ماجرای ضرب و شتم یک خانم توسط پلیس در ارومیه

[ad_1]

ماجرای ضرب و شتم یک خانم توسط پلیس در ارومیه

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی در مورد فیلمی با عنوان ضرب و شتم یک خانم توسط پلیس در ارومیه، گفت: این فرد جزو مجرمان باند جعل اسکناس بوده که البته با رعایت کامل حقوق شهروندی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است

ماجرای ضرب و شتم یک خانم در ارومیه توسط پلیس چه بود؟

به تعریف از روابط عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی، سرهنگ راستگو شکری اظهار داشت: به دنبال انتشار کلیپی در فضای غیر واقعی و شیطنت برخی از اشخاص معاند و زمان طلب مبنی ضرب و شتم یک خانم در ارومیه توسط پلیس، نگهداری به داستان به شکل مخصوص در دستور کار انتظامی استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی های شکل گرفته مشخص شد که این خانم یکی از اعضای باند جعل اسکناس، کلاهبرداری و سرقت به عنف است که با منظره‌ سازی و پرت کردن خودش از ماشین سبب فرار همدستش می شود.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌غربی، عنوان کرد: با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی عوامل انتظامی، نامبرده در ایستگاه بازرسی شهید کلانتری شناسایی و پس از تعقیب و گریز  در یکی از محلات ارومیه با رعایت کامل حقوق شهروندی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی در آخر گفت: پلیس همیشه خدمتگذار مردم بوده و شهروندان محترم بدون بررسی سلامت مطالب منتشر شده در فضای غیر واقعی، نسبت به انتشار اون اقدام نکنند و با دقت زیادتر، فضا را برای کوشش مغرضان و افراد ناآگاه آماده نکنند.

شکری بیان داشت: پلیس بر پایه وظایف ذاتی و قانونی خود، کارها اطلاعاتی در فضای غیر واقعی و شبکه‌های اجتماعی انجام داده و با این تحرکات مذبوحانه به طور قاطع برخورد خواهد کرد.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: hamshahrionline.ir

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *