متولدین چه ماهی خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند؟

[ad_1]

با خصوصیات جذاب و ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها در بروج فلکی از شکل اندام و هیکل اون‌ها تا خصوصیات چهره‌شان دوست شوید.

به شرح وقت سحر، طبق علم ستاره‌شناسی کسی که در قسمت خاصی از سال به دنیا آمده و خواهر و برادرهایش در تاریخ دیگری از سال متولد شده اند، ممکن است از نظر ظاهر چندان شباهتی به هم نداشته باشند ولی اگر دو نفر نسبت خویشاوندی نداشته ولی در یک علامت بروج فلکی متولد شده باشند، ممکن است شباهت‌های ظاهری با هم داشته باشند.

خصوصیات ظاهری فروردینی‌ها

بدن: از آنجا که فروردینی‌ها نسبت به بدن خود توجه دارند، معمولا فیزیک خود را لاغر و متناسب نگه می‌دارند. همچنین بدن فروردینی‌ها توانا است.

شکل: شکل اون‌ها مثلثی شکل است و دارای بینی صاف و بلند (مانند بینی بازیگر سرشناس هلن میرن) و لب اون‌ها (یا بالا و یا پایین) کمی خارج زده است.

رنگ مو اون‌ها در هر رنگی که باشد ممکن است کمی طیف قرمز داشته باشد. رنگ موهای اون‌ها معمولا قهوه‌ای روشن است. فروردینی‌ها ممکن است با فرو ریختگی مو وابسته مشکل باشند. موهای اون‌ها پرپشت است و برخی مردهای فروردینی سری پر از موهای فرفری دارند.

متولدین مهر خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

بدن: این علامت در صور فلکی با علامت گاو مشخص می‌شود و معمولا ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای اردیبهشت این است که مردم متولد این ماه بدنی زمخت ولی نه چندان بلند دارند.

خصوصیات ظاهری اردیبهشتی‌ها

بدن اردیبهشتی‌ها دارای برخی خصوصیات خوشایند است، ولی در عین حال باید مواظب وزن خود باشند. عضلات ساق پا اون‌ها در سایز و ظاهر مناسبی است، پاهایشان ممکن است چاق و گوشتالود باشد. گردن اون‌ها معمولا کلفت و استخوان شست اون‌ها نیز عظیم است.

زیادتر بخوانید:

حسودترین آدم‌ها در رابطه متولد چه ماهی هستند؟

متولدین کدام ماه‌ها در زندگی شادترند؟

شکل: ممکن است گوش‌های برجسته و قابل توجهی داشته باشند. خط آرواره اون‌ها مشخص و شکل پهنی دارند و ممکن است بینی‌شان کوچک و نسبتا گرد باشد.

لب پایین اون‌ها معمولا کلفت‌تر و معمولا کمی خارج آمده و ظاهری جذاب دارد. موهایشان بیشتر حالت دار و چشم‌هایش تاریک است که این ترکیب، چهره اون‌ها را جذاب علامت می‌دهد.

خصوصیات ظاهری خردادی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای خرداد را می‌توان این گونه وصف کرد که فیزیک اون‌ها از بلند متوسط تا کوتاه متغیر است. معمولا شانه‌هایشان باریک بوده و حرکت بدنی‌شان سریع است و انرژی و پویایی زیادی دارند.

شکل: چشم‌ایشان چندان درشت نیست ولی روشن است و ممکن است آبی، خاکستری، عسلی و یا قهوه‌ای باشد. حرکات شکل اون‌ها نیز زنده و قابل توجه است ولی ممکن است تغییر کند. اون‌ها ناراحت و بی‌قرارند و مخصوصا در چشمانشان این حالت ظاهر و حرکت چشمانشان سریع می‌شود. لب‌های درشتی داشته و پوست اون‌ها روشن است گرچه سبزه هم می‌تواند باشد.

خصوصیات ظاهری تیر ماهی‌ها

بدن: تیرماهی‌ها معمولا قد متوسط و اندام لاغری دارند. بازوها و پاهای اون‌ها در دید کلی لاغر و بلند است. اندام اون‌ها معمولا از کمر به بالا بزرگتر از کمر به پایین به نظر می‌رسد. دست‌ها و همچنین پاهای اون‌ها توانا و عظیم هستند.

شکل: خصوصیات شکل اون‌ها معمولا جذاب ولی کوچک است استخوان گونه اون‌ها قابل توجه و برجسته است. چشمانشان روی شکل دور از هم هستند. معمولا چشم‌هایشان دارای طیف خاکستری و یا در رنگ خاکستری یا آبیست و تیر و کمان ابروهای اون‌ها نیز رو به پایین است. لب‌های اون‌ها بیشتر درشت و با خندیدن عظیم است. معمولا نوک بینی اون‌ها به سو پایین گرایش دارد و موهایشان نیز قهوه‌ای و رنگ پوست اون‌ها ممکن است روشن باشد ولی به زرد نزدیک می‌شود.

متولدین مرداد خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

خصوصیات ظاهری مردادی‌ها

بدن: معمولا مردادی‌ها قد بلند هستند ولی برخی از اون‌ها نیز فیزیک کوتاهی دارند. در مورد ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای مرداد باید گفت حتی اگر در یک جمع از همه کوتاه‌تر باشند، با این حال همه متوجه او خواهند شد.

به طور معمول حرکات مغرورانه و یا حرکاتی که اون‌ها را با اطمینان به نفس علامت می‌دهد، توجه‌ها را به خود جلب می‌کند. مردادی‌ها معمولا خود را در حالتی اشرافی نگه می‌دارند.

شکل: زیادتر مردادی‌ها خصوصیات گربه همانند مخصوصا در صورتشان دارند. چشم‌هایشان گاهی زمان‌ درشت و در حالت مظنون نسبت به مکان دور و بر به نظر می‌رسد و یا ممکن است حالتی سریع، درخشنده و درخشان داشته باشد.

رنگ چشم‌هایشان نیز می‌تواند در طیف خاکستری و یا آبی باشد. همیشه در چشم‌هایشان یک خندیدن ساده دیده می‌شود، اون‌ها لبریز از خوشی هستند. وضعیت پوست اون‌ها معمولا خوب است و رنگ پوستشان حاوی ته رنگ زرد است.

خصوصیات ظاهری شهریوری‌ها

بدن: شهریوری‌ها معمولا فیزیک قابل توجه‌ای دارند و فراوان خوب حرکت می‌کنند. فقط پاهایشان ممکن است کوچک بوده و انگشت پاهایشان به سو یکدیگر خم شده باشد که همین امر ممکن است موجب شود ظاهر راه رفتن اون‌ها کنجکاوانه و یا شگفت آور به نظر برسد.

شکل: شهریوری‌ها معمولا شکل بیضی شکل و باریک دارند. رنگ مو اون‌ها معمولا قهوه‌ای و چشمانشان دارای دید نافذ، تیز و درخشان و رنگ اون خاکستری یا عسلی است.

معمولا بینی گوشتی دارند و بیشتر نیمه بالایی سرشان شکل بهتری نسبت به نیمه پایین سرشان دارد. قطعه بالای سر اون‌ها بزرگتر است که ذهن باهوش اون‌ها را باورپذیرتر می‌کند.

چانه زنان شهریوری نازک و چانه مردان شهریوری نیز زنانه و نازک به نظر می‌رسد که می‌تواند علامت کنترل کم فرد روی خودش باشد.

خصوصیات ظاهری مهر ماهی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای مهرماهی‌ها را می‌توان اینگونه وصف کرد: فیزیک بدنی اون‌ها به طور قابل توجهی خوب است و معمولا قد بلند هستند. اون‌ها معمولا دست‌ها و پاهای کوچک ولی زیبایی دارند، حتی این مورد در مردان مهرماهی هم صدق می‌کند.

متولدین خرداد خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

شکل: معمولا پوست اون‌ها شفاف و موهای خوبی هم دارند. چشمانشان در هر رنگی که باشد مناسب و خونگرم به نظر می‌رسد. اون‌ها لب‌های قابل توجه دنبال با دندان‌های خوب دارند.

خصوصیات ظاهری آبان ماهی‌ها

بدن: گردن اون‌ها معمولا کلفت و مشابه با گردن اردیبهشتی هاست. دست‌هایشان نیز مربع شکل و عظیم است و به شکل معمول دست‌ها و بدن‌های گرمی دارند.

شکل: خصوصیات شکل اون‌ها معمولا برجسته و فرم صورتشان زاویه دار است و ممکن است ابروهای پرپشتی داشته باشند. لب‌های گرمی داشته و موهایشان ته رنگ قرمز دارد که با قرار گرفتن در معرض روشنایی خورشید مشخص می‌شود.

معمولا موهایشان تاریک است. استخوان چانه اون‌ها برجسته و سرسخت به نظر می‌رسد که با خصوصیات اخلاقی اون‌ها همخوانی دارد. زمانی به چشم‌هایشان دید می‌کنید نافذ، با شادی، درخشان و نگاه دقیق است.

خصوصیات ظاهری آذر ماهی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای آذرماهی‌ها را می‌توانیم به این نحو وصف کنیم: حرکت بدن اون‌ها سریع و پرانرژی است وی استخوان ران اون‌ها نیز منحصر به فرد و معمولا بلند است.

شکل: شکل اون‌ها بیضی شکل و خوش فرم است. بینی اون‌ها نیز ظاهر خوبی دارد، چشم‌هایشان دوباره و خالص است به نحوی که گویای همه چیز هستند.

چشمان آذرماهی‌ها درخشنده و لبریز از شادمانی و شادی است و در عین حال به سرعت متوجه همه اتفاقات اطرافشان می‌شوند. اون‌ها معمولا موهای تاریک دارند که در روشنایی ته رنگ قهوه‌ای زرد تا قهوه‌ای مایل به قرمز را می‌توان در اون مشاهده کرد.

خصوصیات ظاهری دی ماهی‌ها

بدن: بدن دی ماهی‌ها همیشه خوب به نظر می‌رسد و استایل ویژه خود را دارند.

متولدین تیر خوش چهره و خوش‌اندام‌تر هستند.

شکل: اون‌ها معمولا خوش چهره با چشمان جذابی هستند، به نحوی که گویی با چشمانشان می‌توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. فرم چشم‌های اون‌ها گرد است و رنگ پوستشان معمولا زیتونی و سبزه است.

خصوصیات ظاهری بهمنی‌ها

بدن: اون‌ها معمولا بلند قد هستند و بیشتر به شکل ساده، راحت و صمیمانه حرکت می‌کنند. ممکن است ظاهر محزونی داشته باشند برای چی که سرشان حالت افتاده‌ای دارد.

شکل: بهمنی‌ها معمولا خصوصیات شکل متفاوتی دارند. چشم‌هایشان بی‌حس ولی خونگرم، روشن و تندرست است. مژه‌های اون‌ها ظاهری افتاده دارد و معمولا خانم‌های بهمنی نیاز به فرمژه پیدا می‌کنند. ابروهای اون‌ها نیز به شکل مربعی شکل گرفته و پوست فراوان خوبی دارند.

خصوصیات ظاهری اسفندی‌ها

بدن: ویژگی‌های ظاهری متولدین ماه‌ها برای اسفندی‌ها را می‌توان گفت به شکل کلی افراد کوتاه قد و سرسختی هستند. پاهای عظیم داشته و ممکن است ظاهر پرانتزی داشته باشد. اون‌ها همانند ماهی راه می‌روند بدین معنی که قدم‌های کوتاه برداشته و وزن را از یک پا روی پا دیگر می‌اندازند.

شکل: چهره اون‌ها صاف و آرام است و ممکن است چال گونه داشته باشند. بسیاری از اسفندماهی‌ها چشم روشن داشته و مخصوصا چشم آبی هستند. گاهی زمان‌ چشم‌های اون‌ها حالت ناراحت دارد.

ممکن است گوش‌های عظیم داشته و بینی‌شان عظیم یا صاف به نظر برسد، موهایشان نیز ابریشمی و تندرست است. پوست اون‌ها وقت طولانی‌تری کم سن می‌ماند و رنگ اون روشن تا متوسط است و ظاهر و احساسی آرام و لطیف دارد.

منبع: persianv

[ad_2]