فیلم کامل مسابقه جاوید بشارت حریف آمریکایی را له کرد (16+)

[ad_1]

 

فیلم کامل مبارزه جاوید بشارت حریف آمریکایی تونی گریویلی را در UFC له کرد جاوید بشارت از مبارزان شغل ای افغانستان بوده که روز قبل توانست حریف امریکایی خود را در سه راند شکست بدهد.

او افتخارات زیادی در کارنامه دارد و مبارزه هایش فراوان زیاد خونین است این مبارز در رینگ بی مهربانی عمل میکند و با اینکه از امکانات کمی برخوردار است اما توانسته تکنیک های خود فراوان زیاد تمرین کند از پس حریفانش براید.

فیلم کامل مبارزه جاوید بشارت و حریف آمریکایی

افغانستان مبارزان فراوان خوبی در رشته مبارزات ترکیبی دارد و در یو اف سی فراوان خوب عمل میکنند.

او چندین بار امیر علی اکبری را برای مبارزه فراخوانده بود اما چون امتیازات امیر علی اکبری از او زیادتر بوده نپذیرفته است برای چی که از اگر قبول میکرد اعتبار خوبی برای مبارز افغان به دست می امد.

جاوید بشارت با شکست حریف امریکایی برنده شد دومین پیروزی خود را در مبارزات آزاد UFC کسب کند و خود را برای حریف اماده نماید.

همچنین ببینید

یو اف سی یک شرکت آمریکایی فعال در هنرهای رزمی ترکیبی (MMA) است که در لاس وگاس، نوادا واقع شده است. این شرکت تبلیغاتی MMA در دنیا از سال 2011 تاسیس شد و درامد فراوان خوبی هم دارد.

این رویدادها را در سراسر دنیا تولید می کند که 12 دسته وزنی (هشت مرد و چهار زن) را به نمایش می گذارد و از قوانین یکپارچه هنرهای رزمی ترکیبی پیروی می کند. تا سال 2022، بیش از 600 مبارزه برگزار کرده است.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]