فیلم کامل مسابقه کامران قاسم پور و کاکس فینال کشتی دنیا 2022 و واکنشهای جذاب ببینید

[ad_1]

فیلم کامل مسابقه کامران قاسم پور و جیدن کاکس فینال مسابقات آزاد کشتی دنیا ۲۰۲۲ و واکنشهای جذاب را ببینید

فیلم کامل مسابقه کشتی کامران قاسم پور و جیدن کاکس در فینال مسابقات کشتی آزاد قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ که شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱ برگزار شد، به یکی از پربازدیدترین مسابقات جهانی در شبکه های اجتماعی و فضای غیر واقعی تبدیل شد و واکنش های کاربران را در پی داشت دنبال جزئیات و فیلم کامل از ثانیه قهرمانی و مدال طلا کامران قاسم پور در مقابل جی دن کاکس حریف امریکایی را اینجا ببینید

فیلم مسابقه کامران قاسم پور و جیدن کاکس فینال قهرمان جهان 2022

کامران قاسمپور کشتی گیر آزادکار کشورمان در فینال مسابقات قهرمانی دنیا ۲۰۲۲ در مبارزه با جیدن کاکس به مدال طلا رسید و عنوان قهرمان دنیا را کسب کرد. جی دن کاکس که همیشه یکی از رقبای سرسخت و قدرتمند در مسابقات کشتی آزاد، برای کامران قاسم پور محسوب میشود، این بار در برابر شیر مازندران و کشتی گیر ایران شکست خورد و نتوانست مدال طلای مسابقات آزاد کشتی دنیا در صربستان را به دست اورد و به مدال نقره بسنده کرد. ویدئوی کشتی کامران قاسم پور و جیدن کاکس را در زیر ببینید:

دانلود ویدئو

به شرح اخبار ورزشی سخن جدید، در وزن ۹۲ کیلوگرم، کامران قاسمپور با پیروزی ۲-۰ مقابل جیدن کاکس قهرمانی خود در رقابتهای جهانی را تکرار کرد و به مدال طلا رسید.

این کشتی‌گیر کم سن جویباری برای دومین بار در دومین فینال متوالی جیدن کاکس آمریکایی قهرمان معروف کشتی دنیا را با نتیجه ۲-۰ شکست داد و اولین طلای کشتی آزاد ایران در این رقابت‌ها را به دست آورد.

قاسمپور سال قبل در مسابقات نروژ نیز کاکس را شکست داده بود و مدال خوش رنگ طلا را بر گردن اویخته بود. او با اینکه در این مسابقه زخمی شد، اما با شکل خونی و سر باند پیچی شده، مردانه روی تشک کشتی گرفت و سخن امریکایی را زمین زد.

با زرد که قاسمپور امشب به دست آورد انتقام شکست حسن یزدانی مقابل دیوید تیلور گرفته شد و الآن با آخر خوش رقابت‌های فردا، کار مردمی‌پوشان ایران در مسابقات قهرمانی کشتی دنیا ۲۰۲۲ به آخر خواهد رسید.

واکنش ها

كامران قاسم پور با شکست حریف آمریکایی زرد شد، زنده باد ایران💚

****

سپس از دو نقره و یک برنز دیروز
دم کامران قاسم پور گرم که با یک طلای بی نظیر حال همه‌مون رو خوب کرد
خسته نباشی دلاور ! خداقوت پهلوان !

****

پرچم بالاست
دم کشتی گیرهامون گرم ✌️🇮🇷

*****

نان پدر و شیر مادر حلالت مرد عظیم

***
چه کنیم دیگه شکست دادن آمریکا تو خونمونه…✌ 🇮🇷

******
چه کشتی گیریه این کامران قاسم پور…
باریکلا،دبل قهرمانی دنیا!

****

و ….

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *