لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات

[ad_1]

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات مردم در پی کشته شدن مهسا امینی، به دنبال متن حمایت‌‌شان در ادامه برای شما تهیه شده است.

برخی از بازیگران در این جریان بی‌سو نمانده و از دولت و جمهوری اسلامی در برابر این قضایا حمایت کردند. این درحالی است که بسیاری دیگر از هنرمندان با انتشار تصاویری در فضای غیر واقعی انتقاد خود را علامت داده و کشف حجاب کردند.

لیست بازیگرانی مشهوری که به دلیل فوت مهسا امینی کشف حجاب کردند

لیست فوتبالی های بازداشتی در جریان اعتراضات اخیر در ایران

سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات

روزنامه کم سن نوشت:در ایامی که اغتشاشگران با تحریض و تهییج برخی سلبریتی‌ها و چهره‌های سرشناس هنری و ورزشی به دلیل دروغین خونخواهی فوت مهسا امینی مشغول انجام اعمال داعشی و آتش زدن مردم و اماکن عمومی بودند طیف قابل توجهی از هنرمندان و چهره‌های سرشناس و آبرودار کشورمان کوشش کردند از ریختن بنزین بر آتش این فتنه خودداری کنند.

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های حامی دولت در جریان اعتراضات
سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات, مهران رجبی مهسا امینی

واکنش مهران رجبی: مهران رجبی مهسا امینی

از نیروی انتظامی ممنونیم به خوبی توانستند آتشی که دلیل خانم مهسا امینی روشن شده بود و دلیل‌ای برای شبکه‌های آلوده‌ و معاند بود را خاموش کردند.

واکنش پروانه معصومی: پروانه معصومی انقلاب

انقلاب اسلامی ما را از طناب نفس و ظلم رها کرد و تا آخرین ثانیه برای حفظش می‌جنگیم و توکل می‌کنیم به اون زنده‌ای که هیچ وقت نمی‌میرد. من حکومتی هستم و نه ضد انقلاب!

نظر این بازیگر پیشکسوت را درباره اظهارنظر داریوش ارجمند درباره مادر شدن زنان جویا شدیم؛ زمانی که آقای بازیگر نشانه کرد:

یک خانم باید 250 کیلوگرم وزنه بزند تا به‌جای اینکه بهترین مادر دنیا شوند، بهترین وزنه‌بردار دنیا شود.

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های حامی دولت در جریان اعتراضات
سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات, پروانه معصومی انقلاب

او در واکنش به این اظهارنظر گفت:

من هم ترغیب می‌کنم جوانان را که ازدواج کنند و خانواده تشکیل بدهند؛ همیشه گفته‌ام و شعارم بوده است خانواده در اولویت قرار دارد. سخن‌های آقای ارجمند را تأیید می‌کنم؛ در مقام اول مادر بودن فراوان مهم است و فکر می‌کنم یک زن مادر نشود کامل نمی‌شود.

وی با نشانه به مقوله وزنه‌برداری که در جریان این اظهارنظر نزد آمده است، خاطرنشان کرد:

فراوان تصمیم شخصی است که خانمی برایش وزنه‌برداری زیادتر با ارزش و مهم بودن داشته باشد. من نمی‌توانم درباره این مسئله اظهارنظری داشته باشم اما به‌اعتقاد من مادر بودن، با ارزش و مهم بودن بیشتری دارد. من فراوان سروکار داشتم با کسانی که نتوانستند مادر بشوند و تلاش می‌کنند که باردار بشوند.

پروانه معصومی درباره تجربه خودش در ترجیح دادن خانواده به بازیگری، تأکید کرد:

زمانی بود که از فرزندم نگهداری می‌کردم؛ زمانی پسرم کوچک‌تر بود با وجود اینکه همسرم کمک می‌کرد اما فراوان از کارها را قبول نمی‌کردم تا زیادتر با هم باشیم. کنار خانواده بودن را ترجیح می‌دادم و همیشه می‌گویم حتماً میانِ بازیگری و خانواده، اول خانواده را انتخاب می‌کنم.

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های حامی دولت در جریان اعتراضات
سلبریتی های ناظر دولت در جریان اعتراضات

واکنش داریوش ارجمند: داریوش ارجمند مهسا امینی

ارجمند که با تغییر نام کاربری صفحه شخصی‌اش به «مالک اشتر» در تقبیح اقدام برخی سلبریتی‌ها به فتنه آفرینی و حمایت از اغتشاشگران نوشته است:

با خودتون چه فکری کردید با چهارتا شعار دادن میشه این انقلاب [را] ساقط کرد؟ برای به دست آوردن این انقلاب چه خون‌هایی که داده نشده براش پس اون‌هایی که نمی‌دانند بدانند این انقلاب وابسته به امام تاریخ عجل‌خدا   برتر‌فرجه‌الشریف هست، شماها و امثال [شماها] توان ساقط کردن این انقلاب را ندارند.

آقای کارگردان، مسئول دعوت از سلبریتی‌های خارجی است برای واکنش به شرایط فعلی! برخی‌ها فکر می‌کنند خارج از سرزمین راحت‌تر میشه مبارزه کرد بر علیه نظام…

داریوش ارجمند در توئیتی دیگر نوشت:

شما از مرگ مهسا امینی متاثر نشدید، بلکه اونو همانند تیری در تاریکی دیدید برای پیشبرد اهداف آلوده‌ خودتان!

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های حامی دولت در جریان اعتراضات
داریوش ارجمند مهسا امینی

واکنش سعید راد:

ایران با هیچ چیز در این دنیا قابل قیاس نیست. شاید این روزها اون‌هایی که سختی غربت را چشیده‌اند، زیادتر قدر وطن را می‌دانند؛ این اندوخته عظیم با هیچ چیز در این دنیا قابل قیاس نیست من عاشق وطنم؛ حتی اگر همه از ایران بروند، سعید راد می‌ماند.

واکنش مهدی ترابی: مهدی ترابی پرسپولیس

در بازی دیروز پرسپولیس تمام بازیکنان مچ طناب مشکی داشتند به جز مهدی ترابی! او قبل‌تر هم علاقه خود به دولت را علامت داده بود.

لیست فوتبالیست‌ها و سلبریتی های حامی دولت در جریان اعتراضات
مهدی ترابی پرسپولیس

اخبار زیادتر:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *