مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077 شروع شده است!

[ad_1]

در حالی که کار بر روی توسعه بسته الحاقی فانتوم لیبرتی (Phantom Liberty) بازی همچنان ادامه دارد، شرکت سی‌ دی پراجکت رد (CD Projekt Red) این زمان را برای طرفداران آماده کرده است تا قطعه موسیقی ساخته شده خود را در مسابقه موسیقی Cyberpunk 2077 به نمایش بگذارند.

سی دی پراجکت رد یک مسابقه موسیقی عمومی را برای طرفداران سایبرپانک برگزار کرده است که قطعه ساخته شده برنده اون در بسته الحاقی آینده فانتوم لیبرتی نمایش داده خواهد شد. این استودیو مقاوم در حال کار برای نهایی کردن تولید این بسته الحاقی است و به نظر می‌رسد شامل یک ایستگاه رادیویی جدید شود که بهترین‌های این مسابقه تیتر اول اون خواهند بود.

سایبرپانک اخیراً شاهد تغییرات بسیاری بوده است و شخصیت‌های اون به دنبال انتشار انیمه Cyberpunk: Edgerunners و به‌روزرسانی‌های اخیر محبوبیت بالایی پیدا کرده‌اند. این عنوان تبدیل به سیزدهمین بازی پربازیکن در شبکه استیم شده و توانسته است بازی Destiny 2 را شکست بدهد. چیزی که پابرجا می‌کند محبوبیت ناگهانی این عوان یک اتفاق شگفت آور و نا آشنا نبوده است.

اخیرا توسعه دهندگان در حساب رسمی توییتر این بازی از طرفداران و نوازندگان دعوت کرده‌اند تا به شخصیت اش (Ash)، که بر پایه موسیقی‌دان و بازیگری به نام ساشا گری (Sasha Grey) ساخته شده است، در راه اندازی این قسمت کمک کنند. قسمت گفته شده یک ایستگاه رادیویی اجتماعی با عنوان GrowlFM است که در حال آماده روند توسعه استخود را پشت سر می‌گذارد. در توییت پست شده همچنین نشانه شد که پیشنهادات باید از ویدیوی پیوست اون الهام گرفته شوند. ویدیویی که یک کمیک صداگذاری شده از سایبر پانک را با متن‌های اون علامت می‌دهد. با توجه به جزئیات مخصوص این ویدیو به نظر می‌رسد که اش یک شخصیت درون بازی باشد که با گروه ماکس (Mox) ارتباط دارد و روشی جدید برای پخش قطعه‌های جدید در نایت سیتی (Night City)ساختن کرده است.

اطلاعات زیادتر علامت می‌دهد که آثار ارسالی تنها تا ۳۰ نوامبر (۹ آذر ماه) پذیرفته می‌شوند. حداکثر پانزده شرکت کننده برنده خواهند شد و کار اون‌ها در ایستگاه رادیویی نمایش داده می‌شود همچنین به برندگان جوایزی با تم سایبر پانک و جایزه نقدی سه هزار دلاری نیز داده می‌شود. قوانین این مسابقه در وب‌سایت اختصاصی بازی مشخص شده‌اند و بیان می‌کنند که آهنگ‌ها باید بین ۲ تا ۳ دقیقه طول داشته باشند و به هیچ عنوان از موسیقی‌های محافظت‌شده با حق نسخه‌برداری استفاده یا نمونه‌ برداری نشوند.

[ad_2]