لئوناردو دی کاپریو و جذابیت هایش

[ad_1]

لئوناردو دی کاپریو، سوپراستار جذاب و کهنه هالیوود، ستاره ای نیست که تنها برای نقش هایش در فیلم ها معروف باشد. او کمک زیادی هم به رفاه مردم و هم به سیاره زمین نیز کرده است.

اگرچه او برنده ۱۰۱ جایزه شده است، اما تمرکز اصلی او در ساخت فیلم نیست زیرا او زیادتر از هر چیز، ابتدا ترجیح می دهد از کار خود خوشی ببرد. او نه تنها یک بازیگر با هیجان بلکه یک فعال با هیجان نیز هست و پابرجا می‌کند که حتی مشهورترین افراد هم می‌توانند به معنای واقعی کلمه فراوان متواضع باشند.

در این مطلب روزیاتو، حقایق قابل توجهی درباره لئوناردو جمع آوری کردیم که دلیل می شود حس لطیف و حتی مرموزی نسبت به او داشته باشیم.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او ترجیح می دهد با زنانی که کمتر از ۲۵ سال دارند رابطه داشته باشد

در سال های قبل، لئوناردو با زنان زیبای بسیاری درون رابطه شد که همه آنها در آغاز دهه بیست سالگی خود بودند. تنها زنی که به فاصله سنی او نزدیک بود، مدل Gisele تا سال ۲۰۰۵ بود. پس از اون، او در ۲۰ سالگی با بار رافائلی در ارتباط بود و سپس با بلیک لایولی که در اون تاریخ ۲۳ سال داشت درون رابطه شد.

اگرچه لئو در مورد ترجیحاتش برای روابط خود صحبت نکرده اما معتقد است که نزد بینی ازدواج دشوار است و شما نمی توانید اون را برنامه ریزی کنید. زمانی که وقتش بشود، می شود.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او برای نجات ۲ سگ خود به درون یک دریاچه یخ زده جهید

لئوناردو دو هاسکی به نام جک و جیل دارد که آنها را از خفگی شدن نجات داد. در حین فیلمبرداری فیلم نتفلیکس، به بالا دید نکن (Don’t Look Up) سگ های لئوناردو سر منظره‌ فیلمبرداری به ملاقات او آمدند. او در طی مصاحبه ای ادعا کرد که یکی از سگ هایش را دیده که به درون یک دریاچه یخ زده پریده است. او بلافاصله دنبالش می رود تا او را نجات دهد. به محض اینکه او اون سگ را نجات داد، سگ دیگر شروع به لیسیدن همدم حیوانش می کند و همه آنها به دریاچه می افتند.

لئوناردو دی کاپریو

  1. لئو مردی را که در مسافرت دریایی به دریا افتاده بود نجات داد

لئوناردو با دوستانش در دریای کارائیب سوار قایق بود که مردی از کشتی به دریا افتاد. احتمال زنده ماندن این مرد فراوان نبود، اما به مهربانی لئو و اعضای خدمه، او زنده ماند. پس از نجات او، غذا، آب و لباس به او داده شد و سپس در اختیار ناجیان غریق قرار گرفت.

لئوناردو دی کاپریو

  1. او تقریبا همه را مجنون خود کرده بود

زمانی تایتانیک اکران شد، بسیاری از طرفداران این دوره را به نام «لئو مانیا» یا جنون برای لئو می‌نامیدند زیرا زمانی بود که لئوناردو همه جا دیده می‌شد: در مجلات، کمدهای مدرسه، سینماها و به احتمال فراوان در رویای برخی افراد. لئوناردو گفت:

«این یک دوره فراوان سورئال و مافوق طبیعی بود. شگفت آور بود. چند سالی استراحت کردم چون فراوان شدید بود. من نیاز به شارژ و تمرکز مجدد داشتم.»

لئوناردو دی کاپریو

  1. لئوناردو یک دوستدار مکان زیست است و از کمک های خیریه خوشی می برد.

در سال ۱۹۹۸، لئوناردو دیکاپریو بنیادی را برای “حمایت از سازمان ها و ابتکارات اختصاص داده شده برای ضمانت آینده ای پایدار برای سیاره ما” ساختن کرد. او علاقه زیادی به تغییرات آب و هوایی و مکان زیست دارد و حتی یک مستند نیز به نام ساعت یازدهم ساخته است. هدف او گسترش آگاهی عمومی و ارائه راه حل هایی برای نجات سیاره ما به دنبال ۵۰ کارشناس مسائل زیست محیطی بود.

لئوناردو دی کاپریو

  1. لئو از لحاظ عاطفی درگیر فیلم می شود

لئوناردو زمانی که صحبت از یک ژانر ویژه، داستان یا معنای تاریخی اون به بین می‌آید، اعتقادی به انجام اون کار صرفاً برای به آخر رساندن اون ندارد. او فیلمنامه‌ای را می‌خواند، می‌گوید: «وای، من از نظر احساسی درگیر این هستم» و مطابق اون اجرا می‌کند.

او معتقد است که فرهنگ عامه و داستان به مطالعه تاریخ می گذرد و تغییر می کند. بنابراین، برای اینکه یک فیلم خوب از آب دربیاید، باید فیلمنامه به دلش بنشیند.

منظور می کنیم این مطالب را هم بخوانید:

روایت های شگفت آور زنان از عادات لئوناردو دی کاپریو؛ از خودخواهی مطلق تا روابط جنسی

ثروت لئوناردو دی کاپریو چقدر است و از کجا به اینجا رسید؟

۹ واقعیت جذاب و خواندنی درباره لئوناردو دی کاپریو

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *