قیمت پایین کارت‌‌های قهرمانان بازی FIFA 23 همه را متعجب کرد

[ad_1]

اخیرا شرکت الکترونیک آرتس (EA) به طور تصادفی هیرو پک یا کارت‌های قهرمانان ارزشمند خود را با قیمت فراوان پایین در بازی FIFA 23 بارگزاری کرده است.

الکترونیک آرتس به طور تصادفی لیست برخی قهرمانان تیم نهایی فیفا (FUT) خود را با قیمتی فراوان پایین تر از ارزش اون‌ها قیمت گذاری کرد و بازار را با کارت‌های عالی با ارزش پر کرد. این بسته‌ها معمولاً در بازار تعریف و انتقالات میلیون‌ها ارزش دارند، اما این بار فقط ۲۵ هزار سکه قیمت داشتند.

اگرچه این قیمت گذاری نادرست تنها حدود بیست و پنج دقیقه ادامه داشت و الکترونیک آرتس توانست مشکل را به سرعت اصلاح کند. اما در همین زمان کم، بسیاری از بازیکنان توانستند این کارت‌ها را با حداقل قیمت دریافت کنند و شرایط به وجود آمده دلیل شد سایر بازیکنان قیمت خود را در بازار آنلاین تغییر دهند و به این ردیف کارت‌های موجود در بازار که در ابتدا میلیون‌ها قیمت داشتند، یکباره کنار گذاشته شدند تا به عرضه جدید پاسخ دهند.

واکنش بازیکنان به این تغییر عرضه دلیل شد تا ارزش میلیون‌ها سکه از اقتصاد دیجیتال جامعه FIFA 23 ناپدید شود. بازیکنانی که از قیمت گذاری غیرمعمول این بسته استفاده ‌کرده بودند حالا کارت‌های فوق‌العاده توانا‌ای را در اختیار دارند که به اون‌ها اجازه می‌دهد تا ماه‌ها بازی و تلاش مقاوم را پشت‌ سر بگذارند و آنچه را که سایر بازیکنان سطح بالا کسب کرده یا خریداری کرده‌اند، به دست آورند.

در این ۲۵ دقیقه‌ و با در دسترس بودن چنین بسته‌ای، یک صدمه دائمی به جامعه تیم نهایی فیفا درون شده است. این کارت‌های قهرمانان حالا ارزش خود را برای همیشه از دست داده‌اند و کسانی که میلیون‌ها سکه را برای به دست آوردن اون‌ها خرج کرده بودند تلاش و سکه‌های خود را از دست رفته می‌بینند.

کارت‌های تیم نهایی فیفا در ابتدا در FIFA 22 معرفی شدند. این کارت‌های قهرمانان فقط محبوب‌ترین ورزشکاران امروزی را علامت نمی‌دهند، بلکه بازیکنان عظیم دیگری را نیز علامت می‌دهند که دلیل‌ خود را در تیم‌های خود و در کل لیگ به جا گذاشته‌اند. این کارت‌ها پاداش‌های عالی را برای تیم‌های خود و لیگ‌هایی که در اون بازی می‌کنند، ارائه می‌کنند و به بازیکنان انگیزه‌ها و پاداش‌های متفاوتی برای ترکیب تیم‌های جدید می‌دهند.

بازی FIFA 23 آخرین عنوانی است که توسط الکترونیک آرتس تحت عنوان فیفا منتشر می‌شود. پروژه‌ی بعدی این شرکت تحت عنوان EA Sports FC عرضه خواهد شد. با اینکه همکاری الکترونیک آرتس و فیفا حدود بیست سال به طول انجامیده است، اخیراً اعلام شد که این مشارکت به آخر رسیده است. البته پس از این آخر غیرمنتظره الکترونیک آرتس به انتشار بازی‌های مشابه ادامه خواهد داد، اما تنها پس از تغییر نام اون‌ها. آخر این همکاری همچنین امکان ساخت بازی‌های مشابه دیگر توسط شرکت‌های دیگر را آماده می‌کند و در نهایت رقابت بیشتری در بازار بازی‌های ورزشی ساختن می‌کند.

نظر شما درباره این مشکل نزد آمده در سیستم بازی چیست؟ آیا ضربه درون شده به بازی ابدا امکان جبران شدن دارد؟ نظرات خود را با به اشتراک بگذارید.

[ad_2]