ماجرای ناراحت کننده بیماری خواهرزاده‌ هانده ارچل +[شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای]

[ad_1]

در ادامه نوشتار جدید جونی ضمن تماشای شات های جدید هانده ارچل و آشنایی با بهترین سریال‌های او، از جزئیات بیماری خواهرزاده‌ هانده ارچل نیز مطلع شوید.

سریال جدید هانده ارچل

بهترین‌های هانده ارچل

هانده ارچل بازیگر زن کم سن ترک است، که با بازی در سریال “دختران آفتاب”، درون شغل بازیگری شد. سپس با ایفای نقش “عمر” در سریال “عشق سخن حالیش نمیشه” به شهرت رسید. آخرین سریالی که در اون وجود داشت،‌ سریال “تو در خانه‌ام را بزن” است.

بیماری خواهرزاده‌ هانده ارچل

شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای [+جزئیات بیماری ماوی خواهرزاده‌اش]
شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای

هانده با ایفای نقش “ادا ییلدیز” در سریال تو در خانه‌ام را بزن به زیبایی درخشید. پارتنر او را “کرم بورسین” ایفا کرده بود. هانده پس از همکاری با کرم و شناخت زیادتر او، علاقه‌ای نسبت به او پیدا کرد. سپس از اتمام این سریال هانده و کرم به طور رسمی درون رابطه عاشقانه شدند.

بهترین بازیگران زن سریال های رمانتیک کمدی ترکی

اما این رابطه زمان طولانی نکشید و اون‌ها دوستانه از یکدیگر جدا شدند. کمی سپس از دوری نیز صدای آهسته‌هایی از رابطه بین هانده و کاعان ییلدیریم به گوش رسید. کاعان که به تازگی از خواننده معروف ترکیه با نام حادیثه جدا شده بود، این بار تصمیم ساختن رابطه با هانده را داشت.

شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای
شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای

مدتی اون‌ها رابطه خود را تکذیب کردند. سپس از دیده شدن در انظار عمومی گفتند که رابطه خوبی دارند و زمان فراوان کوتاهی خبر دوری اون‌ها در فضای غیر واقعی پخش شد. کاعان ییلدیریم حالا با پپنار دنیز، بازیگر سریال محبوب قضاوت رابطه دارد. هنوز خبری در رابطه با هانده ارچل در دست نیست.

اما متاسفانه خبری که این روز‌ها از هانده ارچل شنیده شده است، بیماری سرطان خواهرزاده هانده ارچل است. نام او ماوی است و دختر غمزه ارچل، خواهر هانده است.

شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای

آیلین ماوی، دختر 2.5 ساله غمزه ارچل، خواهر هانده ارچل بازیگر ترک به سرطان مبتلا شده است.

هانده ارچل که روزهای سختی را پشت سر می‌گذارند، بیصدا خود را در مورد وضعیت سلامتی خواهر زاده اش شکست. هانده ارچل که با عجله داشت رستورانی را ترک می کرد با خبرنگاران رو در رو شده و به سوالات خبرنگاران در مورد روند معالجه ماوی پاسخ داد.

شات های جدید هانده ارچل
بیماری خواهرزاده‌ هانده ارچل

او گفت :

همه چیز خوب نزد میره، انشالله خوب تر از این هم نزد بره. ممنون از سوالاتتون.. اما الان تاریخ مناسبی نیست. قول میدم در یک زمان مناسب توضیحات واجب رو ارائه بدم.

به امید سلامتی هرچه سریعتر برای ماوی گرامی.

ویدیوی تبلیغاتی هانده ارچل برای جواهرات آتاسای را در ادامه ببینید:

اخبار مرتبط با هانده ارچل

شات های جدید هانده ارچل برای آتاسای

اخبار هنرمندان ترکیه:

[ad_2]