فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و فیلم رقص

[ad_1]

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و کلیپ رقص

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان و فیلم رقص او که در شبکه های اجتماعی منتشر شده است مهسا امینی دختر 22 ساله که به سبب حجاب نامناسب توسط گشت ارشاد بازداشت شد و به اماکن برده شد بر دلیل‌ سکته فوت کرد الآن ویدیوهایی از او در شبکه های اجتماعی منتشر شده است.

فیلم کامل مهسا امینی با لباس کردی در قبرستان

مهسا امینی دختر کردستانی اهل سقز بود که به دنبال خانواده اش به تهران می آیند تا با اقوامشان ملاقات کنند اما توسط گشت ارشاد در پارک طالاقانی دستگیر و به اماکن برده میشود.

 

پلیس میگوید این دختر به دنبال 3 خانم و و آقا در پارک بودند که گشت ارشاد به آنها تذکر میدهد اما چون لباس خانم مهسا امینی نامنساب بوده بازداشت شده تا به اماکن منتقل شود و کلاس های اموزشی برای انها ارائه شود اما به یکباره وابسته سکته مغزی میشود و به بیمارستان منتقل میشود.

همچنان درباره دلیل فوت این دختر کم سن سخن و حدیث های زیادی وجود دارد و بسیاری از سلبریتی ها نیز به اون واکنش علامت داده اند.

حتی برخی از مسئولان کشورمان نیز به نحوه برخورد گشت ارشاد با افراد بدحجاب انتقاد کرده اند اما اینکه چه کسی این قانون را تعیین کرده مشخص نیست حتی برخی نماینده های مجلس نیز معترض هستند در حالی که آنها خود از قانون گذاران میباشند.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *