نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ مشخص شد!

[ad_1]

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ مشخص شد! توضیحات یک نماینده مجلس درباره رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ را بخوانید.

یک نماینده مجلس یازدهم، نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتس‌اپ را مشخص کرد. این نماینده مجلس گفت، تصمیم‌گیری برای رفع فیلترینگ اینستاگرام و واتس‌اپ بر وظیفه خود شورای عالی فضای غیر واقعی است.

زیادتر بخوانید: خسارت فیلترینگ برای بورس ؛ اختلالات اینترنتی با بازار اندوخته چه می‌کند؟

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ

مهربانی‌خدا نوروزی نماینده مجلس دولت یازدهم گفت:

قرار بوده است در شورای عالی فضای غیر واقعی تصمیم بگیرند که به لحاظ مشکلاتی که وجود دارد و اینکه بسیاری از راه این فضا امرار معاش می‌کنند، باید یک سازوکارهایی تعریف کنند تا کسانی که اشتغال، حقوق و معاششان از این راه تامین می‌شود، صدمه نبینند. به شکل اینکه بتوانند سازوکاری تعریف کنند؛ هم برای شبکه‌هایی که قبلا استفاده می‌شد و هم برای پلتفرم‌های داخلی.

نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ

مهربانی‌خدا نوروزی در مورد نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ گفت: «محدوده زمانی را قرار است خود شورای عالی فضای غیر واقعی تصمیم‌گیری کند و در پیشگاه مجلس هم صحبتی نشده است.»

زیادتر بخوانید:

دیدگاه شما درباره مشخص شدن نهاد مسئول رفع فیلتر اینستاگرام و واتساپ چیست؟ آیا شما هم از محدودیت‌های اینترنتی اخیر متضرر شده‌اید؟ لطفا نظرات و تجربیات خود را در قسمت کامنت‌ها با ما در میان بگذارید و اخبار علمی را از جونی دنبال کنید.

[ad_2]