لباس بیمه‌ای ویژه سرمد برای همه افراد خانواده

[ad_1]

طرح بیمه رویدادها خانواده بیمه سرمد، تمامی افراد خانواده را تحت لباس قرار می‌دهد.
به شرح صفحه اقتصاد به تعریف از روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت با توجه درجه ارزشمند خانواده، بیمه‌نامه‌ای با عنوان «بیمه رویدادها خانواده» طراحی کرده است که افراد خانواده شامل سرپرست خانواده، همسر، فرزندان و پدر و مادر سرپرست خانواده را تحت لباس بیمه رویدادها قرار می‌دهد.
بیمه رویدادها خانواده، یکی از ارزانترین محصولات بیمه‌ای است که تمامی افراد خانواده را بدون محدودیت سنی تحت لباس قرار می‌دهد و مواردی همانند نقص عضو، از کار افتادگی دائم (کلی و جزئی) و فوت را لباس می‌دهد و هزینه‌های پزشکی و درمانی کل افراد خانواده در دلیل‌ حادثه را جبران می‌کند.

این بیمه نامه، در 10 طرح با اندوخته‌های مختلف از حداقل 20 میلیون تومان تا حداکثر 200 میلیون تومان، اندوخته فوت و نقص عضو، به بیمه‌گذاران ارائه می‌شود. حداقل تعداد نفرات بیمه‌نامه در طرح بیمه رویدادها خانواده، 2 نفر (سرپرست و همسر) است.

برای تهیه این بیمه‌نامه، بیمه‌گذاران می‌توانند به هر یک از شعب استانی و نمایندگان بیمه سرمد در سراسر سرزمین  مراجعه نمایند. آدرس و تلفن شعب و نمایندگان بیمه سرمد در وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در قسمت مراکز صدور، در دسترس بیمه‌گذاران است.

بیمه سرمد که در تمام سال‌های کوشش خود، سطح یک توانگری را با تائید بیمه مرکزی کسب کرده است، با پشتوانه بانک صادرات ایران و شبکه فروش قدرتمند خود، در تمامی استان‌های سرزمین نمایندگان فعال دارد. این شرکت با بیش از 1000 نمایندگی فعال در سراسر سرزمین، مهیا خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]