فیلم کامل ماجرای پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت و واقعیت ها را ببینید

[ad_1]

فیلم کامل ماجرای پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت و واقعیت ها را ببینید

فیلم کامل ثانیه پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت و واکنش ها را ببینید در ویدئوی پرت شدن زن رشتی از ماشین گشت پلیس و اطلاعیه و توضیح پلیس درباره جزئیات را در ادامه مطلب از مجله سخن جدید میخوانید

فیلم پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت

انتشار ویدئویی از پر ت شدن یک زن از ماشین پلیس در خیابان سبزه میدان رشت روز قبل خبرساز شده و بازتاب پهناور و فراوانی در شبکه های اجتماعی از جمله توئیتر و اینستاگرام داشته است.

انتشار این فیلم منجر به سوءاستفاده رسانه‌های معاند شده و طوری وانمود کردند که این خانم توسط گشت ارشاد به خارج پرتاپ می‌شود، در همین خصوص جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان در جمع خبرنگاران با رد برخی شایعات منتشر شده در فضای غیر واقعی در خصوص برخورد گشت ارشاد با این شهروند خانم اظهار کرد: در پی شکایت یکی از شهروندان به دلیل سوءاستفاده سو مقابل از سانحه تصادف رانندگی چند روز قبل و تصمیم اخاذی از وی، نگهداری به اتفاق در دستور کار عوامل گشت انتظامی کلانتری ۲۲ رشت قرار گرفت.

در این ویدیو که در این صفحه بارگذاری شده مشاهده می کنید که یک زن از ماشین ون پلیس به پایین پرت می شود. در زیر فیلم پرت شدن یک زن از ماشین پلیس در رشت را ببییند:

در این ویدئویی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده در محل سبزه‌میدان رشت، یک زن از خودروی پلیس که با شتاب درحال حرکت است، به خارج پرت می‌شود.

وب سایت جماران نیز با انتشار تصاویری از پرت شدن یک زن از خودروی گشت ارشاد در رشت خبر داد و در توضیح این خبر به تعریف از برخی رسانه‌ها آمده: روز شنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ویدیویی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است که علامت می‌دهد در محل سبزه‌میدان رشت، یک زن از خودروی گشت ارشاد که با شتاب درحال حرکت است، به خارج پرت می‌شود.

توضیحات جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان اطلاعیه ای درباره پرت‌شدن یک زن از خودروی گشت ارشاد منتشر کرد:

پلیس پس از وایرال شدن این ویدئو اطلاعیه ای درباره پرت‌شدن یک زن از خودروی گشت ارشاد منتشر کرد:

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با تشریح جزئیات حادثه سبزه میدان رشت، از واقعیت این اتفاق خبر داد.

“سرهنگ حسین حسن‌پور” سحر امروز با وجود در جمع تعدادی از خبرنگاران به تشریح اتفاق و توضیحات پلیس در جریان حادثه سبزه‌میدان رشت پرداخت.

وی با رد برخی شایعات منتشر شده در فضای غیر واقعی در خصوص برخورد گشت ارشاد با این شهروند خانم افزود: در پی شکایت احدی از شهروندان به دلیل سوء استفاده سو مقابل از سانحه تصادف رانندگی چند روز قبل و تصمیم اخاذی از وی، نگهداری به اتفاق در دستور کار عوامل گشت انتظامی کلانتری ۲۲ رشت قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان افزود: متهم این اتفاق که حالت طبیعی نیز نداشت پس از روبرویی با پلیس با استفاده از الفاظ رکیک تصمیم درگیری و فرار از دست ماموران را داشت که عوامل انتظامی آماده در منظره‌ پس از هماهنگی نسبت به دستگیری وی اقدام کردند.

وی با نشانه به وجود مستندات کافی و روشن بودن اصل این اتفاق از ممانعت شهروند خانم مورد گفت و گو از انتقال متهم به مقر انتظامی و تلاش برای خارج کردن فرد دستگیرشده از ماشین پلیس، خبر داد و افزود: با توجه به محرز بودن تخلف متهم دستگیر شده و وجود شاکی خصوصی، پلیس ملزم به دستگیری و انتقال متهم به مقر انتظامی برای نگهداری زیادتر بوده و قطعا مخالفت یا اصرار سایرین دلیلی بر عدم اجرای قانون نیست.

سرهنگ “حسین حسن‌پور” افزود: با بررسی مستندات و تصاویر دوربین‌های محل حادثه مشخص است این شهروند خانم پس از حرکت ماشین پلیس، از پنجره ماشین در حال حرکت آویزان شده و ادعای پرتاب کردن وی از ماشین گشت امنیت اخلاقی، کذب محض است.

جانشین فرمانده انتظامی استان گیلان با گلایه از برخی شبکه‌های اجتماعی که به صرف دیدن یک ویدئو از زاویه نامناسب و بدون بررسی اصل اتفاق اقدام به قضاوت ناعادلانه پلیس می‌کنند افزود: کارکنان پلیس موظف به برخورد صحیح و رعایت حقوق تمامی شهروندان هستند و پلیس در برقراری نظم و امنیت، از هیچ تلاشی افسوس نخواهد کرد.

[ad_2]