مردها از چه چیزهایی متنفرند چه کار هایی مردها را عصبی می کند؟

[ad_1]

همه ما می خواهیم که در یک رابطه خوب و تندرست باشیم، اما در عین حال، همیشه کارهایی را انجام می دهیم که ممکن است یکدیگر را عصبانی و ناراحت کنیم و شانس خود را برای نگه داری موقعیت خوب در رابطه به خطر بیندازیم.

اشتباه نکنید ما هیچ وقت طرفدار تغییر رفتار شما فقط برای یک پسر نیستیم. اما موارد خاصی وجود دارد که زنان مستعد انجام اون در روابط هستند. این انس ها و رفتارهای تحریک کننده واقعی ما نیستند، اما بنا به دلایلی، ما مجبور هستیم که آنها را با شریک خود رفتار کنیم. اما مردها از چه چیزهایی متنفرند؟ و آیا می دانید برای اینکه یک رابطه پایدار بماند چه کار باید کرد؟

شما برای پایدار کردن رابطه خود کافیست بفهمید که مردها از چه چیز هایی متنفرند و چه کار هایی اون ها را عصبانی می کند تا اون را انجام ندهید در ادامه این مطلب بررسی این موارد می پردازیم.

مردها از این 7 مورد متنفرند!

از جمله کار هایی که هر مردی را عصبی می کند ملامت مردانگی، خرید بیش از حد، آرایش و میکاپ فراوان، وابستگی فراوان، بی خبر جایی رفتن، غیبت کردن و جاسوسی کردن می باشد که البته زن ها هم از این کار ها خوششان نمی آید.

ملامت مردانگی

مسخره کردن مردانگی مرد ها از جمله بدترین کارهایی است که می توانید انجام دهید. کنایه هایی که مردانگی آنها را علامت بگیرد از شکنجه آورترین موضوعات برای مردهاست. یک زن و همسز باید بداند که شوهرش را چه در خلوت و چه در جمع نباید به دلیل ناتوانی ها و ضعف های جنسی و جسمی مورد ملامت قرار دهد. این داستان قطعا به پایه رابطه آنها صدمه می زند.

خرید بیش از حد

خرید بیش از حد مرد ها را کلافه می کند
خرید بیش از حد مرد ها را کلافه می کند

مردها در یک رابطه عاشقانه چه چیزی می خواهند؟

خرید بیش از حد لباس را کنار بگذارید چراکه مردان دوست ندارند ساعتها دنبال شما راه بروند و از این مغازه به اون مغازه بروند و از نظر خود وقتشان را تلف کنند. وقت ارزشمند خود را در کنار همسر و فرزندان خوش باشید و اون را در راه خرید های نه جندان مهم هدر ندهید.

3. مردان از آرایش بیش از حد بیزارند

از دیگر چیز هایی که مردها از اون متنفرند، آرایش بیش از حد می باشد!!! مردان آرایش فراوان را دوست ندارند و شما با آرایش فراوان در برابر آنها زیبا نخواهید شد. شیک و ساده باشید و کوشش کنید مرتب باشید برای چی مردان طرفدار شادگی و آراستگی هستند.

وابستگی فراوان

وابستگی فراوان بیماریست. شما نمی توانید با وابستگی فراوان خود به مردان به آنها بگویید که دوستشان دارید. کوشش نکنید به دلیل وابستگی با مردها ارتباط برقرار کنید برای چی که دروغ است و مردان از زنی که دروغ بگویند متنفرند.

مردان از کمک کردن به زنان خوشی می برند. در واقع، توانایی حل مشکلات زنان یکی از محرک های اصلی مردان است. اما یک خط باریک بین وابستگی که دلیل تحریک می شود و وابستگی که دلیل ناامدی می شود،‌ وجود دارد.

به نام مثال، هنگامی زنی از همسرش می خواهد که در محکم یک شیشه مربا را دوباره کند، او با شادی این کار را می کند. دوباره کردن در شیشه به نوعی قدرت او را علامت می دهد. اما اگر همسرش برای انجام همه کارها ازجمله پرداخت قبض هایش از او کمک بخواهد، مرد ناراحت می شود.

غیبت کردن

صحبت کردن مداوم و با کنایه درباره افرادی که وجود ندارند و به قولی پشت کسی صحبت کردن ابدا صحیح نیست. این رفتار دلیل می شود احترام شما نزد همسرتان کم شود. کوشش کنید همانند یک خانم رفتار کنید و درباره زندگی شخصی دیگران نظر ندهید. مردها از خانم هایی که غیبت می کنند متنفرند.

جاسوسی نکنید

دیدن شما در حال وارسی وسایل شخصی می تواند فراوان زشت و زننده باشد! هنگامی شما جیب لباس یا موبایل و … مرد را چک می کنید حس بدی را به او القا می کنید. این رفتار کاملا غیر اخلاقی است. این داستان و دیدن چنین رفتارهایی از جانب شما دلیل می شود زیادتر پنهان کاری کند و کمتر با شما از مسائل خود صحبت کند. به حریم شخصی او احترام بگذارید.

اطمینان به نفس داشته باشید

زن هایی که محکم و با اطمینان به نفس هستند مورد تمجید آقایان قرار می گیرند. اطمینان به نفس پایین مردان را فراری می دهد و ضعف و گریه دلیل بیزاری آنها می شود.

چگونه مردها حس دوست داشته شدن می‌کنند؟

رفتارهای زنانه که مردان را ناراحت می کند

مردان از چه چیزهایی در زنان متنفر هستند؟

شوهرها و دوست پسرها از چه چیزهایی در همسران و دوست دخترهای خود متنفر هستند؟ صحیح همانطور که انس هایی وجود دارند که زنان در مردان دوست ندارند، رفتارهای ساده نیز وجود دارند که مردان از اون ها متنفرند. از نق زدن به وابستگی گرفته تا سنجیدن با دوست پسرهای قبلی،‌ در این مقاله به این تفاوت های شگفت آور و نا آشنا و خنده دار می پردازیم که دلیل گفت و گو و مشاجره در تمامی روابط و ازدواج ها می شوند.

مردها از این که زن ها ابزارهایشان را به هم می ریزند، متنفرند

زیادتر مردها در مورد ابزارها و وسایلشان حساس هستند و حس مالکیت می کنند. اون ها دوست ندارند کس دیگر اون ها را مرتب کند یا قسمت های شخصی سازی شده از وسایل الکترونیکی همانند آیفون، آیپد، لپ تاپ، کامپیوتر، GPS یا هر وسیله دیگری را تغییر دهد.

این حس وابستگی دلیل می شود که هنگامی همسرشان یا دوست دخترشان از اون ها استفاده می کند یا به طور ناخواسته تنظیمات اون را تغییر می دهد، رنجیده خاطر شوند.

اذیت کردن پسرها برای بروز دادن احساساتشان

هنگامی همسر یا دوست دختر به اون ها فشار می آورد که عواطف خود را بروز دهند، اون ها رنجیده خاطر می شوند. جدا از نگرانی های گاه و بیگاه، پسرها معمولا نیازی به بازگو کردن آنچه در سرشان می گذرد، نمی بینند.

اگرچه، همیشه استثناهایی در مورد پسرهایی که دوست دارند عواطف خود را بروز دهند وجود دارد، اما اکثر مرداها نسبت به زن ها در بروز عواطف کمتر حس راحتی می کنند.

استفاده از نام مستعار در وجود دیگران

صدا کردن یک پسر با اسم های شیرین و بامزه ممکن است روشی برای ابراز عشق و عواطف از جانب زن باشد،‌ این نام ها به نوعی توهین به مردانگی او به حساب می آیند.

مردها از این که با نام های نامتعارف خطاب شوند، متنفرند زیرا عکس مردانه اون ها را از مخدوش می کند. مجسم کنید که مردی با ظاهر خشن، با نام «شیرین عسل» توسط دوست دخترش خوانده شود؛ با هم نوع در نمی آید.

مردان از این که مجبور شوند خارج بروند، متنفرند

هیچ چیز به اندازه مجبور کردن یک مرد به بلند شدن از روی کاناپه و خارج رفتن در آخر هفته او را اذیت نمی کند. مردان واقعا برای تاریخ استراحت خود ارزش قائل هستند و دوست ندارند با اجبار خارج بروند.

این معمولا هنگامی چهره می دهد که دوست دختر از او می خواهد خارج بروند، در حالی که او ترجیح می دهد در جلوی تلویزیون استراحت کند و تنقلات بخورد.

هنگامی به اون ها گفته می شود که لباس های آلوده‌ را از روی زمین بردارند

هنگامی از مردان خواسته می شود تا جوراب ها یا لباس های آلوده‌ خود را از کف حمام یا اتاق خواب جمع کنند، واقعا ناراحت می شوند. مردها لزوما طرفدار یک مکان زندگی آلوده‌ نیستند، اما هنگامی مدام به اون ها گوشزد می شود که لباس های خود را جمع کنند، رنجیده خاطر می شوند.

مردان دوست ندارند مداوم در مورد آینده رابطه خود صحبت کنند

این معمولا در مورد زوج هایی که با هم قرار می گذارند و هنوز ازدواج نکرده اند، صدق می کند. مردان از این متنفرند که مدام دوست دخترشان از تعهد، برنامه های آینده و اهداف رابطه در بین گفتگوهای روزمره صحبت کند.

این هیچ ربطی به فوبیای تعهد ندارد. اون ها فکر می کنند هنگامی در مرحله اول هیچ مشکل و مانعی بر سر راه وجود ندارد، ضرورتی ندارد مدام در مورد آینده رابطه صحبت کنند.

مردان دوست ندارند در وقت رانندگی، زن ها اون ها را در یافتن راه راهنمایی کنند

مردها از این که هنگامی رانندگی می کنند، دوست دختر یا همسرشان به اون ها جهت را علامت دهد متنفر هستند. مردها دوست دارند خود راه را پیدا کنند و نیازی به کمک در این زمینه ندارند.

این معمولا هنگامی زوج ها در حال رفتن به جایی هستند و گم می شوند، منجر به دعواها و مشاجره های زیادی می شود. مرد، سو مقابل را مقصر می داند که به او راه اشتباه را علامت داده است. در حالی که زن مرد را مقصر می داند که توانایی پذیرش این که شخص دیگری در مسیریابی از او خوب تر است را ندارد.

غر زدن در مورد این که تاریخ کافی با او سپری نمی کند

غر زدن مدام در مورد این که با او تاریخ بیشتری سپری کند، یکی از اختلافاتی است که منجر به دعواهای فراوان بین زوجین می شود. اگرچه تصمیم یک زن چیزی به جز یک رابطه عاشقانه نیست، اما مرد اون را به نام یک نیاز یا وابستگی در نظر می گیرد.

چنین وضعیتی هنگامی با زمانی که مرد با دوستانش سپری می کند، سنجیدن شود بدتر می شود. ملاقات با دوستان و معاشرت با اون ها کاری است که همه مردها باید انجام دهند. هر نوع غر زدن در این رابطه موجب عصبانیت او خواهد شد.

تحلیل بیش از حد موقعیت ها و مباحث اجتماعی

مردها در تمایز قائل شدن بین حد و مرزها عملکرد خوبی ندارند، به همین دلیل هنگامی زنان موقعیت ها یا مباحث اجتماعی را بیش از حد تحلیل می کنند، ناراحت می شوند. مردان دوست دارند شکل ظاهری قضایا را ببینند و بعید است در درک عواطف یا مفاهیم نهفته در مکالمه ها به خوبی زنان باشند.

مردان از سنجیدن شدن با روابط و زوج های دیگر متنفرند

هنگامی زن ها روابط خود را با زوج های دیگر سنجیدن می کنند، پسرها از اون متنفرند. در اینجا چند نمونه از سنجیدن هایی که واقعاً مردان را اذیت می دهد آورده شده است.

  • سارا و دوست پسرش مرتباً به این کافه حیرت انگیز می روند، برای چی ما هم نمی توانیم به آنجا برویم
  • برای چی نمی توانیم همانند مارک و ماریسا، با هم برای خرید یک خانه پس انداز کنیم
  • همه دوستان من برای دوست پسرشان اسم خاصی دارند، من هم باید برای تو یک اسم مستعار داشته باشم

بیهوده سخن گفتن در مورد مسائل زنانه؛ مردان این را دوست ندارند

مردها بیهوده سخن گفتن زنان در مورد مسائل زنانه را دوست ندارند. این شامل صحبت کردن در مورد تغییرات هورمونی، درد پریود و هر آنچه که شامل تغییرات بیولوژیکی است که زنان هر ماه تجربه می کنند، می باشد.

از یک سو، زنان دوست دارند تا مردان نسبت به این مسائل توجه بیشتری علامت دهند. از سو دیگر، عضویت در چنین سیرکی آخرین چیزی است که یک مرد می خواهد. هر دو سو می توانند از هم شکایت کنند، اما واقعیت این است که پریودها به آخر نمی رسند و تمایل نداشتن مردان به صحبت کردن در مورد اون نیز همین طور.

هنگامی از مردها خواسته می شود تا هدیه بخرند، حس انزجار می کنند

مردها از اعماق وجودشان حس انزجار می کنند هنگامی دوست دخرت یا همسرشان از اون ها می خواهد تا هدیه بخرند. صحیح از جواهرات، کیف های دستی، لباس ها و چیزهای دیگر – به غیر از تولد و سالگرد، مردان ترجیح می دهند که زنان خارج بروند و وسایل خود را بخرند.

سنجیدن ماشین اون ها با ماشین سایر مردها

برای اکثر مردها، ماشین ارتباط زیادی با عزت نفسشان دارد. حتی اگر ماشین سطح پایین را برانند، هیچ وقت نمی پذیرند که ماشینشان خوب و راحت نیست.

مردان می خواهند که زنان متوجه رابطه ی شگفت آور و غریبشان با ماشین باشند. سنجیدن ماشین یک مرد با مرد دیگر به اندازه بی احترامی به او به بدترین راه، بد است.

همچنین بخوانید: رموز جذابیت زنان از دید مردان

پسرها هنگامی دوست دخترشان با دوست پسر قبلی اش در ارتباط است، عصبانی می شوند

مردها ممکن است همیشه با صدای بلند اعتراف نکنند، اما نسبت به شریک زندگی قبلی همسر یا دوست دختر خود حس حسادت می کنند. اون ها هنگامی دوست دختر یا همسرشان در مورد دوست پسر قبلی خود سخن می زند، به هم می ریزند.

مهم نیست که یک مرد چقدر خود را بی توجه جلوه دهد، تقریبا غیرممکن است که او با زنش که با همسر سابقش صحبت می کند حس رضایت کند.

علاقه نداشتن به ورزش یا سایر سرگرمی هایی که پسرها دوست دارند

همانطور که زنان صبر دارند مردان به سرگرمی های دخترانه همانند خرید کردن علاقه داشته باشند تا بتوانند زمان‌ بیشتری را با هم سپری کنند، مردان نیز همین صبر را در مورد ورزش یا سایر سرگرمی های پسرانه از دوست دختر یا همسر خود دارند.

او صبر دارد که شریک زندگیش با او فیلم اکشن دید کند، بازی های مورد علاقه پسرها را انجام دهد یا حتی چند دور از محبوب ترین بازی های ایکس باکس را بازی کند، همانطور که او نیز او را برای خرید به فروشگاه های مختلف می کشاند.

[ad_2]