ماجرای جنجالی علی دایی درباره اسرا پناهی چیست؟ [+فیلم]

[ad_1]

واکنش جنجالی علی دایی درباره اسرا پناهی دلیل شده تا در فضای غیر واقعی بازتاب پهناور‌ای داشته باشد. در ادامه با ماجرای علی دایی اسرا پناهی با ما بمانید.

انتشار یک پست از علی دایی در اینستاگرام درباره فوت «اسرا پناهی»، دختر علم‌آموز اردبیلی واکنش شدید برخی مسئولان استان و خبرگزاری‌های دولتی را در پی داشت. الآن علی دایی با انتشار متنی در اینستاگرام خود به حواشی اخیر پاسخ داده است.

زیادتر بخوانید:

مرگ اسرا پناهی [+فیلم] ماجرای جنجالی مدرسه شاهد اردبیل چیست؟

ماجرای جنجالی علی دایی درباره اسرا پناهی چیست؟

به تعریف از بهار نیوز علی دایی درباره اسرا پناهی و ماجرای فوت علم آموز مدرسه شاهد اردبیل می‌گوید:

با توجه به جوسازی‌های اخیر صدا و سیما، برخی خبرگزاری‌ها و مجلس واجب فهمیدم مطلبی را با شما عزیزان در بین بگذارم. آقای سید کاظم موسوی نماینده اردبیل در مجلس، سوالی برایم نزد آمده است که امیدوارم جوابش را از شما بگیرم، در کدامین ورزشگاهی که شما ساخته‌اید من به اینجا رسیده و دیده شده‌ام که باید پاسخگوی شما باشم و اما صحبت از امنیت گردید که فراهم‌ امنیت وظیفه هر دولتی می‌باشد.

اسرا پناهی و علی دایی

به تعریف از آفتاب نیوز علی دایی که خودش اهل اردیبل است و به نظر می‌رسد هنوز ارتباط تنگاتنگی با مردم شهرش دارد، در اینستاگرام نوشت:

بیصدا ناشی از هتک احترام به دانشجویان دانشگاه صنعتی بزرگوار که پایه‌های علمی و معرفتی خود را در این نهاد آموزش داده‌ام، امروز منجر به برخورد با علم‌آموزان در یکی از مدارس در زادگاهم شده، سکوتی که تاوان مرگ دارد و هر روز داغی دیگر بر قلب جای جای ایرانم می‌نشاند. من عضو هیچ گروهی نیستم، من جزو کوچکی از این مردم بزرگوار هستم که دغدغه‌های‌شان دغدغه من است.

علی دایی اسرا پناهی

از طرفی سایت برترین ها که یکی از سایت‌های پر طرفدار ایران ایت نوشته:

آقای موسوی شما نماینده مردم اردبیل در مجلس هستید یا سخنگوی دولت؟ اگر از مشکلات و کمبودهای شهر و مردم اردبیل خبر داشتید، برای چی خاموش بودید و خاموش مانده اید؟ برای چی در مجلس و دولت صدای مردم شهرتان نبودید که اگر بودید کار به اینجا ختم نمی‌شد.

مدرسه شاهد اردبیل و علی دایی

علی دایی با انتشار یک پست در اینستاگرام با اعلام اینکه صحبت‌های عموی اسرا پناهی درباره بیماری زمینه‌ای و نارسایی قلبی دختر نوجوان اردبیلی را قبول ندارد به ادعاهای مطرح شده از سوی نماینده اردبیل در مجلس واکنش تندی علامت داد.

فیلم مصاحبه عموی اسرا پناهی را دید کنید:

به شرح همشهری‌آنلاین، رسانه‌های ضد ایرانی نزد از این در خبری دروغ اعلام کردند که اسرا پناهی، علم‌آموز مدرسه شاهد اردبیل در اغتشاشات و توسط نیروهای امنیتی فوت کرده است.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]