نایلون استرچ چیست: دریا پلاستیک

[ad_1]

همیشه یکی از دغدغه‌های کارخانجات و واحدهای تولیدی ، نحوه بسته بندی و سرعت بسته بندی کالا ها می باشد که هم در قسمت حمل و تعریف کاربردی باشد و هم زیبایی داشته باشد. بسته بندی کالا ها فراوان مهم بوده و نقش موثری در فروش خواهد گذاشت و تحویل کالاها به دست مشتریان در صورتی که دنبال با کیفیت بالای بسته بندی باشد ، میتواند فراوان موثرتر در قسمت رضایت مشتریان باشد. در سال های قبل از انواع متریال بسته بندی از جمله تسمه های پلاستیکی و پالت ها استفاده می شد که در انواع چوبی و فلزی بودند اما با توجه به مشکلات مختلفی که این بسته بندی ها داشتند از نظر استهلاک، این نوع بسته بندی ها در صنعت بسته بندی امروزه فراوان کمرنگ تر شده اند. انواع نایلون ها نقش موثری در صنعت بسته بندی دارند و به دلیل قیمت ارزانشان و بهداشتی بودن مصرف فراوان زیادی دارند. یکی از انواع نایلون هایی که در صنعت بسته بندی فراوان مشاهده می شود فیلم استرچ است.

 نایلون استرچ

نایلون استرچ کالایی نایلونی است که دارای سطح شفاف و صاف بوده و این نایلون قدرت کشش و چسبندگی بالایی داشته و می‌تواند ویژگی یک بسته بندی مناسب را داشته باشد.نایلون استرچ کالایی اقتصادی و پرکاربرد بوده و در سال های اخیر در صنعت بسته بندی درجه خود را یافته است.این نایلون علاوه بر بسته بندی منسجم و ضد نفوذ ، از محصولات نگهداری نمایند بنابراین شما با داشتن بسته بندی به وسیله نایلون استرچ برای کالاهایتان می توانید کالاها را از کثیفی و رطوبت و ضربه نگه داری کنید.یکی از مزایای استفاده از نایلون استرچ ، سرعت بسته بندی بالا می باشد و همچنین حمل و تعریف بسته هایی که با استفاده از فیلم استرچ پوشانده شده‌اند فراوان آسان خواهد بود.فیلم استرچ در مصارف خانگی و کارگاهی و کارخانجات مورد استفاده قرار گرفته و تولید کنندگان زیادی انواع نایلون استرچ را برای بسته بندی محصولات به کار می برند.این نوع نایلون به دلیل بهداشتی بودن ، برای بسته بندی انواع مواد غذایی و دارویی به کار می رود. نایلون استرچ به نوعی نایلون ضربه گیر است ، به طور کلی نایلون حبابدار را با نام نایلون ضربه گیر می شناسند اما نایلون استرچ نیز به دلیل مقاومت بالا در برابر ضربات وارده به کالا ها، نوعی نایلون ضربه گیر به حساب می آید، بنابراین شما با استفاده از از نایلون ضربه گیر می توانید از کالا ها حفاظت نمایید. بسته بندی با این نایلون می تواند برای کالا ها و پالت ها استفاده شود. کالاهای فراوان زیادی با این نایلون ضربه گیر مورد بسته بندی قرار میگیرند که هر یک دارای ابعاد و اندازه های مختلف می باشند همچنین کالاها در دسته بندی صنایع مختلف قرار می گیرند.به همین دلیل متریال بسته بندی مصرفی که شامل ویژگی های فراوان خوبی باشد که بتواند برای انواع کالا ها مورد استفاده قرار بگیرد ، می تواند نقش مهمی در صنعت بسته بندی داشته باشد.

شرکت دریا پلاستیک یکی از مراکز عرضه کننده انواع نایلون ضربه گیر یا حبابدار ،نایلون استرچ، نایلون شیرینگ، نایلون عریض و سایر نایلون های بسته بندی میباشد فروش نایلون ها با قیمت فراوان مناسب و به شکل مستقیم ارائه می گردد.

فیلم استرچ دستی چیست؟

نایلون استرچ ماده ی ورقه ای نازک است که دارای مقاومت کششی فراوان خوبی بوده و برای بسته بندی محصولات و جعبه ها یا حتی پالت ها مورد استفاده قرار می گیرد. قابلیت کشسانی فیلم استرچ به این نایلون اجازه می دهد تا به شکل محکم به دور محصولات قرار گیرد و بسته بندی یکپارچه و منسجمی را ساختن نماید. فیلم استرچ دستی یکی از انواع نایلون هایی است که در سالیان اخیر مورد توجه کاربران قرار گرفته است و افرادی که می خواهند از نیروی انسانی برای بسته بندی کالا ها استفاده کنند ، می توانند از نایلون استرچ به دسی استفاده ببرند. بنابراین فیلم استرچ دستی برای بسته بندی محصولات در تعداد کم بود و در صورتی که کسب و کار شما کوچک است، می توانید از این نوع نایلون استفاده کنید.

فیلم استرچ ماشینی چیست؟

در مقابل فیلم استرچ دستی که بسته بندی ها به روش دستی و با استفاده از نیروی انسانی انجام می گیرد ، فیلم استرچ ماشینی برای روش های نیمه اتوماتیک و اتوماتیک برای بسته بندی ها مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین در این روش بسته بندی ، از ماشین آلات و تجهیزات استفاده می‌ شود و این نوع فیلم در تجهیزات قرار داده می شوند.این روش بسته بندی برای بسته بندی در خط‌ ها تولید محصولات در تعداد بالا استفاده می‌شود و به وسیله نایلون استرچ می توانید بسته بندی فراوان خوب و زیبایی را ساختن کنید. فیلم استرچ با قدرت کشش ساده فراوان مقرون به صرفه بوده و کاربرد پهناور ای دارد به طوری که در بسیاری از کارخانه ها از این نوع نایلون استرچ برای بسته بندی پالت ها و محصولات استفاده میشود.معمولاً از فیلم استرچ با قدرت کشش ساده برای استفاده از روش های نیمه اتوماتیک و یا دستی استفاده می شود و با توجه به نوع محصول و روش های بسته بندی می توان این نایلون را در تنوع فراوان بالایی به تولید رساند. از نایلون استرچ برای بسته بندی انواع کالا ها استفاده می شود همانند آب معدنی ،محصولات بهداشتی، نوشابه، مبلمان ، کاغذ و کارتون و غیره که به دلیل استفاده از نایلون استرچ برای بسته بندی محصولات ، هزینه های بسته بندی به مراتب کاهش پیدا خواهد کرد همچنین بسته بندی نهایی فراوان کاربردی خواهد بود.

مرکز دریا پلاستیک یکی از بزرگترین تولید کنندگان و عرضه کنندگان نایلون های بسته بندی از جمله نایلون استـرچ ، نایلون ضربه گیر یا نایلون حبابدار، نایلون شیرینگ و غیره می باشد این مرکز در جهت جلب رضایت مشتریانش قیمتهای فراوان منصفانه ای را در نظر گرفته و این به دلیل فروش مستقیم از تولیدی می باشد.

ویژگی نایلون استرچ

  • کشش مناسب
  • مقرون به صرفه
  • چسبندگی بالا
  • پیشگیری از انتقال ضربه و رطوبت و کثیفی به کالا
  • تنوع رنگی

فروش اینترنتی نایلون استرچ

فروش اینترنتی نایلون استرچ و انواع دیگر نایلون های بسته بندی همانند نایلون ضربه گیر حباب دار ، نایلون شیرینگ و غیره از راه سایت دریا پلاستیک ارائه می شود بنابراین متقاضیان خرید می توانند از راه سایت خرید خود را انجام دهند و برای ثبت توصیه با کارشناسان فروش ما در این مجموعه تماس نتیجه فرمایند.امروزه فروشندگان متریال بسته بندی از جمله نایلون استرچ به شکل اینترنتی کوشش دارند تا بتوانند پاسخگوی مشتریانشان در سراسر سرزمین باشند و به همین جهت مشتریان نیازی به مراجعه حضوری نداشته و می توانند از راه اینترنت توصیه خود را ثبت نمایند و محصول مورد نظر را در مکان مورد نظر تحویل بگیرند.

نایلون استرچ

به همین جهت به دریا پلاستیک نیز فروش اینترنتی محصولاتش را ارائه نموده و افراد می توانند خرید راحت تری را تجربه کنند. این مجموعه تولیدی عظیم ، انواع نایلون ضربه گیر حبابدار و فیلم استرچ و شیرینگ را مناسب برای انواع بسته بندی ها ارائه می کند همچنین انواع دیگر نایلون های بسته بندی از راه سایت دریا پلاستیک ارائه می شود و مشتریان گرامی می توانند به راحتی خرید خود را به شکل آنلاین انجام دهند.کیفیت محصولات دریا پلاستیک فراوان بالا بوده و مشتریان همیشه از خرید هایشان رضایت کاملی دارند ، محصولات دریا پلاستیک دارای مقاومت بالا و کاربرد عالی در بسته بندی ها بوده و با قیمت فراوان مناسبی عرضه می گردد.

https://daryapelastic.com

[ad_2]