نتایج فروش عالی ایران ماشین 12 مهر 1401 [+ اعلام نتایج قرعه کشی]

[ad_1]

گروه خودروسازی ایران ماشین چندین روز نزد شرایط طرح فروش عالی ایران ماشین 12 مهر 1401 را اعلام کرد و نتایج این قرعه کشی هم اکنون اعلام شده است. در این طرح سورن پلاسف دنا پلاس و پژو پارس عرضه شدند.

گروه خودروسازی ایران ماشین در ادامه طرح‌های فروش خود، طرح فروش عالی سورن پلاس، دنا پلاس و پژو پارس برای مهر 1401 را اعلام کرده است. این سه ماشین در قطعه فروش فوق‌العاده به بازار عرضه می‌شوند.

آرون گروپس

زیادتر بخوانید:

نتایج قرعه کشی ایران ماشین مهر 1401 [+ اعلام نتایج ، شرایط و قیمت محصولات]

نتایج قرعه کشی فروش عالی ایران ماشین مهر 1401

آغاز پیش فروش محصولات ایران‌ خودرو از سوم مهر؛ 53 هزار دستگاه
نتایج قرعه کشی فروش عالی ایران ماشین مهر 1401

ایران ماشین سه محصول سورن پلاس، دنا پلاس توربو شارژ و پژو پارس را با موعد تحویل 3 ماهه در قطعه یک طرح فروش فوق‌العاده برای مهر 1401 به بازار عرضه کرد. این محصولات از سه شنبه 12 مهر 1401 به زمان 4 روز از راه وب سایت رسمی این سامانه در دسترس بودند و دیروز 18 مهرماه، نتایج قرعه کشی فروش عالی ایران ماشین مهر ماه 1401 اعلام شد.

آپدیت 19 مهرماه: با توجه به اطلاع رسانی هایی که نزد‌تر درباره تاریخ اعلام نتایج قرعه کشی ایران ماشین مهر ماه 1401 شده بود، دیروز عصر نتایج قرعه کشی این دوره از فروش محصولات ایران ماشین اعلام شد و از راه این لینک https://esale.ikco.ir/ می‌توانید لیست برندگان را مشاهده کنید.


در ادامه جدول اطلاعات مربوط به شرایط فروش ایران ماشین مهر 1401 را مشاهده می‌کنید:

فروش فوق العاده ایران خودرو 12 مهر 1401

در این طرح فروش سورن پلاس با قیمت مصوب فروش ۲۶۱ میلیون و ۴۲۲ هزار و ۱۰۰ تومان، پژو پارس سال با قیمت ۱۶۵ میلیون و ۸۶۲ هزار تومان، دنا پلاس توبو شارژ دستی با گیربکس ۶ سرعته با قیمت ۳۶۰ میلیون و ۷۶۴ هزار و ۳۰۰ تومان و دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک با قیمت ۳۹۸ میلیون و ۳۹۷ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش خواهند رسید. موعد تحویل این خودروها نیز ۳ ماهه خواهد بود.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره فروش عالی ایران ماشین 12 مهر 1401 چیست؟ نظرات خود را در قسمت کامنت‌ها با جونی در بین بگذارید و اخبار ماشین را با جونی دنبال کنید.

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *