مرگ اسرا پناهی [+فیلم] ماجرای جنجالی مدرسه شاهد اردبیل چیست؟

[ad_1]

اسرا پناهی کیست ؟ بیماری یا کشته شدن در مدرسه شاهد اردبیل، دلیل مرگ دختر اردبیلی چه بود؟ با خبر افشاگری از دلیل مرگ اسرا پناهی دنبال ما بمانید.

فیلم منتشر شده از توضیحات عموی اسرا پناهی دختر اردبیلی درباره جزئیات مرگ برادر زاده اش و اینکه آیا او توسط ماموران امنیتی در مدرسه شاهد اردبیل کشته شده یا خیر بازتاب پهناور ای در اینستاگرام داشته است.

زیادتر بخوانید:

مفقود شدن نوید محمد زاده ؛ [میترا: جان برادرم در خطر است!]

مهیار و صدف: BBC فاقد اعتبار است! [+فیلم]

افشاگری از دلیل مرگ اسرا پناهی

در مدرسه شاهد اردبیل چه اتفاقی افتاد؟

اسراپناهی

عموی اسرا پناهی، دختری که شبکه‌های معاند مدعی فوت او در مدرسه اردبیل بودند، گفت:

بیماری قبلی برادر زاده‌ام سپس از مرگ پدرش تشدید شد. 3 شب نزد در خواب حالش بد شد و در بیمارستان فوت کرد. برای چی باید رسانه‌های بیگانه با آبروی ما بازی کنند؟! رسانه های ضد ایرانی اسرا پناهی را علم‌آموز فوت شده در مدرسه شاهد اردبیل معرفی کردند.

در این ویدیو که رسانه‌ها به اشتراک گذاشته‌اند، عموی اسرا پناهی می‌گوید:

برای چی باید رسانه‌های بیگانه با آبروی ما بازی کنند؟

آقای پناهی بیان کرد:

بیماری قبلی برادر زاده ام سپس از مرگ پدرش تشدید شده و قبل از این وقایع به سبب نارسایی قلبی در خواب به بیمارستان رفته و فوت شده است.

گفتنی است، اسرا پناهی دختری که ابدا علم آموز نبود و در بیمارستان بستری و فوت شده بود ولی شبکه سعودی اینترنشنال او را به دروغ علم آموز فوت شده در مدرسه شاهد اردبیل معرفی کرد.

فیلم مصاحبه عموی اسرا پناهی را دید کنید:

به شرح همشهری‌آنلاین، رسانه‌های ضد ایرانی نزد از این در خبری دروغ اعلام کردند که اسرا پناهی، علم‌آموز مدرسه شاهد اردبیل در اغتشاشات و توسط نیروهای امنیتی فوت کرده است.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]