ماجرای اسیدپاشی در طرشت تهران؛ اعتراف متهم به اسید پاشی روی شکل دختر کم سن

[ad_1]

به شرح سرویس منهای فوتبال؛ منابع خبری در توییتر از وقوع حادثه اسیدپاشی در محل ظرشت تهران خبر دادند و به بررسی ابعاد مختلف خبر از جمله دستگیری و اعتراف متهم به اسید پاشی روی شکل دختر کم سن پرداختند.

ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ داد‌های دلخراش «کمک کمک» زن‌ کم سن در محل طرشت جنوبی توجه اهالی محل را جلب کرد.

فراوان زود مردم برای کمک رسانی به سو این دختر کم سن رفتند و متوجه شدند وی دقایقی نزد هدف حمله اسیدپاشی از سوی یک موتورسوار قرار گرفته است که در ادامه این داستان را مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ شرح دادند.

با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری ۱۱۸ ستارخان با هماهنگی تلفنی با ساسان غلامی، بازپرس مخصوص کشتن شعبه سوم دادسرای امور جرائم جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را شروع کردند.

ماموران کلانتری در تحقیقات میدانی پی بردند، یک مرد کم سن با موتورسیکلت سبزرنگ با انگیزه نامشخص به سو زن کم سن اسیدپاشی کرده و متواری شده است.

امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه آماده شده بودند بلافاصله کارها درمانی را شروع کردند و متوجه شدند این زن کم سن، قربانی اسید پاشی از ناحیه دست، بدن و شکل وابسته سوختگی سطحی شده است.

ماموران پلیس که در تحقیقات ابتدایی به وجود دوربین‌ مداربسته وقوع جرم پی برده بودند به بازبینی فیلم اون پرداخته و ثانیه به ثانیه منظره‌ اسیدپاشی را مشاهده کردند که در ادامه برنده به شناسایی مرد جنایتکار شدند.

تیم پلیسی در قدم بعدی با بررسی های مقدماتی و تحلیل های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در شهرک‌ مسکونی دانشگاه تهران در محل طرشت ردیابی کردند.

همین کافی بود تا ماموران کلانتری با اخذ مجوز‌های واجب قضایی از بازپرس غلامی راهی محل موردنظر شوند و در یک فعالیت‌ ضربتی مرد اسیدپاش را که با چاقو به ماموران پلیس حمله ور شده بود، دستگیر کنند.

‌متهم سابقه دار پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی های فنی به جرم اسید‌ پاشی به روی شکل دختر کم سن اعتراف و عنوان کرد براثر توهم ناشی از مصرف مواد مخدر شیشه اقدام به اسیدپاشی کرده است.

با دستور ساسان غلامی؛ بازپرس مخصوص کشتن شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار گرفت و حال عمومی دختر کم سن مساعد شرح شده است.

  • زیادتر ببینید:
  • ماجرای اسید پاشی امیر تتلو روی شکل سحر قریشی چیست؟
ماجرای اسیدپاشی در طرشت تهران؛ اعتراف متهم به اسید پاشی روی صورت دختر جوان

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

اسیدپاشی در ظرشت تهران و اعتراف متهم به اسید پاشی روی شکل دختر کم سن

اینستاگرام دیلی فوتبال

 [ad_2]