فیلم کامل صحبت های شگفت آور دایانا حبیبی در جشنواره ونیز

[ad_1]

فیلم کامل صحبت های عجیب دایانا حبیبی در کنفرانس مطبوعاتی و نشست خبری فیلم شب داخلی دیواری در جشنواره فیلم ونیز را ببینید.

فیلم کامل صحبت های شگفت آور دایانا حبیبی در کنفرانس مطبوعاتی و نشست خبری فیلم شب داخلی دیواری در جشنواره فیلم ونیز را ببینید.

صحبت های شگفت آور دایانا حبیبی در جشنواره ونیز

دایانا حبیبی بازیگر فیلم سینمایی شب داخلی دیوار به کارگردانی وحید جلیلوند اولین تجربه شغل ای بازیگری خود را در این فیلم به دست آورد او در کنار چهره‌های شاخصی همچون نوید محمدزاده و امیر آقایی ایفای نقش پرداخت و تجربه فراوان خوبی را در اولین تجربه شغل ای اش کسب کرد.

همچنین ببینید بیوگرافی کامل دایانا حبیبی و همسرش

او در نقش لیلا در این سریال بازی می کند در نشست خبری گفت آنقدر در نقش لیلا غرق شده بودم که سپس از آخر فیلم حدود شش ماه طول کشید تا بتوانم از این نقش خارج شوم و به زندگی عادی برگردم آقای علی جلیلوند تهیه کننده این فیلم نیز صحبت های او را تایید کرد و گفت شرایط دایانا انقدر کلفت بوده که گروه سازنده واقعا دلواپس حال او بودند .

صحبت های او الآن دلیل شده که بسیاری از مردم فضولی شوند که ببینند چه نقشی داشته است د خانم دایانا حبیبی اصالتاً گرجستانی بوده و دو ملیتی می باشد او بازیگری را در کلاسهای آقای جلیلوند شروع کرده و برنده شده در فیلم سینمایی آقای جلیلوند بازی کند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]