ماه عسل لاکچری نفیسه روشن با آقای وزیر ؛ مسافرت های عیونی نفیسه روشن[+عکس]

[ad_1]

ماه عسل لاکچری نفیسه روشن با آقای وزیر دلیل ساختن حواشی زیادی میان هواداران او شد. در ادامه با عکس ماه عسل لاکچری نفیسه روشن دنبال جونی باشید.

نفیسه روشن با انتشار استوری جدید در فضای غیر واقعی جنجال جدید ای به پا کرد. نفیسه روشن تصاویر زیادی از مسافرت های خود منتشر میکند و دلیل ساختن حواشی زیادی میشود.

ماه عسل لاکچری نفیسه روشن با آقای وزیر

  • مسافرت جنجالی نفیسه روشن
تفریح لاکچری نفیسه روشن
تفریح لاکچری نفیسه روشن

نفیسه روشن، بازیگر پرحاشیه این روزهای در فضای غیر واقعی است. جنجال طلاق نفیسه روشن هنوز تمام نشده بود که فحاشی او به کاربران در اینستاگرام کنار هایی به راه اندخت.

نفیسه روشن با خبر ازدواج دومش در کربلا بار دیگر سخن و حدیث هایی را در فضای غیر واقعی ساختن کرد. نفیسه روشن در پاسخ یکی از کاربران فضای غیر واقعی اعلام کرده بود که همسر جدیدش وزیر است.

در ادامه میتوانید استوری جنجالی نفیسه روشن را ببینید:

تفریح لاکچری نفیسه روشن
تفریح لاکچری نفیسه روشن

شروع کوشش تلویزیونی او را می توان بازی در سریال روزهای بیادماندنی به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 فهمید. اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس دلیل اصلی کم کاری وی در این سالها بود، اما پس از آخر تحصیلات دانشگاهی خود، دامنه فعالیتش را گسترش داد.

در پائیز سال 1382 در سریال بچه های خیابان  به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند.

پس از اون در پائیز 1383، منظور کیانوش عیاری برای وجود در سریال روزگار نا آشنا را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار ماه عسل لاکچری نفیسه روشن با آقای وزیر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]