مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

[ad_1]

خمزات چیمایف یا حمزه چیمایف (Khamzat Chimaev) که دفعات نزدیکی خود را به رهبر چچن علامت داده است، بار دیگر با انتشار ویدیویی که او را در حال تمرین کردن با پسران رمضان قدیروف علامت می دهد مورد انتقاد قرار گرفته است. چیمایف دوستی گفت و گو برانگیزی با خانواده رمضان قدیروف دارد و نزد از تعریف مکان و گرفتن تابعیت سوئد، در چچن به دنیا آمده و الآن یکی از مشهورترین مبارزان دنیای یو اف سی یا هنرهای رزمی ترکیبی است.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

چیمایف برای سبک ویژه مبارزه اش در درون قفس که از پیشینه اش در کشتی گرفته و همچنین تهاجمی بودن و ناک اوت هایش شناخته می شود. در تصاویری که اخیراً در شبکه های اجتماعی منتشر شده است، چیمایف در حال تمرین با پسران نوجوان رمضان قدیروف دیده می شود. در شرح این ویدیو که توسط خود چیمایف منتشر شده، چنین نوشته است: «درگیری برادرانه»، جایی که علی قدیروف نیز تصویری از تمرین این دو را در قسمت کامنت ها منتشر کرده که در اون یکدیگر را «برادر» نامیده اند. این اولین باری نیست که خمزات چیمایف از تمرین خود با فرزندان پسر رمضان قدیروف رونمایی کرده است، اتفاقی که پس از دعوت قدیروف از چیمایف برای وجود در زادگاهش چهره می دهد.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

همچنین تصاویر درگیری چیمایف با خود رمضان قدیروف نیز منتشر شده است که زیادتر مانند شوخی و کمدی بوده و این دو با هم گلاویز شده که در نهایت چیمایف شکست خورده و تسلیم می شود. ژانویه قبل بود که یک ماشین مرسدس بنز توسط رمضان قدیروف به حمزه چیمایف اهدا شد اما سه ماه سپس بود که چیمایف با همان ماشین تصادف کرد. در آوریل قبل، اولین بار تصاویر تمرین کردن چیمایف با پسران نوجوان رهبر چچن منتشر شد، تقریباً همزمان با تمرین کمدی چیمایف با خود رمضان قدیروف. بدنبال ناکامی خمزات چیمایف در رسیدن به وزن مناسب برای مبارزه اش با نیت دیاز، از تعداد طرفداران و دنبال کنندگان این رزمی کار سوئدی کاسته شده است، اتفاقی که در یو اف سی ۲۷۹ و در ماه قبل چهره داد.

مبارزه تمرینی حمزه چیمایف با رمضان قدیروف و پسرانش

سپس از این اتفاق بود که به سرعت مبارزه ای بین چیمایف و کوین هالند چهره داد که به سرعت با برتری ورزشکار چچنی الاصل سوئدی به آخر رسید. قدیروف که گفته می شود اثرگذاری قابل توجهی بر دنیای یو اف سی در درون و خارج از چچن دارد برای سیاست های سختگیرانه اش در درون منطقه خودمختار تحت کنترلش مورد انتقاد سازمان های حقوق بشری قرار گرفته است. قدیروف یک باشگاه مبارزه در حوزه هنرهای رزمی ترکیبی به نام اخمت (احمد) را تاسیس کرده که برخی از مبارزان کنونی یو اف سی همانند ماکسیم گریشین، آلبرت دورائف و ماگومد آنکالائف در اون تمرین می کنند. گروهی از قهرمانان گذشته یو اف سی، از جمله کریس ویدمن، نیز در تورنمنتی در این زمینه که در سال ۲۰۱۵ توسط قدیروف نظم داده شده بود شرکت کردند.

[ad_2]