مجوز کوشش Blockchain.com در سنگاپور صادر شد

[ad_1]

مرجع قانون‌گذاری مالی (MAS) به طور رسمی مجوز کوشش Blockchain.com در سنگاپور را تأیید کرد. در حال آماده 160 نهاد مالی در صبر تأیید سرزمین سنگاپور هستند.

سنگاپور به سرعت در حال تبدیل شدن به قطب صرافی‌های رمزنگاری در دنیاست. این سرزمین تصمیم دارد به بزرگترین سرزمین رمزارزی آسیای شرقی تبدیل شود. در همین راستا مجوز کوشش Blockchain.com و Coinbase در هفته جاری صادر شده است.

زیادتر بخوانید: آینده و نزد بینی قیمت بیت کوین در سال 2022

مجوز کوشش Blockchain.com در سنگاپور

صرافی کریپتوکارنسی Blockchain.com به دومین پلتفرم هفته تبدیل شد که مجوز کوشش را از بانک مرکزی سنگاپور دریافت می‌کند. مجوز کوشش Blockchain.com در سنگاپور به این صرافی اجازه می‌دهد تا خدمات پرداخت دیجیتال خود را تحت قانون خدمات پرداخت سنگاپور انجام دهد.

مرجع قانون‌گذاری مالی سنگاپور (MAS)، علی‌رغم افزایش مقاوم‌گیری‌های امنیتی و نظارتی، مجوز کوشش Blockchain.com در این سرزمین را تأیید کرد. MAS ضمن حفاظت از اندوخته کاربران تمایل دارد با بازیگران عظیم صنعت کریپتوکارنسی کوشش کند.

مجوز فعالیت Blockchain.com در سنگاپور صادر شد

MAS در حال سنجش شرایط بازار DeFi است. به عقیده مرجع قانون‌گذاری مالی سنگاپور، حوزه دیفای می‌تواند فرآیند وام‌دهی عمده فروشی و همچنین وام‌دهی از راه بلاک‌ چین‌های عمومی را تسهیل نماید. MAS تصمیم دارد استعدادهای صنعتی جدید را جاذبه کرده و همچین کسب و کارهای نوپا در حوزه بلاک چین را به همکاری دعوت نماید.

مقاوم‌گیری‌های PSA ادامه دارد

صرافی Blockchain.com اعلام کرد که از مجوز خود جهت ارائه خدمات به اندوخته‌گذاران نهادی و همچنین پروژه‌ها و اپراتورهای اکوسیستم کریپتو استفاده خواهد کرد. تأیید مشروط PSA به صرافی Blockchain.com اجازه می‌دهد تا خدمات و محصولات خود را به مشتریان بزرگتر صنعت ارائه دهد.

PSA در ژانویه 2020، الزامات نظارتی را برای خدمات پرداخت نظیر پرداخت‌های الکترونیکی و خدمات مبادله ارزهای دیجیتال افزایش داد. در حال آماده صرافی Blockchain.com یکی از 54 نهاد مالی فعال در سرزمین سنگاپور به شمار می‌رود. بلاک چین دات کام قبل از تأیید مجوز کوشش به نام ارائه‌دهنده خدمات ارز دیجیتال مشغول به کوشش بود.

در حال آماده 160 نهاد مالی در صبر تأیید سرزمین سنگاپور هستند. 100 نهاد نیز تا کنون توسط MAS رد صلاحیت شده‌اند و اساسا تنها هفت نهاد برنده شدند مجوز توکن پرداخت دیجیتال از MAS دریافت کنند.

زیادتر بخوانید:

نظر شما درباره اخذ مجوز کوشش Blockchain.com در سنگاپور چیست؟ لطفا نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی به اشتراک بگذارید.

منبع: blockworks

[ad_2]