فیلم کشف حجاب اعتراضی همسر برزو ارجمند جنجالی شد! [+ویدئو]

[ad_1]

برزو ارجمند به دنبال همسرش، پارمیس زند، ویدیویی را در جهت اعتراضات ضبط کردند. فیلم حمایت برزو ارجمند و کشف حجاب همسر برزو ارجمند در اون را ببینید.

در این ویدیو برزو و همسرش با ترانه برای تو کوچه رقصیدن شروین حاجی پور که چندی نزد بازداشت و با قید وثیقه آزاد شد، همخوانی می‌کنند. شما همراهان گرامی می‌توانید اولین ویدئویی را که شروین حاجی پور سپس از آزاد شدنش در فضای غیر واقعی منتشر کرده است را دید کنید:

اولین اظهارات شروین حاجی پور درباره اتفاقاتی که برای آهنگش افتاد سپس از آزادی [+ویدیو]

فیلم حمایت برزو ارجمند و کشف حجاب همسرش

قبل از اینکه به فیلم کشف حجاب حمایتی همسر بروز ارجمند بپردازیم باید بفهمید که امکان اهداء جایزه گرمی به شروین حاجی پور فراوان فراوان است که می‌توانید خبر کامل را در مطلب زیر بخوانید:

ماجرای نامزدی گرمی ترانه برای شروین حاجی پور چیست؟ [+فیلم شروین حاجی پور بعد از آزادی]

فیلم حمایت برزو ارجمند از ماجرای مهسا امینی را ببینید:

کشف حجاب همسر برزو ارجمند در این ویدیو توجه‌ها را جلب کرد. چندی نزد بازیگران دیگری نیز در پی اعتراضات، حجاب خود را برداشته بودند. فوتبالیست‌های بسیاری نیز اعتراضات خود را در صفحات غیر واقعی‌شان علامت دادند. بیوگرافی همسر برزو ارجمند را در ادامه بخوانید.

لیست بازیگرانی مشهوری که حجاب کردند

بیوگرافی پارمیس زند

ببینید: فیلم حمایت برزو ارجمند و کشف حجاب همسرش +[برای تو کوچه رقصیدن]
بیوگرافی همسر برزو ارجمند, بیوگرافی پارمیس زند

پارمیس زند متولد 20 خرداد 1353 در تهران گریمور و چهره پرداز سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. پارمیس زند پس از اخذ دیپلم در رشته تئاتر ادامه تحصیل داد. با گرایش طراحی منظره‌ و لباس با مدرک کارشناسی راحت التحصیل شد و پس از اون به کار چهره پردازی مشغول شد.او همسر برزو ارجمند است.

پارمیس زند درباره مهاجرتش می‌گوید:

برخی بستگانم آمریکا بودند و من دیدم زمان خوبی است که بروم چند دوره کاری ببینم برای همین مدتی به آمریکا مهاجرت کردم.

پارمیس زند و برزو ارجمند در سال 1390 با هم ازدواج کردند که ثمره این زندگی مشترک یک پسر بنام جانیار متولد سال 92 می‌باشد. پارمیس درباره ازدواجش با برزو می‌گوید:

من و برزو هم دانشکده‌ای بودیم، من گریم و طراحی منظره‌ کار می‌کردم و برزو هم بازی می‌کرد، همکاری کاری بین هم داشتیم. مدتی سپس من از ایران رفتم، زمانی برای یک مسافرت کوتاه یک ماهه به ایران برگشتم، برزو با دوستان دانشکده به دیدن من آمد.

زمانی به دیدنم آمد سپس از نیم ساعت فراوان فی البداهه سوال کرد “با من ازدواج می‌کنی؟!” خندیدم و گفتم: “شوخی می‌کنی؟” سپس کمی فکر کردم و گفتم:

آره!

بیوگرافی برزو ارجمند

ببینید: فیلم حمایت برزو ارجمند و کشف حجاب همسرش +[برای تو کوچه رقصیدن]
بیوگرافی برزو ارجمند

برزو ارجمند (زاده ۷ فروردین ۱۳۵۴ در مشهد)، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و خواننده است. او مدرک کارشناسی خود را از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران در زمینه بازیگری و کارگردانی دریافت کرد. او پدرش انوشیروان ارجمند را استاد خود می‌داند. خواهرش بهار ارجمند از بازیگران تئاتر است و همسرش پارمیس زند طراح چهره‌پردازی سینما است.

او برای بازی در سریال‌های مشق عشق و یک وجب خاک جایزه بهترین بازیگری را از شبکه‌های جام جم و سه دریافت کرد. همچنین برای بازی در سریال قهوه تلخ کاندید بهترین بازیگری از مهمانی دنیای عکس شد.وی برای بازی در فیلم چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ساخته وحید جلیلوند نیز کاندید بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره شهر و مهمانی منتقدان سینمای ایران شد.

اخبار زیادتر:

پرده برداری منشوری تتلو از خیانت داوود هزینه [+فیلم]


جذابیت میترا رفیع و لباس منشوری بازیگر سریال بی همگان [+عکس و بیوگرافی]


اولین فیلم شروین حاجی پور سپس از آزاد شدنش! [+ویدئو]

[ad_2]