ماجرای جزیره عروسک های در مکزیک + تجربه توریست ها!- مینویسم

[ad_1]

در این پست قصـه جزیره ترسناک عروسک های مرده در مکزیک، تجربه توریست هایی که به آنجا مسافرت کردند، تفریحات و سرگرمی های دور و بر اون جزیره که نام اصلی اون جزیزه ایسلا دلاس مونکاس می باشد را می خوانید.

یکی از شگفت آور و نا آشنا ترین جاهای دنیا صحیح خارج از مکزیکو سیتی قرار دارد؛ جزیره ای که عروسک های کهنه و ترسناک از شاخه درختانش آویزان شده است! ممکن است شما روایت های مختلفی را درباره این جزیره مخوف در مکزیک شنیده باشید! اما ندانید که ماجرای واقعی جزیره عروسک های تسخیر شده در مکزیک چیست؟ در این مطلب من هر آنچه که باید درباره این جزیره بفهمید را به دنبال تجربه توریست هایی که به این منطقه مسافرت کرده اند را با شما به اشتراک می گذارم قطعا این پست برای افرادی ماجراجو همانند من فراوان شور انگیز است.

مطالب پیشنهادی: بد ترین اماکن دنیا

ماجرای جزیره عروسک های ترسناک در مکزیک چیست؟

این مکان جزیره ای نزدیک به مکزیکو سیتی بوده و محلی ها آنرا با نام ایسلا دلاس مونکاس می شناسند. جزیره عروسک ها قبل ای دیوانه درون دارد. برای چی؟ خب به این خاطر که محلی ها معتقدند این جزیره توسط ارواح بچه های مرده تسخیر شده است!

جزیره عروسک ها پر از عروسک هایی است که روی زمین افتاده یا روی شاخه درختان آویزان هستند. گفته می شود که این عروسک ها وابسته به روح بچه هایی است که در این جزیره سکونت دارند. توریست هایی که از جزیره دیدن کرده اند هم دفعات شرح کرده اند که صداهای عجیبی در این مکان شنیده اند یا عروسک ها را دیده اند که خودشان حرکت می کنند.

داستانی که پست این جزیره ترسناک قرار دارد فراوان ناراحت کننده است. در واقع این جزیره ساخته نشده که مکانی توریستی باشد. عروسک ها هم جمع نشده اند که مردم را بترسانند! همه چیز از خفگی شدن دختر بچه ای در آب های دور و بر این جزیره شروع شد!

بر پایه این قصـه جسد دختر بچه ای در آب های این جزیره پیدا شد. خفگی شدن این دختر تا به امروز راز باقی مانده اما نکته این جاست که مردم معتقدند روح این دختر بچه گمشده را هزاران عروسکی که در این جزیره هستند به این مکان آورده اند تا در راحتی باشد.

ماجرای جزیره عروسک های ترسناک در مکزیک چیست؟

جذاب است بفهمید که این جزیره تنها یک نگهبان داشته است. دون جولیان سانتانا باریرا وقت هاست که در این مکان به تنهایی زندگی می کند. در واقع قصـه خفگی شدن دختر بچه و رسیدن جنازه اش به آب هم تعریف قول همین نگهبان است. او گفته که برای نجات دختر بچه فراوان تلاش کرده است اما متاسفانه بدن دختر بچه کاملا سرد و مرده به کنار دریا رسیده است.

روزها سپس از این حادثه دون جولیان عروسکی را پیدا کرده که همانند دختر بچه کاملا غرق شده و خیسِ آب بود. جولیان به احترام روح اون دختر عروسک را به شاخه درختی آویزان کرد و این طور بود که اولین عروسک این جزیره به شاخه درختی آویزان شد. البته فراوان ها هستند که در این بین اعتقاد دارند جولیان قصـه خفگی شدن دختر بچه را از خودش درآورده چون تنها بوده و تنهایی دیوانگی می آورد!

پس از این دون جولیان دفعات و دفعات کابوس دختر بچه ای را می دیده که نتوانسته نجاتش بدهد. همین کابوس ها دلیل شده دون جولیان به این نتیجه برسد که به روح این دختر مرده به اندازه کافی احترام گذاشته نشده است. جولیان برای یواش کردن روح خودش و اینکه روح دختر بچه دست از سرش بردارد هر روز عروسک های بیشتری به شاخه درخت های این جزیره آویزان می کرد.

هر چه تعداد عروسک های آویزان شده زیادتر می شد، خواب های جولیان هم زیادتر می شد. گویی که قرار بود هر شب یک کابوس دیده شود و هر شب یک عروسک زیادتر به شاخه درختان آویزان شود. این طور شد که دون جولیان سانتانا 50 سال تمام کابوس دختر بچه غرق شده را دید و هر شب عروسکی به شاخه درختی آویزان کرد!

البته قصـه به همین جا ختم نمی شود. جسد دون جولیان در سال 2000 صحیح در همان جایی که دختر بچه غرق شده را پیدا کرده بود، پیدا شد؛ دون جولیان هم غرق شده بود. از اون تاریخ به سپس، مردم معمولا به جزیره می روند تا عروسک ها را با چشم خودشان ببینند و روح دختر بچه مرده را حس کنند!

مطالب پیشنهادی: پرخطر ترین زندان های دنیا

تجربه کسانی که به این جزیره مسافرت کردند

تجربه کسانی که به این جزیره سفر کردندv
تجربه کسانی که به این جزیره مسافرت کردند

قصـه های زیادی گویای اتفاقات شگفت آور و نا آشنا این جزیره  هستند؛ قصـه هایی که توسط خودِ اشخاصی که آنها را تجربه کرده روایت شده اند. دفعات و دفعات از زبان بازدید کنندگان جزیره شنیده ایم که گفته اند عروسک ها با هم نجوا می کنند. یا اینکه صدای صحبت هایشان در بین درخت ها شنیده می شود. قایق رانان دفعات و دفعات گفته اند که تاریخ قایق رانی در نزدیکی آب های جزیره صدایی آنها را به درون جزیره می خواند. افسانه های محلی می گویند که عروسک ها می توانند بازوها و پاهایشان را حرکت دهند، چشم ها و سرهایشان را بچرخانند و مستقیم به چشم های بازدید کنندگان نگاه دقیق بمانند.

اما آیا این قصـه ها و افسانه های محلی واقعیت هستند؟ شاید بله… شاید هم خیر! فرقی ندارد اعتقاد شما در این مورد چه باشد. در هر شکل باید بفهمید که چیزی به نام واقعیت محض وجود ندارد. در هر شکل بازدید از جزیره ای که هزاران عروسک از شاخه هایش آویزان است می تواند فراوان ترسناک باشد! الآن بازدید از جزیره عروسک ها را در شب مجسم کنید!  چه حالی پیدا خواهید کرد؟

جزیره عروسک های ترسناک کجاست؟

جزیره ایسلا دلاس مونکاس یا همان جزیره ترسناک عروسک ها حدودا 45 دقیقا از مکزیکوسیتی فاصله داشته و در سو جنوبی این کلان شهر قرار دارد. این جزیره کوچک واقعا ارزش یکبار رفتن و دیدن را دارد. البته این را هم بگویم که برای رسیدن به این جزیره حداقل به دو ساعت قایق سواری نیاز است. می توانید در حین بازدید از جزیره از کانال های آبی دور و بر مکزیکو سیتی هم دیدن کنید. بازدید از این کانال ها تاریخ رسیدن به جزیره را دو برابر می کند. ناگفته نماند که تور شخصی تاکو هم خوشی ویژه خود را دارد. قبل از رفتن به جزیره می توانید از این تور هم خوشی ببرید.

مطالب پیشنهادی: مکان های حیرت انگیز در زیر زمین

چگونه به جزیره عروسک ها در مکزیک برویم؟

بهترین راه رسیدن به جزیره انتخاب یکی از ده ها توری است که در دور و بر شوچیکالکو، مکزیکو ستی قرار دارند. نزد از رسیدن به جزیره عروسک ها خوب است از کانال های آب شوچیکالکو که از لحاظ زیبایی شهرت جهانی دارند هم بازدید کنید. البته باید بگویم که بهترین راه بازدید از جزیره گرفتن یک تور خصوصی است. برای چی که این تورها در خودِ جزیره توقف دارند و می توانید وقت زمانی را در اون بگردید و همه چیز را با چشمان خودتان ببینید.

این را هم بگویم که اکثر قایق های منطقه از جزیره عروسک ها عبور نمی کنند. بنابراین باید حتما از قایقی خصوصی بخواهید که شما را به آنجا ببرد.

فراوان ها این طور فکر می کنند که رسیدن به جزیره عروسک ها از امباراکادور راحت تر است. باید حتما در مورد تاریخ قایق سواری و رسیدن به جزیره سوال بپرسید. گاهی مسافرت به جزیره تا 6 ساعت تاریخ می برد. این در حالی است که از مرکز شهر تا جزیره عروسک ها فقط 2 ساعت تاریخ نیاز است. بنابراین حتما در این مورد سوال کنید.

جاهای دیدنی جزیره عروسک های مرده

از دیدنی ها و سرگرمی های این جزیره هر چه بگویم کم گفته ام. شاید به همین سبب است که توریست ها خستگی این دو ساعت قایق سواری را به جان می خرند!

جزیره عروسک ها یا همان ایسلا دلاس مونکای واقعا جای شگفت آور و نا آشنا و ترسناکی برای دیدن است. پس اگر مسیرتان به مکزیکو سیتی افتاد حتما از این جزیره هم دیدن کنید. تمام جزیره با عروسک های تندرست، خراب، عروسک های آویزان شده، غرق شده و دست و پای کنده شده این عروسک ها پر شده است.

می توانید ساعت ها به این اشیای بی جان دید کنید چون تعدادشان از تمام عروسک هایی که در عمرتان دیده اید هم زیادتر است. گاهی برخی از توریست ها هم با خودشان عروسک می آورند و به نام هدیه به روح دختر بچه غرق شده پیشکش می کنند. شاید شما هم بتوانید یک عروسک با خودتان بیاورید و به جمع این عروسک ها اضافه کنید. حتما از کابین عروسک هایی که از سراسر دنیا در این جزیره جمع آوری شده اند هم دیدن کنید. برخی از این عروسک ها چشم ندارند و برخی دیگر حرکت می کنند. شاید هر کدام از این عروسک ها یکبار توسط روح دختر بچه مرده تسخیر شده باشند!

مطالب پیشنهادی: 10 مکان شگفت آور زمینی که از فضا دیده می شوند

تفریحات دور و بر جزیره عروسک ها

تفریحات اطراف جزیره عروسک ها

قصـه جزیره عروسک ها فراوان ناراحت است اما این داستان از زیبایی های این مکان هیچ کم نمی کند. کانال های آب شوچیکالکو پر شده اند از گل های رنگارنگ. بندهای موسیقی هم معمولا روی قایق ها موسیقی می نوازند!  

می توانید یک تور خصوصی برای دیدن کانال های آب شوچیکالکو بگیرید. یا اینکه با قایق های توریستی بازدید از این کانال ها دنبال شوید و فراوان به صرفه تر تفریح کنید.

تور ها معمولا از موزه فیردا کاهلو هم دیدن می کنند. در این موزه می توان با این شخصیت زیادتر دوست شده و آثار او را هم از نزدیک دید. بازدید از منطقه تاریخی کویاکان، با معماری استعماری ویژه خودش هم از دیدنی های دیگر دور و بر این جزیره است.

در دور و بر جزیره عروسک ها جایی برای اقامت هست؟

بهترین جا برای اقامت در دور و بر جزیره عروسک ها خودِ مکزیکو سیتی است. پایتخت مکزیکو بهترین تفریحات و اقامتگاه ها برای ماندن را دارد. اما اگر می خواهید به جزیره عروسک ها نزدیک تر باشید و تاریخ بیشتری را در اون بگذرانید در هتل آمالا بمانید. این هتل دقیقا رو به روی جزیره قرار دارد. بنابراین مسافرت از این هتل به جزیره راحت ترین راه ممکن است.

سوالات متداول در مورد جزیره عروسک ها

آیا جزیره عروسک ها واقعیت دارد؟

بله، البته که واقعیت دارد. عروسک ها صحیح در همان منطقه ای که جسد دختر مرده و جولیان پیدا شده اند از شاخه درخت ها آویزان هستند. البته همه جای این جزیره می توان عروسک های غرق شده پیدا کرد.

قصـه جزیره عروسک ها چیست؟

نگهبان یک جزیره کوچک در دور و بر مزیکو سیتی دختر بچه غرق شده ای را در کنار دریا این جزیره پیدا می کند. البته او تلاش می کند جان بچه را نجات دهد که در نهایت استفاده ای هم ندارد. این نگهبان برای راحتی روح بچه عروسکی را به شاخه درختی آویزان می کند و این کار را 50 سال مداوم ادامه می دهد. امروزه بازدید کنندگان جزیره صدای نجوای عروسک ها را می شوند و می بینند که عروسک ها بازوها و پاهایشان را حرکت می دهند.

آیا می توان به جزیره عروسک ها رفت؟

بله، می توانید برای رسیدن به جزیره عروسک ها تور خصوصی بگیرید. نام اصلی این جزیره ایسلا دلاس مونکاس است. پس از رسیدن به جزیره می توانید با پرداخت 2 دلار از موزه هم دیدن کنید.

آیا جزیره عروسک ها ترسناک است؟

محلی ها عقیده دارند که این جزیره توسط روح دختر مرده و عروسک ها تسخیر شده است. و واقعا همچنین عقیده ای ترسناک است! بازدید کنندگان دفعات و دفعات ادعا کرده اند که از بین درختان صدای نجوای بین عروسک ها را می شوند. حتی حرکت موجودی غیر قابل دیدن را در بین آب ها حس کرده اند. البته بازدید از این جزیره در روز چندان ترسناک نبوده و ممکن است فقط کمی شگفت آور و نا آشنا به نظر برسد. عروسک ها در روشنایی روز فقط موجوداتی بی جان هستند که هیچ ترسی ساختن نمی کنند.

[ad_2]