مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

[ad_1]

مکنزی اسکات (MacKenzie Scott) همسر گذشته جف بزوس و سومین زن ثروتمند ایالات متحده هفته قبل فرم های درخواست طلاق از همسر دومش، دن جوئت (Dan Jewett) را که سال قبل در کالیفرنیا با او ازدواج کرده بود، پر کرد.

طلاق توافقی مکنزی اسکات ۵۲ ساله و دن جوئت، معلم مدرسه‌ای در سیاتل، به این معنی است که برای دوری این دو نیازی به دادگاه نخواهد بود. علی رغم ثروت هنگفت خانم اسکات، طلاق این دو احتمالا کاملا عادی و ساده برگزار خواهد شد. اسناد دادگاه علامت می‌دهد که مکنزی اسکات و دن جوئت نزد از ازدواج موافقت نامه‌ای مبنی بر تقسیم ثروت امضا نکرده بودند. با این حال، به نظر می‌رسد این زوج بر سر این داستان به توافق رسیده‌اند.

مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

دیوید گلس وکیل که پرونده آنها را مشاهده کرده اما نمایندگی هیچ‌یک از طرفین را به وظیفه ندارد می‌گوید: «طبق قوانین واشنگتن، زوجین می‌توانند خودشان همه جزئیات دوری را بررسی کنند، اون را در یک توافق نامه بنویسند و تنها به دادگاه اطلاع دهند که خودشان داستان را حل کرده‌اند. و این همان کاری است که خانم اسکات و آقای جوئت انجام داده‌اند.»

مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

قانون ایالت واشنگتن به زوج هایی که تصمیم طلاق دارند اجازه می‌دهد تا توافق نامه دوری را کاملا خصوصی نگه دارند و در این مورد به نظر می‌رسد اسکات و جوئت شرایط دوری خود را به‌طور کامل حل کرده‌اند و تا زمانی که خودشان تصمیم به افشای اطلاعات نداشته باشند، محتوای این قرارداد دوری محرمانه باقی خواهد ماند.

مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

گلس می‌گوید صفحه سوم دادخواست طلاق اسکات حاوی رضایت نامه‌ای از جوئت است که به‌طور کامل با دوری موافقت کرده و این داستان احتمالا کمک می‌کند تا روند دوری سریع و بدون دردسر انجام شود. با آنکه به نظر می‌رسد طلاق اسکات و جوئت دوستانه و توافقی است اما نزد بینی اینکه چقدر طول می‌کشد تا حکم طلاق صادر شود دشوار است.

گفته می‌شود اسکات و جوئت اولین بار در مدرسه فرزندانش با یکدیگر دوست شدند.

مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

اسکات با جف بزوس، بنیان‌گذار آمازون، چهار فرزند دارد. این‌دو نزد از اعلام دوری‌شان در سال ۲۰۱۹ به وقت ۲۵ سال با هم زندگی کردند. اسکات که رمان نویس است و کارها بشردوستانه انجام می‌دهد، از تاریخ طلاق از بزوس ۵۸ ساله در مورد این صحبت کرده که تصمیم دارد قسمت عمده‌ای از ثروت خود را به نیازمندان ببخشد.

مکنزی اسکات از همسر دومش که معلم مدرسه است جدا می‌شود

به شرح نشریه فوربز ثروت مکنزی اسکات ۳۴.۹ میلیارد دلار است. آغاز این ماه، او ملک خود در بورلی هیلز به ارزش ۵۵ میلیارد دلار را برای حمایت از بنیاد غیرانتفاعی جامعه کالیفرنیا و کمک هزینه ‌های مسکن و برنامه های کمکی مهاجران به این نهاد هدیه کرد. او همچنین در ماه مارس ۴۳۶ میلیون دلار به یک موسسه غیرانتفاعی بشردوستانه اهدا کرد. این تنها گوشه‌ای از کمک‌های مالی انسان دوستانه خانم مکنزی است.

زیادتر بخوانید:

تصاویر جف بزوس و لورن سانچز در اولین نمایش سریال «ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت»

[ad_2]