نامه سرگشاده دبیرکل حزب اطمینان مردمی به رئیس جمهور برای جمع‌ آوری گشت ارشاد

[ad_1]

نامه سرگشاده دبیرکل حزب اعتماد ملی به رئیس جمهور برای جمع‌ آوری گشت ارشاد

دبیرکل حزب اعتمادملی در نامه‌ای سرگشاده خطاب به رئیس‌جمهور با نشانه به فوت کرد مهسا امینی خواهان جمع‌آوری گشت ارشاد شد

نامه سرگشاده به رئیس جمهور برای جمع‌آوری گشت ارشاد

الیاس حضرتی، دبیرکل حزب اعتمادملی و مدیر گروه رسانه‌ای اطمینان، در نامه‌ای سرگشاده خطاب به سیدابراهیم رئیسی با نشانه به فوت کرد مهسا امینی صدور دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را خواهان شد.

مشروح نامه الیاس حضرتی خطاب به رئیس‌جمهور به شرح زیر است:

با درود و خداقوت به رئیس‌جمهور محترم جناب حجت‌الاسلام و المسلمین سیدابراهیم رئیسی

ملت و حکومت ما روزهای تلخ، مقاوم و سرنوشت‌سازی را از سر می‌گذراند. لازمه گذر از این روزها، توانایی گرفتن تصمیمات مهم و تاریخی است و وظیفه این امر بر دوش جنابعالی قرار دارد.

چند روز اخیر و به واسطه فوت خانم مهسا امینی قلب میلیون‌ها ایرانی جریحه‌دار شده است و دید مردم و تاریخ به واکنش رسمی حکومت است.
ضمن قدردانی از تماس و ابراز تاسف و اظهار همدردی جنابعالی به نام رئیس‌جمهور مملکت با خانواده مرحومه، از شما تقاضا دارم برای یواش کردن قلب‌های زخم خورده و راحتی روح گرامی و دختر از دست رفته‌مان، مقتدرانه دستور جمع‌آوری گشت ارشاد را دهید، گشتی که به عقیده بیشتر حقوق‌دانان واجد اعتبار حقوقی نیست. با تمام توان پای این تصمیم مهم و تاریخی خود بمانید، باشد که چنین تصمیمی موجب آسودگی خاطر ملت شود و به نوعی تقدیر را به شکل دیگری رقم بزند.

در آخر برای سفری که در نزد دارید آرزوی موفقیت دارم و از پروردگار متعال تصمیم‌ای توانا‌تر در جهت اتخاذ تصمیماتی در راستای احقاق حقوق ملت گرامی ایران خواستارم.

گرردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemmorgh.com/news
منبع: etemadonline.ir

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *