فیلم / کشف حجاب نیوشا مدبر (بازیگر سریال کیمیا و آمین) +جزئیات

[ad_1]

فیلم / کشف حجاب نیوشا مدبر (بازیگر سریال کیمیا و آمین) در شبکه من و تو

کشف حجاب نیوشا مدبر بازیگر سریال کیمیا و آمین برای پیوستن به شبکه من و تو او مدتیست به ترکیه مهاجرت کرده است برخی کاربران نیز مدعی هستند که او قرار  میخواهد به شبکه من و تو بپیوندد و برای همین منظور در ویدیویی که از خود به اشتراک گذاشته به دلیل مخالفت با حجاب اجباری کشف حجاب کرده است.

ماجرای کشف حجاب نیوشا مدبر بازیگر سریال کیمیا و آمین

خانم مدبر بازیگری که در سریال آمین و کیمیا بازی کرده است و با این دو سریال به شهرت دست یافت الآن با ویدیوی کشف حجاب برای همیشه از دنیای بازیگری در سینما و تلویزیون ایران کنار گذاشته خواهد شد.

در چند سال اخیر برخی از بازیگر خانم که پیشنهادات چندانی در سینما نداشتند از ایران مهاجرت کردند و به کشف حجاب پرداختند بازیگرانی همچون ریحانه پارسا و پرستو صالحی و الآن نیوشا مدبر به لیست این بازیگران پی در پی است.

البته برخیها گفته میشود که این بازیگر میخواهد به جمع شبکه معاند من و تو بپیوندد که البته فعلا که اینگونه به نظر نمیرسد و باید چشم به راه آینده بود.

به هر حال خانم مدبر بازیگر چندان معروفی نبوده و فیلم ها و سریالهای او به تعداد انگشتان دست هم نمیرسد.

نیوشا مدبر متولد ۱۴ اردیبهشت ۱۳۶۴ در مشهد است.

راحت التحصیل لیسانس رشته گرافیک است، تنها یک برادر دارد و قبل از اینکه بازیگر شود در یک شرکت تبلیغاتی کار گرافیکی انجام می داد

نیوشا مدبر نخستین بار در تلویزیون وجود یافته و سال 1394 در سریال کیمیا به کارگردانی جواد افشار بازی کرده است. گرچه موفقیت این دلیل‌ نسبت به آثار شاخص بعدیش همانند فیلم دختر، زیادتر نبود اما تجربه خوبی برای نیوشا مدبر محسوب می‌شود و همکاری با هنرمندانی همچون مهراوه شریفی‌نیا، مهدی پاکدل، پوریا پورسرخ و حسن پورشیرازی را تجربه کرد.

✅ لینک این صفحه برای ارسال به دوستان:

[ad_2]