لیست آموزش طرز تهیه غذاهای نونی خوشمزه برای غذا و ناهار

[ad_1]

لیست آموزش طرز تهیه غذاهای نونی خوشمزه برای غذا و ناهار

غذای نونی دونفره غذای نونی با مرغ غذای نونی میخوام انواع غذای نونی سریع و ساده غذای نونی با سیب زمینی غذای نونی مسافرتی غذای نونی بدون گوشت غذای نونی با گوشت چرخ کرده ybhd k kd

غذاهای نونی به غذاهایی گفته می شود که به دنبال نان سرو می شوند و معمولا بدون استفاده از برنج تهیه می شود. امروزه فراوان از غذاهای نونی از منوی غذایی خانواده های ایرانی حذف شده اند و جای خودشون رو به غذاهای فست فودی یا غذاهای پلویی داده اند. البته غذاهای پلویی و فست فود هم در صورتی که به طور متعادل مصرف شوند مشکلی ساختن نمی کنند. در این مطلب منوی کامل از غذاهایی که با نون سرو می شوند را برای شما عزیزان جمع آوری کرده ایم، برای مشاهده آموزش هر غذایی که مایلید آنرا تهیه کنید، کافیست روی عکس اون کلیک کنید تا به صفحه آموزش منتقل شوید.

لیست کامل غذاهای نونی

شماره ۱

میرزا قاسمی، از غذاهای خوشمزه استان گیلان که با بادمجان کباب شده تهیه می شود. این غذای خوشمزه از پر طرفدارترین غذاهای ایرانی است که با بادمجان تهیه می شود.

شماره ۲

کوکوی مرغ، یکی از غذاهای خوشمزه ایرانی که فراوان سریع اماده می شود و مزه فراوان خوبی دارد.

شماره ۳

کشک و بادمجان از غذاهای فراوان کهنه و خوشمزه ایرانی است که کمتر کسی را می توانید بیابید که این غذای لذیذ را دوست نداشته باشد.

شماره ۴

آبگوشت یا دیزی یکی از اصیل ترین و کهنه ترین غذاهای ایرانی است که به دلیل اینکه طرفداران بسیاری دارد، می تواند در بالای فهرست غذاهای نونی ایرانی قرار بگیرد.

شماره ۵

تاس کباب یکی از غذاهای خوشمزه ایرانی است که می توانیم نسبت به ذائقه خود مواد آنرا تغییر دهیم.

شماره ۶

یتمچه یکی از انواع غذاهایی است که با گوجه فرنگی و بادمجان تهیه می شود و در شهرهای مختلف با رسپی های متنوعی تهیه می شود.

شماره ۷

خوراک لوبیا چیتی معمولا برای صبحانه سرو می شود، اما برای کسانی که عاشق لوبیا هستند می تواند یک غذا یا ناهار فراوان لذیذ باشد.

شماره ۸

کیک مرغ یکی از انواع غذاهای خوشمزه ای است که با نان تست تهیه می شود و می توانیم از مواد غذایی متنوعی در تهیه اون استفاده کنیم.

شماره ۹

رولت سیب زمینی علاوه بر اینکه فراوان خوشمزه است، ظاهری لاکچری دارد و می توانیم از اون به نام یک غذای مجلسی نیز استفاده کنیم.

شماره ۱۰

جیب تاجر یکی از انوع غذاهای ساده و خوشمزه بین المللی است که می توانیم از مواد متنوعی برای تهیه اون استفاده کنیم.

شماره ۱۱

پیراشکی گوشت یکی از غذاهای خوشمزه بین المللی است که می توانیم مواد درون اون را نسبت به ذائقه خود تغییر دهیم.

شماره ۱۲

حمص که با نام هوموس هم شناخته می شود یکی از غذاهای نونی و فراوان خوشمزه سرزمین لبنان است.

شماره ۱۳

املت اسپانیایی یکی از انواع غذاهای نونی خوشمزه سرزمین اسپانیا است که سریع اماده سرو می شود.

شماره ۱۴

کوکوی عدس یکی از غذاهای خوشمزه بین المللی است که علاوه بر اینکه یک غذای تندرست است، فراوان سریع مهیا می شود.

شماره ۱۵

کوکوی قارچ یکی از محبوب ترین غذاهای نونی است که می توانیم انرا با مواد دلخواه خود صحیح کنیم.

شماره ۱۶

کله پاچه از غذاهای خوشمزه و محبوب ایرانی است که معمولا برای صبحانه سرو می شود، البته خوب تر است این غذا را فقط برای ناهار صحیح کنیم چون غذای سنگینی است.

شماره ۱۷

کباب حسینی یکی از کباب های کهنه و خوشمزه ایرانی است که همانند تاس کباب به شکل آبدار پخته می شود و معمولا به دنبال نان سرو می شود.

شماره ۱۸

آبگوشت بزباش از غذاهای خوشمزه و سنتی ایرانی است که در قبل با گوشت بز تهیه می شده است، اما امروزه زیادتر با گوشت گوسفندی تهیه می شود.

شماره ۱۹

املت مِنه مِن یکی از انواع غذاهای خوشمزه و فراوان پرطرفدار سرزمین ترکیه است که فراوان راحت و سریع با کمترین مواد غذایی مهیا می شود.

شماره ۲۰

شامی رشتی یکی از انواع غذاهای خوشمزه شهر رشت است که شباهت زیادی به شامی کباب دارد ولی چاشنی ها و مزه دهنده های موجود در این شامی متفاوت است.

شماره ۲۱

ناگت مرغ پنیری یکی از انواع غذاهای خوشمزه و سریع بین المللی است که علاوه بر اینکه فراوان سریع اماده می شود، یک غذای کم ارزش محسوب می شود.

شماره ۲۲

کتلت مرغ از غذاهای خوشمزه و پرطرفدار ایرانی است که برای کسانی که عاشق کتلت هستند و نمی توانند گوشت قرمز مصرف کنند مناسب است.

شماره ۲۳

کتلت برنجی یکی از غذاهای خوشمزه و سریع است که می توانیم با برنجی که از وعده های قبلی باقیمانده است صحیح کنیم.

شماره ۲۴

کیتو مرغ یکی از غذاهای سرشناس ایتالیایی است که شباهت زیادی به کوکوها و کتلت های ما ایرانی ها دارد.

شماره ۲۵

یرالما یومورتا یا همان سیب زمینی تنوری و تخم مرغ آبپز به دنبال مخلفات، یک غذای سریع و فراوان خوشمزه و تندرست است که اصالتا وابسته به تبریز و اردبیل می باشد.

شماره ۲۶

شامی بابلی یکی از انواع شامی های خوشمزه ایرانی است که اصالتا وابسته به استان مازندران می باشد. اگر به غذاهای شمالی علاقمند هستید توصیه می کنیم حتما این شامی خوشمزه را صحیح کنید.

غذاهای نونی

دوستانی که به هر دلیلی نمی توانند گوشت قرمز مصرف کنند و دنبال غذاهای نونی بدون گوشت هستند، توصیه می کنیم به مطلب زیر مراجعه کنند.


[ad_2]