مدل خط چشم دخترانه؛ ساده و شیک برای انواع چشم

[ad_1]

یکی از مقاوم ترین قطعه های آرایش کشیدن خط چشم است. اگر نحوه کشیدن خط چشم متناسب با حالت چشمان خود را بلد باشید تاثیر فراوان زیادی در زیبایی شما دارد و برعکس اگر ندانید چه مدل خط چشمی به فرم شکل و حالت چشمانتان می آید تاثیر منفی بر زیبایی شما می گذارد. در ادامه عکس های مدل خط چشم دخترانه شامل خط چشم کشیده، باریک، عریض، دنباله دار، گربه ای، کوتاه، ساده، نازک، مجلسی و …. را تقدیم شما می کنیم و خط چشم مناسب برای شکل های گرد، پلک های افتاده، چشم های گرد، چشم های کشیده، چشم های ریز، درشت، بادامی و … را آموزش خواهیم داد.

مدل خط چشم دخترانه جدید

خط چشم دوخطه
خط چشم دوخطه
خط چشم کشیده و مجلسی
خط چشم کشیده و مجلسی
خط چشم پهن
خط چشم ساده و شیک
خط چشم ساده و شیک
خط چشم گوشه چشم با سایه
خط چشم گوشه چشم با سایه
خط چشم مجلسی
خط چشم مجلسی
خط چشم دنباله بلند
خط چشم دنباله بلند
خط چشم ساده و باریک
خط چشم ساده و باریک
خط چشم دخترانه
خط چشم گوشه پهن
خط چشم مجلسی
خط چشم دنباله دار
خط چشم باریک
خط چشم باریک
خط چشم کشیده
خط چشم کشیده
خط چشم ساده دخترانه
خط چشم ساده دخترانه
خط چشم ساده شیک
خط چشم ساده شیک
خط چشم پهن
خط چشم برای چشم بادامی
خط چشم برای چشم بادامی
خط چشم خیلی باریک
خط چشم فراوان باریک
خط چشم گوشه چشم
خط چشم گوشه چشم

چگونه خط چشم دخترانه بکشیم؟

خط چشم کشیدن روش های مختلفی دارند و هر کسی به ترفند هایی که آموزش دیده است این کار را انجام میدهد در اینجا چند مدل روش برای خط چشم کشیدن ساده دخترانه را به افراد مبتدی آموزش می دهیم برای انجام اینکار خوب تر است از یک خط چشم آرام و ساده استفاده کنید و سپس از تمرین کردن و آموزش دیدن از محصول بهتری استفاده کنید. در خط چشم کشیدن مدل چشم فراوان مهم می باشد و باید متناسب با فرم و مدل چشم خط چشم دخترانه ساده بکشید.

انواع چشم: چگونه شکل چشم خود را تعیین کنیم

انواع چشم

آموزش کشیدن خط چشم گربه ای

مدل خط چشم دخترانه گربه ای

برای کشیدن خط چشم گربه ای باید یک خط صاف و بدون شکستگی داشته باشیم و برای اینکه روی پلکتان صاف باشد خوب تر است لبه پلک خود را به آهستگی بکشید تا به خط صاف برسید. و سپس به کمک نوک تیز خط چشم از گوشه ی داخلی چشم شروع کنید و یک خط صاف و دقیق طوری که تاجایی که می‌شود نزدیک به خط مژه‌ها بکشید و تا جایی که مژه‌ها تمام می‌شوند، ادامه دهید.

و تا جایی که مد نظرتان هست خط چشم را امتداد دهید و در اخر انتهای خط کشیده شده را تیز کنید.

نحوه کشیدن خط چشم به کمک نخ 

کشیدن خط چشم با نخ

در این روش برای کشیدن خط چشم دخترانه ساده خوب تر است از نخ کمک بگیرید به این شکل که اول یک نخ را انتخاب کنید و این نخ باید متناسب با نوع خط چشمی که شما می خواهید بکشید باشد به طور مثال اگر می خواهید خط چشم نازک بکشید از نخ نازک باید استفاده کنید و اگر می خواهید خط چشم کلفتی بکشید از نخ زخیم و یا نخ نازک چند پوسته استفاده کنید .

برای انجام این کار شما باید قسمتی از نخ را با مداد رنگ کنید و متناسب با اندازه ای می خواهید و برروی قطعه بالای پلک علامت بگذارید و با استفاده از خط چشم درون علامت گذاری خود را پر کنید و فراوان راحت بدون هیچ لغزش دستی عمل خط چشم کشیدن را در درون کادر بندی مشخص شده انجام دهید.

برای دیدن فیلم آموزش کشیدن خط چشم با نخ کلیک کنید.

خط چشم مناسب برای چشم هایی که از هم فاصله دارند

خط چشم برای چشم های دور از هم

بعض از خانوم هستند که فاصله بین چشمانشان فراوان می باشد برای اینکه این فاصله علامت داده نشود خوب تر است گوشه داخلی چشم تمرکز زیادی کنید تا این فاصله علامت داده نشود به شکل که گوشه داخلی چشم باید سایه بیشتری خورده شود و درون چشم را مداد بکشید و کوشش کنید در گوشه خارجی چشم فراوان کار کنید.

خط چشم برای چشم های گرد

کشیدن خط چشم برای چشم های گرد

افرادی که چشم های گردی دارند و میخواهند چشمانشان کشیده تر علامت دهند باید به این شکل خط چشم بکشند که در لبه خارجی چشم روی خط مژه مداد بکشند و اون را به شکل خط چشم بالدار در بیاورند تا چشم های گرد شما به شکل کشیده دیده شود.

بهترین خط چشم برای چشم های بادامی

خط چشم برای چشم های بادامی

خط چشم گربه ای و خط چشم بالدار بهترین خط چشم ها برای چشم های بادامی هستند. افرادی که چشم بادامی دارند خوشگل و جذاب دیده می شود و شما با کشیدن خط چشم دخترانه ساده می توانید این زیبایی را دو برابر کنید به این شکل که کمی بالاتر از خط مژه شروع به کشید خط چشم کنید و در آخر دنباله اون را به اندازه دلخواه بکشید.

همچنین بخوانید: چه نوع خط چشمی چشم را درشت علامت می دهد

بهترین خط چشم برای پلک افتاده

خط چشم برای افرادی که چشم های پفی دارند

افرادی که چشم هایشان پف دارند و می خواهند با آرایش کردن پف چشم را پنهان کنند خوب تر است از خط چشم کمک بگیرند و پلک چشم را بزرگتر علامت دهید. برای این کار اول از همه باید از قطعه عریض خط چشم شروع به کار کنید به این شکل که از ریشه های مژه خط چشم بکشید و تا قطعه خارجی چشم خط چشم را عریض بکشید.

برای مطالعه زیادتر کلیک کنید: نحوه آرایش چشم برای پلک افتاده و پف دار

کشیدن خط چشم ساده دخترانه برای افرادی که چشم های ریزی دارند

خط چشم برای چشم های ریز

خانوم هایی که چشمان ریزی دارند همیشه راه کاری برای بزرگتر علامت دادن چشمانشان هستند و می توان گفت که بهترین گزینه خط چشم می باشد شما می توانید با کشیدن خط چشم شغل ای چشمانتان را درشت علامت دهید به این شکل که نباید به هیچ وجه زیر چشم های خود را خط چشم بکشید و باید از بالای چشم و گوشه پایین چشم خط چشم نازکی بکشید و به کمک مداد سفید آرایشی برای درون چشم استفاده کنید با این کار چشمانتان درشت دیده می شود.

بهترین خط چشم برای چشمهای درشت

خط چشم دخترانه ساده برای چشم های درشت

دسته ای از خانوم ها که چشمانی درشت دارند و می خواهند چشمانشان خوشگل و جذاب تر دیده شود باید بالای چشم و درون پلک را مداد بکشند و خوب تر است از روش های خط چشم گربه ای و بالدار استفاده کنند زیرا این مدل خط چشم برای چشم های درشت مناسب می باشند.

[ad_2]