نسخه طولانی تر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست مجدد اکران خواهد شد [+کوتاه قصـه]

[ad_1]

حالا پس از حدود یک سال از اکران اولیه فیلم Spider Man No Way Home، نسخه طولانی تر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست مجدد اکران خواهد شد .

هنگامی که نسخه بلوری فیلم مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست عرضه شد، در ابتدا قرار بود تا حدود 20 دقیقه از سکانس‌های حذف شده فیلم در این نسخه وجود دشته باشند. اما پس از عرضه دیسک بلوری، خبری از از این محتوای اضافه نبود. فراوان زود شایعات اکران مجدد فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست به وجود آمدند.

نسخه طولانی تر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست مجدد اکران خواهد شد

  • محتوای اضافه فیلم Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuff Version چیست؟
نسخه طولانی تر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست
اکران مجدد فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست

تاریخ زیادی نگذشت تا سونی رسماً اکران مجدد فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را تایید کرد. اون‌ها اعلام کردند که این نسخه از فیلم در اواخر تابستان باری دیگر در سینماهای سراسر دنیا‌ با سکانس‌هایی جدید اکران خواهد شد.

واجب به ذکر است که نسخه طولانی تر Spider Man No Way Home رسماً با عنوان Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuff Version اکران خواهد شد. همچنین گفته می‌شود که محتوای اضافه این فیلم تنها 11 دقیقه خواهد بود و نباید صبر فیلمی جدید و کامل را داشته باشید.

در ادامه می‌تواند پوستر رسمی  نسخه طولانی فیلم مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست را مشاهده نمایید:

نسخه طولانی تر مرد عنکبوتی راهی به خانه نیست
پوستر نسخه طولانی تر Spider Man No Way Home

درحال آماده اطلاعاتی از انتشار نسخه طولانی تر Spider Man No Way Home به شکل دیجیتال یا فیزیکی وجود ندارد. با این حال می‌توانیم صبر داشته باشیم که این نسخه مدتی پس از اکرانس سینمایی، به شکل دیجیتال و یا فیزیکی نیز منتشر شود.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]