میم های هری پاتر که به خوبی دنیای جادوگری را کوتاه می‌کند

[ad_1]

میم های هری پاتر آرت‌های تصویری هستند که میشود با توجه به اون‌ها و درکِ کنایه و شوخیِ آنها به خوبی دنیای هری پاتر و دنیایش را فهمید.

هری پاتر جهانی عظیم و حیرت‌انگیز دارد که پر از داستان و شخصیت و اتفاق است. ماجراهایی که فراوان‌هایشان هنوز زمان روایت کامل و خوبوحسابی پیدا نکرده‌اند و تنها در اشارات و تعریف قول‌ها و خاطرات شخصیت‌ها و کتاب‌ها به اون‌ها پرداخت شده.

میم های هری پاتر

این میم‌ها دنیای جادوگری را کوتاه می‌کند

فهرست مطالبی که در نوشتار میم های هری پاتر خواهید خواند به شرح زیر است:

: )
: )))))))

دنیای هری پاتر پهناور‌تر از این سخن‌هاست و قسمت‌های ناگفته‌ای از تاریخ اون هنوز تبدیل به فیلم و سریال یا حتی رمان نشده. برای همین فراوان از هواداران هری پاتر دوست دارند که فیلم‌ها یا سریال‌هایی ساخته شوند که به این قسمت ناگفته می‌پردازند. در ادامه با تعدادی از میم‌ های هری پاتر دوست می‌شوید که پتانسیلِ درک شدن را دارند.

Albus Dumbledore

میم های هری پاتر
میم های هری پاتر

ترجمه‌ی تعریفِ قولِ درون عکس:

من برای پدر و مادرت متاسفم، اما هیچ طلسمی نمی‌تواند مرده را مجدد بیدار کند، هری. من اطمینان دارم که تو این را می‌دانی. جز سنگ زندگی مجدد. من اون را برای خودم نگه می‌دارم.

در سرتاسر مجموعه هری پاتر، دامبلدور می‌تواند به طرز وحشت‌ناکی مرموز باشد. به نظر می‌رسید او همیشه می‌فهمید که چه اتفاقی می‌افتد اما هنوز تلاش چندانی برای مداخله یا اطمینان از اینکه افراد تحت وظیفه او آسیبی نمی‌بینند انجام نمی‌داد. سپس چند باری که او دست به اقدام زد به نظر می‌رسید که هیچ وقت برای او چیز مهمی نبوده است.

دامبلدور به هری و هرمیون منظور می‌کند که برای نجات باک بیک (خانمِ اسلامیه کج‌منقار ترجمه فرمودند) به قبل برگردند اما هیچ وقت منظور دیگری برای استفاده از تایم ترنر ارائه نمی‌کند. البته ممکن است دامبلدور بداند که باک بیک قبلا توسط هری و هرمیون نجات یافته است.

Draco

میم های هری پاتر
میم های هری پاتر

ترجمه‌ی تعریفِ قولِ درون عکس:

دراکو آینده را خوب تر از پروفسور تریلانی نزد‌بینی کرد. جینی: ولش کن (هری را). دراکو: ببین، پووتتر! (با لحن دراکو). برا خودت یه دوس‌دختر پیدا کری.

همانند گیلدروی لاکهارت، نمی توان به سیبیل ترلاونی اطمینان کرد تا درباره توانایی هایش راستگو باشد. به نظر می رسد که استاد پیشگویی که از یک بیننده با توانایی است، معتقد است که او با همین موهبت متولد شده است. با این حال، در یک سطح، او باید واقعیت را بداند.

البته ترلاونی برنده شد دو نزد‌بینی دقیق داشته باشد. یکی درباره بازگشت ولدمورت و دیگری درباره سرنوشت هری (که دلیل شد ولدمورت پدر و مادر او را بکشد). با این حال، این تنها یک نزد‌بینی از دراکو مالفوی است، بنابراین دادن اعتبار بیش از حد به او مقاوم است زیرا به نظر می‌رسد یک خیال ساده است.

Mad-Eye Moody

میم های هری پاتر
میم های هری پاتر

ترجمه‌ی تعریفِ قولِ درون عکس:

او سپس از اینکه شاگردانش را به راسو تبدیل کرد هنوز هم معلم خوبی است…

در حالی که آنها ممکن است او را پروفسور مودی صدا کنند، مودی چشم دیوانه واقعی هیچ وقت فرصتی برای تدریس در کلاس نداشت. در عوض، بارتی کراچ جونیور جای او را گرفت که نقش مودی را بازی کرده بود تا به هری نزدیک شود و او را به ارباب تاریکی تحویل دهد.

با این حال، زمانی قضیه کشتن هری کنار گذاشته می‌شود، نمی‌توان انکار کرد که کراچ معلم فراوان خوبی بود. او در کلاس‌هایش چیزهای زیادی در مورد چگونگی مبارزه با جادوی سیاه یاد داد و هری حتی یاد گرفت که در مقابل تحت نشان قرار گرفتن مقاومت کند. او حتی برای خوب تر شدن شرایط  دراکو را به یک راسو تبدیل کرد.

Rubeus Hagrid

میم های هری پاتر
میم های هری پاتر

ترجمه‌ی تعریفِ قولِ درون عکس:

اگر هَگرید واقعا تالا رازها را دوباره کرده بود: درود به باسیلیسک. فراوان خوشگل نیس؟؟

در حالی که روبیوس هاگرید در تدریس بهترین نیست، خلق و خو‌های او قطعا او را دوست داشتنی می کند. چیزی نیست که او زیادتر از یک موجود به ظاهر شرور دوست داشته باش. البته باسیلیسک ها یکی از معدود مخلوقات شیطانی غیرقابل انکار هستند (حتی نیوت اسکمندر نیز با اون موافق بود). با این حال زمانی طرفداران تصور می‌کردند که اگر هاگرید اتاق رازها را چنان که متهم شده بود دوباره کند، چه می‌شد، تصور کردن او در حال تمجید مار قاتل کار سختی نبود.

Horus Slughorn

میم های هری پاتر
میم های هری پاتر

ترجمه‌ی تعریفِ قولِ درون عکس:

من در مورد جان‌پیچ‌ها اطلاع داشتم. قبل از اینکه لردولموردت خبرداشته باشد.

هوریس اسلاگهورن یکی از اولین شخصیت‌های دوست‌داشتنی اسلایترین بود که در هری پاتر علامت داده شد، اما این بدان معنا نیست که او با ویژگی‌های گروهش (اسلایترین) همخوانی نداشت. اسلاگهورن در عین خوش اخلاقی، شیک بودن، فریب گر و مدبر بود.

چند میم اسلاگهورن در سرتاسر اینترنت منتشر شده است اما چیزی که در اون به خود می بالد که قبل از ولدمورت درباره هورکراکس ها می دانسته است، خنده دار است. اسلاگهورن از تصمیم ولدمورت برای شکافتن روحش شرمنده بود، اما با توجه به شرایط، او به احتمال فراوان در مورد اون دروغ نمی زند.

زیادتر بخوانید:

از همراهی شما تا انتهای نوشتار میم های هری پاتر سپاس‌گزار هستیم. حتما ما را با نظرات خود در رابطه با این نوشتار، آگاه کنید. شما می‌توانید به نام نویسنده مهمان در سایت جونی عضو شوید و علاوه بر اشتراک نظرات خود در رابطه با مقاله‌ها، نقد فیلم ، نقد سریال ، اخبار سینما و مطالب خودتان را نیز انتشار دهید. برای مطالعه فراخوان مرتبط با اون بر روی لینک نویسنده مهمان کلیک نمایید. در ضمن شما همراهان گرامی می‌توانید به اینستاگرام جونی جهتِ شناختِ مهمترین فیلم های ژانرهای مختلف و کوتاه نقد و بررسی‌های فیلم‌های روز دنیا مراجعه کنید.[ad_2]