میلیاردر شدن تتلو و سحر قریشی با دروغگویی! [+فیلم]

[ad_1]

ساختگی بودن عاشقانه های تتلو و سحر قریشی در فضای غیر واقعی بازتاب حائز اهمیتی داشته؛ با ما بمانید تا به جنبه‌های مختلف این داستان زیادتر بپردازیم.

ماجرای رابطه‌ی تتلو و سحر قریشی چند ماه تیتر اول خبرهای زرد بود. سخن می‌زدند، مصاحبه می‌کردند، تتوهای‌شان را از این سو تا اون سو ادامه می‌دادند، ویدیوهای عاشقانه آپلود می‌کردند و قربان‌صدقه‌ی هم می‌رفتند، این به اون می‌گفت «حاج‌خانم» و اون به این می‌گفت:

آقام

آقا غیرتی می‌شد و از حاج‌خانم نگهداری می‌کرد و… کوتاه همانند دو قناری عاشق از هم آویزان بودند. اما در تمام این مراحل، خیال می‌زدیم که پشت پرده چه خبر است. خیال می‌زدیم که به‌زودی همه‌ی این مسخره‌بازی‌ها تمام خواهد شد.

زیادتر بخوانید:

آشکار شدن جنجال اسیدی که تتلو روی شکل سحر قریشی ریخت! [+فیلم]

اشتراک دوست‌دخترهای تتلو و داوود هزینه [+فیلم و عکس]

میلیاردر شدن تتلو و سحر قریشی تا ساختگی بودن عاشقانه هایشان

shr qryshy

تمام ذهن و روح ما ایرانیان ساده را درگیر خودشان می‌کنند تا دو قرون پول به جیب بزنند! آیا سحر قریشی و امیر تتلو لایق اینهمه توجه هستند؟

Untitled 13

سحر قریشی این روزها در دبی زندگی می‌کند و به نظر زندگی آرامی دارد و آرام از حواشی فاصله گرفته و دیگر فراوان آتش نمی‌سوزاند و برای خود حواشی صحیح نمی‌کند. البته شرایط و حال این روزها و گفت و گو سختی دسترسی به اینستاگرام هم مزید بر دلیل شده تا سحر قریشی کمی ارام بنشیند. البته این بیصدا و راحتی سحر ممکن است آتش زیر خاکستر باشد و خانوم یکدفعه منفجر بشود و با یک عکس یا ویدیو اینستا و دنیای غیر واقعی را بترکاند.

پس از هفته‌ها انتقاد امیر تتلو از سحر قریشی و ادعای وی درباره‌ی دوری‌اش از قریشی، خانم بازیگر سرانجام تصاویر مشترک خود با آقای خواننده را از صفحه‌ی اینستاگرامش حذف کرد. در بیوگرافی اینستاگرام قریشی هم دیگر خبری از نشانه‌ی او به رابطه‌ی عاشقانه‌اش با تتلو نیست.

اما برخی از رسانه‌ها از حامله‌شدن این بازیگر پیشنین ایرانی می‌گویند که همه‌ی این گمانه‌زنی‌ها با انتشار عکسی از وی در رسانه‌ها شروع شد. در ادامه این عکس را ببینید:

ساختگی بودن رابطه تتلو و سحر قریشی, سحر قریشی و تتلو
ساختگی بودن رابطه تتلو و سحر قریشی, سحر قریشی و تتلو

سحر قریشی با انتشار یک عکس در استوری اینستاگرام از کارها فتنه طلبانه علی کریمی در اغتشاشات پس از مرگ مهسا امینی حمایت کرد؛ اقدامی که به تعبیر کاربران خوش رقصی سلبریتی‌ها برای بازیکن قبلی فوتبال بوده و احتمالا توری برای او عریض کرده است.

428551180 bartarinb site

تمام هم شد. باید تمام می‌شد. خوب تر است که بگویم:

قرار بود تمام شود.

افشاگری آرامه اعتمادی از اتفاق‌های پشت پرده‌ی این اتفاق، هر چند کوتاه اما تکان‌دهنده بود. در واقع این فیلم‌نامه‌ی به‌دقت‌طراحی‌شده، برای همه‌ی اون‌هایی که در اون شرکت کردند سود داشت؛ هم بازیگر پرحاشیه و بی‌استعدادی همانند سحر قریشی به صدر خبرها آمد، هم تتلو و یاران و دست‌اندرکاران اتفاق پول خوبی به جیب زدند.

گفت و گو و جدل‌ها بین فالوورها داغ شد، بر تعدادشان اضافه شد و آمار بازدید اینستاگرام و یوتیوب هم بالا رفت و کوتاه همه از این قصـه نصیبی بردند، جز مخاطبِ از‌همه‌جا‌بی‌خبری که شنیدن قصـه‌های عشقی / آبکی را دوست داشت!

اما این قصـه عشقی، علاوه بر آبکی بودن، ساختگی هم بود تا قماری بی‌کم‌وکاست باشد برای شیره مالیدن سر مخاطب. مخاطبی که خانه و زندگی و اتوموبیل میلیون‌دلاری تتلو را می‌بیند و از خودش نمی‌پرسد او چه‌گونه با برگزاری چند کنسرت، اون هم در کشوری دیگر و با سازوکاری دیگر، به این ثروت دست پیدا کرده است. یا از خودش نمی‌پرسد:

ابداً این خواننده چه‌گونه و از چه راهی، در کشوری که خودش معدن خواننده است، می‌تواند عین آب خوردن کنسرت برگزار کند و کسی هم کاری به کارش نداشته باشد. یا نمی‌پرسد که: …

ac image UV16533867172e

مدتی نزد ویدیویی دیدم که در اون یک خانم جاافتاده‌ی ایرانی، هنگامی که تتلو را در یکی از خیابان‌های استانبول می‌بیند، از او درخواست عجیبی می‌کند: این که تتلو، دخترش را برای گروه رقصنده‌‌اش به کار بگیرد. سطح آمال و آرزوها به این حد سقوط کرده است و ما عاشق همین قصـه‌های ساختگی و آبکی خواهیم ماند.

فیلم خصوصی  امیر تتلو با روسری:

همه چیز با اخبار اسیدپاشی تتلو روی شکل سحر قریشی به اتمام رسید. تتوی عکس شکل تتلو را روی دست سحر قریشی ببینید:

ویدیوی خوشگذرانی سحر قریشی در دبی را دید کنید:

زیادتر بخوانید:بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در اون الزاما بازتاب دیدگاه رسانه جونی نیست.

[ad_2]