معرفی بازی و کوشش برای بچه ها (درون خانه)

[ad_1]

معرفی بازی و کوشش برای بچه ها (درون خانه)

شکار رنگ لگو: باید این یکی را امتحان کنید، این مورد مورد علاقه بچه ها است و اجرای اون فراوان آسان است. ۴ قطعه کاغذ ساختمانی رنگی را انتخاب کنید و سپس ۱۰ قطعه لگو را که با هر کدام مطابقت دارند جمع آوری کنید (یعنی ۱۰ قطعه لگو زرد برای یک قطعه کاغذ زرد). الآن تمام قطعه‌ ها لگو را در یک اتاق/منطقه از خانه خود پنهان کنید و کاغذ رنگی را روی میز یا کف اون نزدیکی قرار دهید. ساعت را شروع کنید و از بچه (های) خود بخواهید شکار را شروع کنند. بهترین سالن زیبایی تهران

 بازی کودکانه

شکار قطعه پازل:

این یک ایده نابغه است که توسط No Time For Flash Cards ساخته شده است. تمام قطعه‌ ها یک پازل تخته چوبی را پنهان کنید و از کودکتان بخواهید آنها را جستجو کند – هر قطعه را در حین رفتن به تخته برگردانید. این بازی اون‌ها را به حرکت وا می‌دارد و مغزشان را همزمان به کار می‌اندازد و بچه‌ها دوست دارند هدفی برای تکمیل کردن داشته باشند. آنها از شما خواهش می کنند که مجدد آنها را پنهان کنید! بهترین آموزشگاه موسیقی

شکار رنگ تراشه‌های رنگ: چند تراشه رنگ روشن را از فروشگاه مقاوم‌افزار محلی‌تان بردارید و از بچه‌هایتان بخواهید اقلامی را پیدا کنند که تا حد امکان با هر رنگ مطابقت داشته باشند (مجدد، تایمر را ادامه دهید تا سرعت خود را افزایش دهند). چیپس رنگ ندارید؟ به جای اون همانند Simple Play Ideas از کاغذ ساختمانی رنگی استفاده کنید!

ABC Hunt: از بچه‌هایتان بخواهید با یک سبد به دور و بر خانه بروند و اقلامی را جمع‌آوری کنند که با هر سخن الفبا شروع می‌شود (A برای سیب، B برای باربی، C برای Crayola، و غیره) – به آنها یک چک لیست بدهید تا هر کدام را به نام علامت‌گذاری کنند. آنها میروند. تاریخ‌بندی کنید تا بدوند!

شکار لاشخور: از این شکار لاشخور قابل چاپ از Living and Life Designed استفاده کنید تا فرزندانتان را به شکار مشغول‌کننده در دور و بر خانه بفرستید و اقلام مختلفی را که فهرست کرده‌اید جمع‌آوری کنید. با گنجاندن چیزهای خاصی همانند «اسباب بازی مورد علاقه شما برای حمام» یا «جوراب صورتی» در دسته بندی های کلی تر همانند «چیزی که با سخن T شروع می شود»، اون را مشغول کننده کنید. و بله، اون تایمر را تنظیم کنید!

بازی کودکانه

Flash Light Scavenger Hunt: اگر اتاقی دارید که می‌تواند با خاموش کردن چراغ‌ها و بستن پرده‌ها به اندازه کافی تاریک شود، بچه‌های خود را به یک Flash Light Scavenger Hunt بفرستید تا با استفاده از چراغ قوه موارد پنهان خاصی را در تاریکی پیدا کنند. بچه ها برای این یکی دیوانه می شوند! (از راه Hands On As ما رشد می کنیم)

پیچ و خم ماموریت غیرممکن: با استفاده از کاغذ کرپ یا نوار پرچم (که با نوار رنگزن در جای خود قرار می گیرد)، پیچ و خم پیچیده ای را در یک راهرو ساختن کنید تا بچه هایتان بتوانند بدن خود را در اون جابجا کنند. نوار را بالا و پایین قرار دهید، آنها را مجبور کنید که پا را از اون بالا بروند و در نقاط مختلف زیر اون بخزند. تنها مشکل این یکی این است که زمانی اون را صحیح کردید، بچه هایتان دائماً از شما خواهش می کنند که دیگری بسازید! (Idea via Brassy Apple) Maze کتاب در اندازه واقعی: این ایده خلاقانه از Preschool Powol Packets از کتاب ها استفاده می کند (اما سایر وسایل خانه: لباس، جارو و تجهیزات ورزشی همانند خفاش و چوب همگی به خوبی کار می کنند) تا یک پیچ و خم در مقیاس عظیم ساختن کند که بچه های شما را به چالش می کشد تا راه خود را پیدا کنند. هنگامی که آنها اون را حلق آویز، آنها را بخزید، پرش، و یا راه رفتن به عقب از راه اون! این یکی برای کودکان نزد دبستانی عالی است تا علاوه بر بلند کردن و حرکت، روی آگاهی فضایی و توانایی های حل مسئله کار کنند.

راه موانع: این ایده آزمایش شده و واقعی همیشه مورد توجه بچه ها قرار می گیرد و می توان اون را هر بار متفاوت ساخت تا هیچ وقت کهنه نشود. ایمن شوید که یک دوره جذاب ساختن کنید که شامل انواع حرکات (پریدن، خزیدن، نگه داری تعادل و غیره) باشد و از یک منطقه عظیم استفاده کند. از بچه هایتان بخواهید با استفاده از برخی از این ایده های خلاقانه در ساخت این دوره آموزشی (که نیمی از خوشی است!) کمک کنند:

بسکتبال:

اگر یک حلقه بسکتبال Little Tikes یا یک حلقه خارج از در دارید، پس مهیا هستید که با یک توپ فوم آرام بازی کنید. اما اگر این کار را نکردید دلواپس نباشید، فقط چند سبد لباسشویی یا سطل های ساحلی بردارید و آنها را روی زمین، پله ها قرار دهید یا از دستگیره در یا قلاب آویزان کنید. توپ های خود را با یک دسته روزنامه، کیسه های لوبیا، اسباب بازی های آرام یا جوراب های تا شده تغییر دهید.

[ad_2]