مصدومیت سردار آزمون ؛ آیا ستاره تیم مردمی به جام جهانی می‌رسد؟

[ad_1]

خبر مصدومیت سردار آزمون ستاره تیم مردمی ایران همه فوتبال‌دوستان ایرانی را دلواپس کرده است. اما آیا سردار به جام جهانی 2022 می‌رسد؟

در جریان ملاقات پورتو و لورکوزن در لیگ قهرمانان اروپا و در شرایطی که همه صبر تقابل دو ستاره ایرانی دو تیم را داشتند، اتفاق عجیبی افتاد و سردار ابدا درون بازی نشد! اندکی سپس از بازی که با درخشش طارمی به نفع پورتو به آخر یافت خبری جامعه فوتبالی ایران را در آستانه جام جهانی قطر به شوک فرو برد. سردار آزمون مصدوم شده است!

آرون گروپس

زیادتر بخوانید: طرح مصادره اموال سلبریتی‌ها کلید خورد!

مصدومیت سردار آزمون

آزمون و طارمی هر دو در سالیان اخیر و در نسل فعلی فوتبال ایران از مهمترین بازیکنان تیم بوده‌اند که هر یک در مقاطع حساسی به داد ایران رسیده‌اند و همیشه کیفیت بالای خود را نیز نگه داری کرده‌اند. حتی در همین دو بازی دوستانه اخیر، ایران اروگوئه را با گلزنی مهدی طارمی برد و در برابر سنگال، آزمون گل تساوی قسمت را ثبت کرد تا ایران بازنده از زمین خارج نشود.

مصدومیت سردار آزمون ؛ آیا ستاره تیم ملی به جام جهانی می‌رسد؟
مصدومیت آزمون / مصدومیت سردار آزمون در لیگ قهرمانان / مصدومیت مهاجم تیم مردمی

البته که نزد از شروع این بازی، در تصاویر لحظاتی از گرم کردن سردار آزمون در کنار دیگر هم‌تیمی‌هایش دیده شد، اما روز سپس از بازی خبر رسید که او در تاریخ گرم کردن خود وابسته مصدومیت شده و امروز وضعیت مصدومیت او مشخص می‌شود.

مهاجم ایرانی تیم فوتبال بایرلورکوزن در دقیقه ۵۵ ملاقات برابر پورتو با دستور سیوانه خود را مهیا وجود در زمین بازی می‌کند اما به سبب حس درد در ناحیه کشاله پای خود از وجود در زمین بازی خودداری کرده و امروز سپس از انجام مراحل پزشکی شرایط مهاجم قرمزپوشان آلمانی روشن می‌شود. با این اوصاف باید دید آیا سردار به جام جهانی خواهد رسید یا خیر.

زیادتر بخوانید:

نظر شما در خصوص مصدومیت سردار آزمون چیست؟ آیا سردار آزمون به جام جهانی قطر می‌رسد؟

[ad_2]