معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ ؛ کویینسی ها چه کسانی هستند؟

[ad_1]

با انتشار قطعه اول دوره جدید انیمه بلیچ، کویینسی‌ها و جنگ هزار ساله به شکل رسمی معرفی شد. با جونی بمانید تا به معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ بپردازیم.

بازگشتانیمه مورد صبر بلیچ (محبوب ترین شخصیت های انیمه بلیچ) با یک سری انیمه جدید با اقتباس از آخرین آرک مانگا، جنگ هزار ساله، به انتظارات طرفداران پاسخ داد. با این حال، کسانی که با مجموعه مانگا پرفروش Tite Kubo آشنایی ندارند، ممکن است با شرورهای جدید انیمه، کویینسی‌ها دوست نباشند و یا اطلاعات زیادی درباره آنها نداشته باشند.

معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ

کویینسی ها چه کسانی هستند؟

شما می‌توانید فهرست معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ
معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ

کوئینسی‌ها که اولین بار در مراحل اولیه سریال از راه شخصیت اوریو ایشیدا معرفی شدند، هیچ وقت پس از اون توسعه پیدا نکردند. با این حال، در آراستگی تعجب، این قبیله شکارچیان هالو به نام تبهکاران اصلی آرک نهایی بازمی‌گردند و برنده می‌شوند حتی مقاوم‌تر از سوسکه آیزن به شینیگامی‌ها ضربه بزنند.

بدون ارائه هیچ گونه اسپویلری برای The Thousand-Year Blood War، در نوشتار معرفی ویلن های جدید انیمه بلیچ مروری بر قصـه و توانایی‌های کویینسی‌ها خواهیم داشت تا به طرفداران کمک کنیم تا با اطلاعات کامل شروع به تماشای دوره جدید انیمه بلیچ (باهوش ترین شخصیت های بلیچ) کنند. پس در ادامه با ما دنبال باشد تا به معرفی کویینسی ها بپردازیم.

کویینسی‌ها چه کسانی هستند؟

معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ
معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ

تفاوت اصلی شینیگامی، هالو و کویینسی در این است که در حالی که شینیگامی‌ها و هالو‌ها روح‌هایی هستند که پس از مرگ به مراحل مختلف تکامل می‌رسند، کویینسی‌ها انسان‌هایی هستند که می‌توانند از انرژی معنوی استفاده کنند (رِیشی). کویینسی‌ها به دلیل قدرت‌های معنوی خود می‌توانند ارواح مختلف از جمله هالوهای درنده را ببینند و به این ردیف زندگی خود را وقف شکار و نابودی آنها می‌کنند.

با این حال، در حالی که شینیگامی‌ها هالوها را “معالجه” می‌کنند و آنها را به نام روح‌های پاک به جامعه روح می‌فرستند، کویینسی‌ها معتقد هستند که نباید به هالوهای بی‌مهربانی زمان رستگاری داده شود. تکنیک‌های کوئینسی، هالو را کاملاً نابود می‌کند، بنابراین «تعادل روح‌ها» در بین دنیا‌های مختلف (جامعه روح، دنیای انسانی و Hueco Mundo)، که توسط سلطان روح نگه داری می‌شود، مورد خطر قرار می‌گیرد.

در نتیجه کارها کوئینسی، ممکن است روح‌های بیشتری در دنیای انسانی وجود داشته باشد تا در جامعه روح، که با درهم آمیختن مرگ و زندگی با هم، در معرض خطر بزرگی قرار می‌گیرد و منجر به آخر نهایی دنیا می‌شود. کویینسی‌ها توانایی‌ها و روش‌های مبارزه منحصر به فرد خود را دارند.

آنها می‌توانند رِیشی را در جو جاذبه و آنها را با انرژی خود قاتی کنند تا سلاح‌های معنوی از آنها بسازند که معمولاً به شکل تیر و تیر و کمان به نام‌های Heilig Bogen و Heilig Pfeil می‌باشند. این سبک مبارزه از این واقعیت ناشی می‌شود که کویینسی‌ها هنوز انسان هستند، بنابراین بدن آنها صدمه زیادی از حملات هالوها دریافت می‌کند، بنابراین آنها ترجیح می‌دهند فاصله خود را در طول مبارزه نگه داری کنند.

کویینسی‌ها همچنین دارای قدرت‌های مختلف دیگری از جمله طلسم‌ها و فرمی به نام Vollständig می‌باشند که مانند به بانکای شینیگامی‌ها است. تکنیک‌ها و تسلیحات کویینسی با استفاده از زبان آلمانی نامگذاری شده‌اند، صحیح همانند هالوها و آرانکارها که از زبان اسپانیایی الهام گرفته‌اند.

جنگ کویینسی‌ها و شینیگامی‌ها

معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ
معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ, معرفی شرور های جدید انیمه Bleach, معرفی کویینسی ها

کویینسی‌ها به دلیل انس خود به از بین بردن هالوها، به سرعت از رقبای ساده به دشمنان سرسخت شینیگامی تبدیل شدند. صدها سال قبل از وقایع بلیچ، شینیگامی‌ها تصمیم گرفتند کویینسی‌ها را از بین ببرند تا تعادل روح‌ها را نگه داری کنند و از فاجعه‌ای که به نام فروپاشی دنیاها شناخته می‌شود پیشگیری کنند.

پپس از یک جنگ خونین، پادشاه کویینسی‌ها، یواچ، شکست خورد و به زندان افتاد. تعداد کمی از کویینسی‌ها جان تندرست به در بردند، و آنها شکار هالوها را متوقف کردند، یا حداقل تعداد آنها آنقدر کم بود که شکار آنها دیگر اهمیتی نداشت. اعتقاد بینندگان بر این بود که اوریو ایشیدا و پدرش، ریوکن، آخرین کویینسی‌های بازمانده قبل از آرک جنگ خونی هزار ساله هستند.

در واقعیت، پس از شکست در جنگ با شینیگامی‌ها در 1000 سال نزد، کویینسی‌ها به Seireitei، مرکز جامعه روح پناه بردند و فکر می‌کردند این آخرین جایی است که شینیگامی‌ها به دنبال آنها می‌گردند. آنها از رِیشی برای ساختن یک فضای پنهان به نام Wandenreich، “امپراتوری نامرئی” استفاده کردند.

سپس خانواده کویینسی از ریشی فراوانی که در Soul Society یافت می‌شد برای جمع آوری قدرت خود استفاده کردند، پنهان شدند و 1000 سال چشم به راه ماندند تا پادشاه آنها از خواب بیدار شود، قبل از اینکه حمله خود را علیه شینیگامی‌ها شروع کنند.

پادشاه کویینسی‌ها چه کسی است؟

معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ
معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ, معرفی ویلن های جدید انیمه بلیچ

زمانی می‌خواهیم به معرفی شرور های جدید انیمه Bleach بپردازیم، تمرکز اصلی باید بر روی پادشاه آنها باشد. “پادشاه مهر و موم شده” کویینسی‌ها و امپراطور واندنرایش، یهواچ است که اولین وجود خود را در آخر قطعه اول بلیچ: جنگ خون هزار ساله انجام داد. Yhwach همچنین به نام “پدر کویینسی‌ها” شناخته می‌شود زیرا او زاده کل خط آنها است و خون او در تک تک اعضای آنها جریان دارد.

با این حال، در طول سا‌ل‌ها کویینسی‌ها شروع به تمایز بین کسانی کردند که مستقیما از خون او نمی‌آمدند و خون قاتی داشتند. اینگونه بود که به افرادی که خون مستقیم یواچ را دارند Echt نام دارند و کسانی که خون ترکیبی دارند Gemischt نامیده شده‌اند. اوریو یک گیمیشت است، زیرا پدرش، از تبار اچت، از همراهی با ازدواجی که توسط خانواده‌اش برنامه‌ریزی شده بود خودداری کرد و در عوض با یک گمیشت ازدواج کرد.

طرفداران بلیچ (سنجیدن قدرت شخصیت های بلیچ و شیطان کش) که انیمه را دنبال خواهند کرد به زودی متوجه خواهند شد که سرنوشت اوریو و ایچیگو فراوان قبل از تولد آنها به هم مرتبط بوده است. پیشگویی که در ابتدای اپیزود اول جنگ خون هزار ساله مشاهده شد به بازگشت یواچ نشانه دارد: “پادشاه مهر و موم شده کویینسی، پس از 900 سال، ضربان قلب خود را بازیابی خواهد کرد. پس از 90 سال، او عقل خود را دوباره خواهد یافت. پس از نه سال، او قدرت خود را دوباره خواهد یافت.”

بنابراین، 1000 سال پس از شکست و زندانی شدن، یواچ برمی‌گردد و Wandenreich به Soul Society اعلام جنگ می‌کند (همانطور که در قطعه شماره 1 مشاهده می‌شود)، و رویدادهای آرک نهایی بلیچ را شروع می‌کند. بدون رفتن به اسپویلرها، یواچ قدرتمندترین دشمنی است که شینیگامی‌ها و ایچیگو کوروساکی تا به حال با اون روبرو شده‌اند و نقشه او با برهم زدن کامل تعادل روح‌ها، دنیا را تهدید می‌کند. هدف نهایی یواچ ساختن جهانی بدون خوف از مرگ است.

به طور کلی، انتخاب کویینسی‌ها به نام دشمنان نهایی بلیچ یک گزینه غیرمنتظره است، اما با توجه به اینکه آرک‌های قبلی روی شینیگامی و هالو متمرکز شده بودند، تصمیمی کاملا منطقی می‌باشد. کویینسی دشمنان کاملاً متفاوتی هستند، زیرا آنها مخالف ایده آل‌های شینیگامی‌ها هستند (در حالی که هالوها مخالف انسان‌ها می‌باشند)، بنابراین درگیری آنها رادیکال‌تر از آنچه قبلاً در سریال دیده شده است خواهد بود.

البته طرفداران می‌توانند صبر نبردهای شور انگیز و مبارزات حماسی را از این انیمه داشته باشند، اما همچنین پاسخ برخی از رازها کهنه بلیچ، از جمله منشاء قدرت‌های ایچیگو را نیز دریافت خواهند کرد.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار معرفی شرور های جدید انیمه بلیچ سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]