نخستین واکنش به خبر دستگیری علم آموزان البرزی

[ad_1]

نخستین واکنش به خبر دستگیری دانش آموزان البرزی

فرمانده انتظامی استان البرز ضمن تکذیب خبر رسانه های معاند مبنی وجود مأموران پلیس البرز در مدارس و دستگیری علم آموزان گفت: علی رغم موج سواری دشمنان و سوء استفاده از شور علم آموزان، به هیچ وجه نیروهای ما به مدارس برای دستگیری آماده نشده اند.

کارکنان پلیس در راه امنیت مردم سنگ تمام گذاشتند

سردار عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، در ملاقات با مسؤولان اداره آموزش و آموزش استان البرز، گفت: در هفته‌های اخیر حمایت‌های مردم از خادمان خود در فرماندهی انتظامی سرزمین روح جدید ای بر کالبد مجموعه انتظامی دمید و دلیل ارتقاء روحیه کارکنان برای خدمات رسانی مضاعف و تامین امنیت شهروندان شد.

وی با بیان اینکه در اغتشاشات اخیر حقیقتاً کارکنان انتظامی برای امنیت مردم سنگ تمام گذاشتند، افزود: در این ایام با منظره‌‌های ماندگاری مواجه شدیم که یادآور روزهای جنگ تحمیلی و نگهداری از مرزهای این سرزمین بود.

فرمانده انتظامی استان البرز با بیان اینکه پلیس در برخورد با اغتشاشگران نهایت صعه صدر را به کار گرفته و به هیچ وجه از سلاح های پرخطر استفاده نکرده است، گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند سازمان انتظامی در روزهای اخیر مظلوم واقع شده و علیرغم درون آمدن صدمات سنگین به کارکنان انتظامی و کشف تعداد قابل توجهی کوکتول مولوتوف و سلاح های پرخطر از افراد دستگیر شده، به هیچ وجه اجازه ندادیم تا برخورد های مقاوم با معترضان و اغتشاشگران شکل بگیرد.

این رتبه ارشد انتظامی اضافه کرد: دشمن و ضد انقلاب تمام تلاش خود را در روزهای اخیر برای ضربه زدن به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته بود، اما غافل از اینکه با بصیرت مردم به هیچ وجه نخواهند توانست بر روی افکار عمومی سرزمین مسلط شوند و فقط با دست نشانده های خود اقدام به اغتشاشات کوچکی در نقاط مختلف سرزمین کردند.

محمدیان ضمن تکذیب خبر رسانه های معاند مبنی وجود مأموران پلیس البرز در مدارس و دستگیری علم آموزان گفت: علی رغم موج سواری دشمنان و سوء استفاده از شور علم آموزان، به هیچ وجه نیروهای ما به مدارس برای دستگیری آماده نشده اند.

ارشد ترین رتبه انتظامی استان البرز یادآور شد: برابر اطلاعات به دست آمده از افراد دستگیر شده، افراد قابل توجهی از دست نشانده‌های معاندان آموزش‌های زبر دست ساختن اغتشاش را فرا گرفته اند.

وی خاطر علامت کرد که دروغ های دشمنان دلیل از بین رفتن آبروی نداشته رسانه‌های معاند شده و به هیچ وجه مردم بصیر سرزمین در دام این افراد وابسته نخواهند شد.

فرمانده انتظامی استان البرز با تاکید بر روشنگری برای جوانان و نوجوانان و آگاه سازی آنها از نقشه های شوم دشمنان برای سرزمین، در آخر خاطر علامت کرد: همچون قبل کارشناسان انتظامی در حوزه برگزاری کلاس‌های آموزشی در حوزه های مختلف از جمله صدمه های فضای غیر واقعی و مواد مخدر با آموزش و آموزش همکاری خواهند داشت.

گردآوری: گروه خبر سیمرغ
seemorgh.com/news
منبع: mehrnews.com

[ad_2]