون بالا یکهو چرخ فلک ایستاد. اینقدر دور و برم را دید کردم! همه چیز اینقدر خوشگل بود، اینجای خاطره گویی و دیالوگ بچه، آقای طهماسب نتوانست جلوی بغض و اشکش را بگیرد و بینندگان را به دیدن ادامه برنامه دعوت کرد.

عروسک بچه یکی از شخصیت های سریال مهمونی به کارگردانی ایرج طهماسب است که اینروزها با تورو سننه قربونت برم و ساندویچ ماکارونی با کلاس حصیری معروف شده و محبویت عجیبی در بین کاربران و خانواده ها پیدا کرده است. مهمونی در ژانر عروسکی، کمدی و گفتگو اساس، به کارگردانی و اجرای ایرج طهماسب و تهیه کنندگی حسن خدادادی ساخته شده است.

برنامه مهمونی با تعدادی عروسک جدید کاری از ایرج طهماسب کارگردان کشورمان است که پنجشنبه ها ساعت ۲۰ منتشر میشود و تاکنون ۱۶ قطعه اون از طرق نماوا پخش شده و چهره ها هنری و ورزشی ایرانی مهمان این برنامه بودند. شخصیت های بچه و پشه بیشترین محبوبیت را در بین عروسک های این برنامه دارند.

وجود عروسک بچه جذابت این دلیل‌ جدید ایرج طهماسب را زیادتر کرده و مخاطبان و بینندگان این برنامه فراوان بچه را دوست دارند و سکانس های جذاب او در شبکه های اجتمالعی در حال دست به دست شدن است.

واکنش ها

واقعا برای چی بعضیا مغرورن، مگه مهربونی چشه ❤️

******

ینظیر هستین

😢😢😢

****
زمانی عظیم شدی مانند اینا نشیا 💔

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *