مشتریان پهپادهای ایرانی چه کشورهایی هستند؟

[ad_1]

بنا بر اعلام دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، در حال آماده لیست مشتریان پهپادهای ایرانی را 22 سرزمین تشکیل می‌دهد. جزئیات زیادتر خبر را در جونی بخوانید.

سرلشکر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در گفتگو با مهر با نشانه به خودکفایی در قسمت تولید تجهیزات دفاعی از ساخت بیش از 80 درصد تجهیزات دفاعی در درون سرزمین خبر داد. وی همچنین در خصوص مشتریان پهپادهای ایرانی گفت: 22 سرزمین درخواست خرید پهپادهای ایرانی را دارند.

زیادتر بخوانید: رونمایی از شاهین متصل به اینترنت توسط سایپا ؛ تلاشی برای بهبود فروش نافرجام؟

شمار لیست مشتریان پهپادهای ایرانی

سرلشکر یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا، در همایش علم و علمی در نگهداری مقدس که سحر امروز در دانشگاه جامع امام حسین (ع) برگزار شد، با نشانه به مردمی بودن سپاه گفت:

دشمن در حال برنامه‌ریزی است تا بین مردم و نظام و سپاه فاصله بیاندازد. ما باید ضعف‌ها و کمی‌ها را برای مواجهه با دشمن و ناکام گذاشتن دشمن برطرف کنیم.

مشتریان پهپادهای ایرانی

دستیار و مشاور عالی فرمانده کل قوا در خصوص پهبادهای ایرانی ابراز امیدواری نمود و در رابطه با مشتریان پهپادهای ایرانی گفت:

22 سرزمین درخواست خرید پهپادهای ایرانی را دارند.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره مشتریان پهپادهای ایرانی چیست؟ کدام کشورها در این لیست قرار می‌گیرند؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و اخبار علمی را از جونی دنبال کنید.

[ad_2]