مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی

[ad_1]

تقریباً تمام فیلم‌های دی‌سی، اشتباهات کوجک و بزرگی دارند. در ادامه تصمیم داریم تا به مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی بپردازیم.

دنیای سینمایی دی‌سی یا DCEU با وجود اتفاقات نا به سامان فراوان فراوان همانند دوری برخی از بازیگران از پروژه‌ها، آثار برنده فراوان زیادی دارد. اما هیچ موفقیتی بدون ایراد نیست و همانطور که نزد‌تر به سوتی های دنیای سینمایی مارول پرداختیم، حالا نوبت دی‌سی است.

مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی

آیا دنیای سینمایی دی‌سی بی‌نقص است؟

شما می‌توانید فهرست مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی را در یک دید در لیست زیر مشاهده کنید:

مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از نگاه سایت فیگار
مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی

تقریباً‌ تمام فیلم‌های دنیا را اگر با دقت کافی دید کنید، سوتی‌ها و گاف‌های اون‌ها را کشف خواهید کرد. اما زمانی که مقیاس بزر‌تری نظیر یک دنیای سینمایی داشته باشیم، بدون شک این سوتی‌ها می‌توانند عظیم‌تر و زیادتر شوند. شما نیز می‌توانید تا آخر نوشتار مهم ترین گاف های فیلم های دی سی با جونی دنبال باشید تا سوتی‌هایی که از چشمان شما پنهان ماند را نیز ببینید.

آب کجا رفت؟ – پرندگان شکاری (2020)

dm5RZARJ
مهم ترین سوتی های فیلم های DCEU

در فیلم پرندگان شکاری سال 2020، هارلی کوئین برای نجات کاساندرا کین به اداره پلیس شهر گاتهام نفوذ می‌کند. او در راه رسیدن به کاساندرا، از زیر آبپاش‌ها می‌گذرد.

هارلی کاساندرا را از سلولش آزاد می‌کند و در همین حین، آبپاش‌های اداره، کاملاً او را خیس می‌کنند. با این حال،‌ سکانس بعدی هارلی کوئین را کاملاً خشک علامت می‌دهد. شاید این مورد جزو مهم ترین سوتی های فیلم های DCEU نباشد، اما یک سوتی رایج در فیلم‌های عظیم است. در مرحله اول، سبب این سوتی، تعداد زیادی از برداشت‌ها برای هر منظره‌ است. همچنین هارلی در این منظره‌ یک پیراهن سفید رنگ پوشیده است که تشخیص خیس بودن اون را کمی دشوارتر می‌کند.

زیادتر بخوانید:

مبارزان بی‌استفاده – پرندگان شکاری (2020)

Birds of Prey 3
مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی

در بالا از سوتی خیس شدن در منظره‌ نجات کاساندرا توسط هارلی کوئین در فیلم پرندگان شکاری گفتیم. اما یکی دیگر از مهم ترین گاف های فیلم های دی سی نیز مربوط به همین سکانس است. در ادامه یک مبارزه فراوان سریع بین قناری سیاه، هارلی یا جورنی اسمولب بل با انبوهی از دشمنانشان شکل می‌گیرد.

هنگامی که قهرمان قصـه با یک یا دو آنتاگونیست رو به رو می‌شود،‌ دیگر افراد عقب می‌ایستند. سپس و زمانی که اون‌ها در راستای پیروزی بودد، یکی دو نفر دیگر به نوبت درون مبارزه می‌شدند. بدون شک چنین مبارزه‌ای در دنیای واقعی به این شکل نزد نمی‌رفت و کسی نوبتی نمی‌جنگید.

زیادتر بخوانید:

ماشینی از آینده – بتمن علیه سوپرمن: طلوع عدالت (2016)

Ben Affleck as Bruce Wayne in Batman v Superman
مهم ترین سوتی های فیلم های DC

تماشای بن افلک در نقش بتمن و مبارزه او با سوپرمن در فیلم بتمن علیه سوپرمن، یکی از بهترین فیلم‌های دنیای دی‌سی را شکل داد. با این حال، سکانس‌های نخست این فیلم شامل یکی از  مهم ترین سوتی های فیلم های دنیای سینمایی دی سی می‌باشد.

در این سکانس، بروس وین درحال رانندگی در نزدیکی جنگ سوپرمن و ژنرال زاد است. نکته اصلی این است که وین درحال رانندگی با یک جیپ رنگید سال 2014 است. فیلم بتمن علیه سوپرمن در سال 2016 اکران شد پس به نظر این سکانس مشکل ندارد. اما باید یادآوری کنیم که این سکانس، مربوط به وقایع فیلم مرد فولادی و در سال 2013 بود. پس عملاً بتمن در این سکانس، سوار ماشینی از آینده بود.

زیادتر بخوانید:

کوسه ضد گلوله – جوخه انتحاری (2021)

King Shark Flash Point
بزرگترین سوتی های فیلم های دی سی

بدون شک با وجود تیم پر ستاره بازیگری فیلم جوخه انتحاری سال 2021، یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های اون، کینگ شارک با بازی سیلوستر استالونه بود. اما مسئله ایبن است که همه چیز در رابطه با این شخصیت منطقی نیست.

به نام مثال، کینگ شارک در این فیلم صدها بار تیر می‌خورد. حتی یک نفر یک اسلحه خودکار را در فاصله نسبتاً نزدیکی به او نگه می‌دارد اما حتی یک قطره خون از کینگ شارک جاری نمی‌شود. با این حال، زمانی که او به پیراناها می‌رسد، اون‌ها می‌توانند به سادگی گوشت او را پاره کنند. پیراناها در مبارزه فراوان ترسناک هستند اما مسلماً کارایی اون‌ها در سنجیدن با گلوله اسلحه، فراوان پایین‌تر است.

زیادتر بخوانید:

روشنایی نامرئی – آکوامن (2018)

aquaman trench flare
مهم ترین سوتی های فیلم های دنیای سینمایی دی سی

در فیلم آکوامن ساخت جیمز وان، ذکر می‌شود که ترنچ‌ها از روشنایی می‌ترسند. البته که این کاملاً منطقی است. ترنچ‌ها نوعی هیولای ترسناک در دنیای دی‌سی هستند که در اعماق اقیانوس و به دور از هرگونه روشنایی زندگی می‌کنند.

با این حال، قایق ماهیگیری آرتور و مرا دارای چندین چراغ روشنایی است و ترنچ‌ها هیچ حراسی از نزدیکی به چراغ‌ها ندارند. ختی براثر طوفان، چندین رعد و برق در دور و بر قایق برخورد می‌کند و ترنچ‌ها بدون هیچ اهمیتی به کار خود ادامه می‌دهند. این مسئله را می‌توانیم جزو مهم ترین سوتی های فیلم های DC محسوب کنیم.

زیادتر بخوانید:

خورشید کجاست؟ – مرد فولادی (2013)

The word 22ALONE22 from Zods message in Man of Steel
مهم ترین سوتی های فیلم های دنیای سینمایی دی سی

فیلم مرد فولادی آغازگر دنیای سینمایی دی‌سی بود. با این حال، یکی از بزرگترین سوتی های فیلم های دی سی نیز در همین فیلم چهره می‌دهد.

هنگامی که ژنرال زاد پیام هشدار خود را به فراوانی زمین منتقل می‌کند، شهرههای متعددی در سراسر دنیا به ما علامت داده می‌شوند. با این حال، به نظر می‌رسد که در این ثانیه،‌ کره زمین از اساس خود به دور خورشید خارج شده باشد. زیرا که در تمام شهرهای دیده شده، هوا تاریک بوده و نیمه شب است و با توجه به اینکه این شهرها در مناطق مختلفی از کره زمین هستند، اصولاً نباید تمام اون‌ها در شب باشند.

زیادتر بخوانید:

جت چیست؟ – واندر وومن 1984 (2020)

Diana and Steve Wonder Woman 1984
مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی

یکی دیگر از مهم ترین گاف های فیلم های DC در فیلم واند وومن 1984 شکل گرفته است. این سوتی در سکانسی چهره می‌دهد که استیو ترور در کنار دایانا نشسته و با جت او پرواز می‌کند. این سکانس فراوان تلخی است اما همزمان یک سوتی عظیم نیز دارد.

چیزی که یکی از مهم ترین گاف های فیلم های DC را درون این سکانس می‌کند، استفاده از عنوان جت توسط استیو است. او در سال 1918 کشته شد اما اصطلاح جت تا اواخر دهه 1930 شکل نگرفته بود. این بدین معنی است که قاعدتاً استیو نباشد بداند که جت چیست و حتی توانایی پرواز با اون را داشته باشد.

زیادتر بخوانید:

آیا این هفت فوت است؟ – جوخه انتحاری (2016)

Killer Croc Suicide Squad
مهم ترین سوتی های فیلم های DCEU
Killer Croc Suicide Squad
مهم ترین سوتی های فیلم های DCEU

به طور کلی، فیلم جوخه انتحاری سال 2016 یکی از بدترین فیلم‌های دنیای سینمایی دی‌سی تاکنون است. یکی از مهم ترین سوتی های فیلم های DC نیز در همین فیلم و مربوط به قد فرضی کیلر کراک است.

قد رسمی کیلر کراک در این فیلم 7 فوت، برابر با 213 سانتی متر معرفی می‌شود. با این حال، هنگامی که او در کنار دیگر شخصیت‌های فیلم می‌ایستند، قد او آشکارا کمتر از 7 فوت است. حتی ددشات و فلگ نیز در این فیلم بلندقدتر از کیلر کراک دیده می‌شوند.

زیادتر بخوانید:

موهای ریک فلگ – جوخه انتحاری (2016)

Deadshot and Rick Flag in Suicide Squad
مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی

فیلم جوخه انتحاری دیوید آیر دفعات فیلمبرداری مجدد را پشت سر گذاشت. این قضیه به حدی بوده است که نسخه اولیه فیلم با چیزی که درحال آماده ساخته شده است تفاوت‌های فراوان زیادی داشته است.

در نهایت این فیلمبرداری‌های مجدد صدمه‌های زیادی به فیلم زدند که منجر به چندین سوتی نیز شد. مهم‌ترین سوتی این فیلم،‌ مربوط به موهای ریک فلگ با بازی جوئل کینامن است. میزان بلندی موهای این شخصیت در سراسر فیلم متفاوت است. آشکارترین ثانیه نیز مربوط به نبردهایی فیلم است که در هر سکانس، موهای او بین کوتاه و فراوان کوتاه تغییر می‌کند.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.

سوال های متداول در رابطه با مهم ترین سوتی های فیلم های دی سی از دید سایت جونی

مهم‌ترین سوتی فیلم مرد فولادی چیست؟

هنگامی که ژنرال زاد پیام هشدار خود را به فراوانی زمین منتقل می‌کند، شهرههای متعددی در سراسر دنیا به ما علامت داده می‌شوند. در تمام شهرهای دیده شده، هوا تاریک بوده و نیمه شب است و با توجه به اینکه این شهرها در مناطق مختلفی از کره زمین هستند، اصولاً نباید تمام اون‌ها در شب باشند.

مهم‌ترین سوتی فیلم بتمن علیه سوپرمن چیست؟

در این فیلم، بروس وین درحال رانندگی با یک جیپ رنگید سال 2014 است. فیلم بتمن علیه سوپرمن در سال 2016 اکران شد پس به نظر این سکانس مشکل ندارد. اما باید یادآوری کنیم که این سکانس، مربوط به وقایع فیلم مرد فولادی و در سال 2013 بود. پس عملاً بتمن در این سکانس، سوار ماشینی از آینده بود.[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *