فیلم / کشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر سریال مینو عقده گشایی یا انتقاد؟

[ad_1]

کشف حجاب شیوا ابراهیمی بازیگر سینما و تلویزیون عقده گشایی یا انتقاد؟ بازیگرانی که در انتقاد به مرگ مهسا امینی اقدام به انتشار عکس های بدون حجاب کرده اند و واکنش های زیادی را به دنبال داشتند.

 

ماجرای کشف حجاب شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون است که سالهای زیادیست در بازیگری کوشش میکند او در تلویزیون سریالهای متعددی بازی کرده است و از این یک چهره معروف محسوب میشود او روز قبل در اینستاگرام خود تصاویری بدون حجاب خود را به اشتراک گذاشت که آشکار در ادامه اعتراضات به مرگ مهسا امینی دختر 22 ساله کردستانی است که توسط گشت ارشاد دستگیر و وابسته سکته مغزی شد و فوت کرد.

نزد از این شبنم فرشادجو و کتایون ریاحی نیز اقدام به کشف حجاب کرده بودند و اناهیتا همتی موهای خود را تراشید.

مهسا امینی را میتوان به نام چهره شاخص سال عنوان کرد که نام او در تویتر رکورد هشت را زده است و بیش از 5 میلیون بار هشتگ گذاری شده است که در طول تاریخ تویتر بی سابقه بوده است.

 

چهره های زیادی نسبت به کشف مرگ شیوا ابراهیمی واکنش علامت دادند حتی مسئولان لشکری و کشوری نیز به این نوع برخورد گشت ارشاد انتقاد دارند.

بیوگرافی شیوا ابراهیمی

شیوا ابراهیمی در سال ۱۳۷۳ پس از ورود به دانشکده تئاتر کوشش خود را با بازی در تئاترهای دانشجویی شروع کرد و اولین کار زبر دست خود را در جلوی دوربین را با سریال «کهنه سوار» در سال ۱۳۷۵ به کارگردانی اکبر خواجویی شروع کرد.

 

اولین کوشش جدی خود را در سینما با بازی در فیلم مسافر در سال 1380 شروع کرد ولی هنوز مردم او را به خوبی نمی شناختند تا اینکه در سریال جدید سیروس مقدم بنام مدینه بازی کرد او در این سریال نقش یک پرستار را بازی می کر و با بازی در این سریال و بعدش سریال پرده نشین به شهرت رسید.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]