ماجرای تجاوز مرد شیطان‌ صفت به ۴ زن

[ad_1]

ماجرای تجاوز مرد شیطان‌ صفت به ۴ زن

هفتم مهرماه امسال زنی وحشتزده و سراسیمه به اداره پلیس رفت و درحالی‌ که گریه می‌کرد گفت که به دام یک تجاوز کننده وابسته شده است

تجاوز مرد شیطان‌ صفت به ۴ زن در نزدیکی شهک مینی سیتی

وی توضیح داد: برای پیاده‌روی به پارکی در نزدیکی شهرک مینی‌سیتی رفته بودم که مردی نزدیک شد و سوال کرد ساعت چند است؟ هنگامی ساعتم را دید کردم، یکباره این مرد چاقویی زیر گلویم گذاشت. با دیدن چاقو وحشت کرده بودم و مرد کم سن گفت که اگر حرفی بزنم جانم را می‌گیرد. او با تهدید مرا به محلی خلوت در آنجا کشاند و با تهدید به من تعرض کرد و اموالم را دزدید.

با این شکایت، پرونده‌ای تشکیل شد و گروهی از مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران به دنبال شاکی راهی پارک مورد نظر شدند. درون پارک ۲مرد کم سن وجود داشتند. مأموران از شاکی پرسیدند که آیا می‌تواند تجاوز کننده را شناسایی کند؟ و شاکی با دیدن یکی از آنها به گریه افتاد و او را شناسایی کرد. زن کم سن درحالی‌که با دست متهم را علامت می‌داد گفت که وی با بی‌رحمی و تهدید او را قربانی نقشه شوم خود کرده است.

با اظهارات شاکی، متهم دستگیر و فراوان زود حقایق بیشتری درباره جنایات او آشکار شد. مأموران متوجه شدند که این مرد از زمان‌ها قبل به‌شکل سریالی زنان را به دام انداخته و پس از سرقت اموال و طلاهایشان به آنها تجاوز می‌کرده است. این در حالی بود که برخی از شاکیان از خوف آبرویشان، رازها تجاوز را آشکار نکرده و فقط جزئیات سرقت را شرح داده بودند. تمام شاکیان به اداره شانزدهم آگاهی دعوت شدند و پس از دیدن مرد دستگیر شده، با خوف و لرز او را شناسایی کرده و گفتند که وی علاوه بر سرقت اموالشان، به آنها تجاوز کرده است.

بررسی‌ها در این پرونده علامت می‌دهد که شکارچی زنان به دلیل پرسیدن آدرس یا ساعت به جستجو خوراکی‌هایش می‌رفته و آنها را غافلگیر می‌کرده است. وی در بازجویی‌ها به جنایات هولناک خود اقرار کرد و گفت: در نقاط مختلف تهران پرسه می‌زدم و پس از شناسایی خوراکی‌هایم به سو آنها می‌رفتم. معمولا در ساعت‌های خلوت روز به سراغشان می‌رفتم؛ اول سحر یا افول که هوا تاریک می‌شد.

متهم ادامه داد: از آنها ساعت می‌پرسیدم یا آدرسی روی کاغذ می‌نوشتم و به دستشان می‌دادم و می‌گفتم تصمیم دارم به این نشانی بروم. سپس چاقو را روی پهلو یا زیر گلویشان قرار می‌دادم و آنها را تهدید به مرگ می‌کردم. پس از اون خوراکی‌هایم را به جای خلوتی همانند زیر پل عابر پیاده، پشت شمشادها یا جاهای دیگر می‌کشاندم و نقشه‌ام را اجرا می‌کردم.

سرهنگ کارآگاه مرتضی نثاری، معاون مبارزه با جرائم‌جنایی پلیس آگاهی پایتخت با بیان این خبر به همشهری گفت: متهم در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر اذیت و اذیت و سرقت به عنف از زنان اعتراف کرده و تاکنون ۴نفر از قربانیان این متهم با وجود در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران، او را شناسایی کرده‌اند.

معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران گفت: احتمال افزایش شکات در این پرونده وجود دارد و به همین سبب مجوز انتشار عکس بدون لباس چهره متهم با دستور رتبه قضایی برای شناسایی شکات احتمالی منتشر شده است. وی از شاکیان احتمالی خواست با اطمینان از اینکه نام و هویت‌شان نزد پلیس و قاضی پرونده محفوظ خواهد ‌ماند برای ثبت شکایت به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: همشهری

[ad_2]