نماینده مجلس: تداوم فیلترینگ منجر به تعطیلی مشاغل زیادی می‌شود

[ad_1]

عصبانیت نماینده مردم تفرش در پیشگاه علنی مجلس در داستان تداوم فیلترینگ در سرزمین با یک تذکر شفاهی محکم  دنبال شد.

ولی‌خدا بیاتی نماینده مردم تفرش در پیشگاه علنی مجلس گفت: «ادامه قطعی اینترنت موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل صدمه دیده فراوان زیاد دلواپس هستند. صبر می‌رود رئیس جمهور تدابیر واجب را هر چه سریعتر اتخاذ کند.»

زیادتر بخوانید: خسارت فیلترینگ برای بورس ؛ اختلالات اینترنتی با بازار اندوخته چه می‌کند؟

تداوم فیلترینگ

ولی‌خدا بیاتی در پیشگاه علنی مجلس  عنوان کرد:

در مرداد ماه سیلی ویرانگر در حوزه انتخابیه بنده به وقوع پیوست و بسیاری از احشام و دام‌ها وابسته صدمه شده و خسارت به مردم درون شد. برخی از مسئولان آمدند و رفتند اما نتیجه‌ای نتیجه نشد. صبر می‌رود هر چه سریعتر در راستای جبران خسارات سیل اقدام شود.

وی ادامه داد: «۷ ماه از سال قبل است اما تا کنون اعتبارات عمرانی تخصیص داده نشده است. در مناطق سردسیر عملا امکان کارهای عمرانی از دست رفته است. هیات دولت سفری به استان مرکزی داشت اما وعده‌های اون هنوز پژوهشگر نشده است.»

تداوم فیلترینگ

این نماینده مجلس در نهایت به داستان تداوم فیلترینگ و محدودیت‌های اینترنت پرداخت و اظهار داشت:

ادامه قطعی اینترنت موجب تعطیلی بسیاری از مشاغل شده است و امروز صاحبان مشاغل صدمه دیده فراوان زیاد دلواپس هستند. صبر می‌رود رئیس جمهور تدابیر واجب را هر چه سریعتر اتخاذ کند.

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره تداوم فیلترینگ چیست؟ آیا شما هم از محدودیت‌های اینترنتی اخیر متضرر شده‌اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و اخبار علمی را از جونی دنبال کنید.

[ad_2]