ماجرای اسیدپاشی هولناک به دختر کم سن در طرشت چه بود؟ 

[ad_1]

در این مطلب توضیحاتی درباره اسیدپاشی هولناک به دختر کم سن در طرشت پرداخته شده است. دلیل  اسید پاشی به دختر طرشتی چه بود؟
به شرح صفحه اقتصاد، ساعت 19:30 دوشنبه 21 شهریورماه جاری، داد‌های دلخراش «کمک کمک» زن‌ کم سن در محل طرشت جنوبی توجه اهالی محل را جلب کرد.
فراوان زود مردم برای کمک‌رسانی به سو این زن‌ کم سن رفتند و متوجه شدند وی دقایقی قبل هدف اسیدپاشی از سوی یک موتورسوار قرار گرفته است که در ادامه این داستان را مرکز فوریت‌های پلیسی 110 شرح دادند.
با اعلام این خبر، تیمی از ماموران کلانتری 118 ستارخان با هماهنگی تلفنی با ساسان غلامی؛ بازپرس مخصوص کشتن شعبه سوم دادسرای امور جرائم‌جنایی راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را شروع کردند.
ماموران کلانتری در تحقیقات میدانی پی بردند، یک مرد کم سن با موتورسیکلت سبزرنگ با انگیزه نامشخص به سو زن کم سن اسیدپاشی کرده و متواری شده است.
امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محل حادثه آماده شده بودند بلافاصله کارها درمانی را شروع کردند و متوجه شدند این زن کم سن، قربانی اسیدپاشی از ناحیه دست، بدن و شکل وابسته سوختگی سطحی شده است.
ماموران پلیس که در تحقیقات ابتدایی به وجود دوربین‌ مداربسته وقوع جرم پی برده بودند با بازبینی فیلم اون پرداخته و ثانیه به ثانیه منظره‌ اسیدپاشی را مشاهده کردند که در ادامه برنده به شناسایی مرد جنایتکار شدند.
تیم پلیسی در قدم بعدی با بررسی‌های مقدماتی و تحلیل‌های اطلاعاتی مخفیگاه متهم را در شهرک‌ مسکونی دانشگاه تهران در محل طرشت ردیابی کردند.
همین کافی بود تا ماموران کلانتری با اخذ مجوز‌های واجب قضایی از بازپرس جنایی راهی محل موردنظر شوند و در یک فعالیت‌ ضربتی مرد اسیدپاش را که با چاقو به ماموران پلیس حمله‌ور شده بود، دستگیر کنند.
‌متهم سابقه‌دار پس از انتقال به اداره پلیس در بازجویی‌های فنی به جرم اسید‌پاشی به دختر کم سن اعتراف و عنوان کرد براثر توهم ناشی از مصرف مواد مخدر “شیشه” اقدام به اسیدپاشی کرده است.

با دستور بازپرس کشیک دادسرای ناحیه (27) امور جرائم‌جنایی متهم برای کشف زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره شانزدهم قرار گرفت و حال عمومی دختر کم سن مساعد شرح شده است.

منبع: تسنیم

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!

[کل: 0 میانگین: 0]

[ad_2]