مراسم عروسی دختر دایی در دبی واقعیت دارد؟ [ازدواج دنیز دایی]

[ad_1]

ویدیوی کهنه از مراسمی که علی دایی در اون وجود داشته در فضای غیر واقعی منتشر شده و درباره اون گفته می‌شود که مربوط به مراسم عروسی دختر دایی می‌باشد.

علی دایی اسطوره فوتبال ایران است. دایی متولد ۱ فروردین ۱۳۴۸ در اردبیل است. او در سال 1383 با مونا فرخ آذری ازدواج کرد. دختر علی دایی چند سالی است در خارج از سرزمین زندگی می‌کند. ماجرای عروس شدن دختر علی دایی خبری است که این روزها شایعه زیادی ساخته است.

بسیاری از علاقه‌مندان به این اسطوره تکرار نشدنی به دنبال کردن زندگی شخصی وی هستند که ما تمام کوشش خود را کرده‌ایم تا بدون جهت‌گیری آنچه را که در فضای غیر واقعی بازتاب پهناور‌ای داشته در اختیار شما بگذاریم. در ادامه با ما بمانید تا به اطلاعات تکمیلی نسبت به شایعه یا واقعیت مراسم عروسی دختر دایی بپردازیم.

مراسم عروسی دختر دایی

تصاویر لو رفته از مراسم عروسی دختر دایی در دبی +[دنیز دایی ازدواج کرد]
مراسم عروسی دختر دایی, عروس شدن دختر علی دایی

اولین فرزند علی دایی در سال 1388 به دنیا آمد. دختری با نام نورا که علی دایی به وی فراوان علاقه دارد و می‌گوید:

دوست دارم نورا به همه چیز برسد.

چندی قبل سایت‌های خبری بدون نام بردن از علی دایی نوشتند:

استاد معروف درخواست گرفتن حضانت دخترش از همسر سابقش را کرده و پیام داده که این اتفاق حتی اگر به مطبوعات و رسانه‌ها هم کشیده شود و آبروی او را به مخاطره بیندازد دوباره هم دست نمی‌کشد پس خوب تر است همه چیز مسالمت‌آمیز حل شود.

البته بر طبق اخبار منابع موثق، همسر گذشته این استاد معروف هم پیام داده که وی برود از راه شکایت، خواسته‌ خود را مطرح کند؛ برای چی که به هیچ عنوان اجازه نمی‌دهد دخترش نزد این استاد و همسر سابقش زندگی کند.

ماجرای بر سر زبان افتادن دنیز دایی از انجایی شروع شد که علی دایی در برنامه نود به اسم دخترش سوگند خورد به جان نورا نمی بخشم. اما مایلی قدیمی در پاسخ گفت خوب تر است بگوید به جان دنیز نمی بخشم. بر این پایه ماجرای همسر گذشته علی دایی بر سر زبانها افتاد.

فیلم خبری شنا کردن دختر علی دایی را ببینید:

 

بیوگرافی علی دایی

تصاویر لو رفته از مراسم عروسی دختر دایی در دبی +[دنیز دایی ازدواج کرد]
ازدواج علی دایی, بیوگرافی علی دایی

علی دایی زندگی فوتبالی خود را با بازی در تیم شهری که در اون متولد شده بود، یعنی تیم استقلال اردبیل شروع کرد. پس از استقلال اردبیل، به تهران رفت و پس از یک دوره بازی در تیم باشگاهی تاکسیرانی تهران، به تیم بانک معامله ملحق شد.

او در طی چهار سال همکاری با باشگاه بانک معامله در ۷۵ بازی نقش داشت و برنده شد که بیش از ۴۰ گل برای این تیم به ثمر برساند. باشگاه بعدی دایی که طرفداران زیادی هم دارد، پرسپولیس است. علی دایی در سال ۷۳ – ۷۴ شمسی به جمع قرمزپوشان پایتخت پیوست و افتخارات زیادی در این باشگاه کسب کرد.

ازدواج علی دایی در اول بهمن ماه 1383 شکل گرفت و به جرگه متاهلین پیوست. علی دایی در سال 1384 در خصوص راه آشنایی با همسرش و خصوصیات شریک زندگیش گفت:

همسرم از آشنایان دور خانوادگی ما می‌باشد، مادرش اردبیلی و پدرش تبریزی است و عظیم شده تهران می‌باشد. مشخصات کامل یک دختر آذربایجانی را دارد و لیسانس صنایع غذایی می‌باشد، او هشت سال از من کوچک‌تر است.

علی دایی در خصوص انتخاب همسرش گفت:

همسرم را هم من انتخاب کردم و هم مادرم. علی دایی در ادامه می گوید:همسرم فرزند اول خانواده است.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]