نیکا شاکرمی شاد آباد کیست و ماجرای مرگ وی چیست؟ [+فیلم خوانندگی]

[ad_1]

نیکا شاکرمی شاد آباد یکی از اون دسته از عباراتی است که این روزها بسیاری از مردم بدنبال هویت واقعی وی هستند. با ما بمانید تا اطلاعات بیشتری را در اختیارتان بگذاریم.

امروز ویدئویی از نیکا شاکرمی در فضای غیر واقعی وایرال شده که بسیاری از اعضای آماده در سوشال را درگیر خود کرده است که در انتهای این نوشتار می‌توانید اون را دید کنید.

نیکا شاکرمی (۱۰ مهر ۱۳۸۴ – شهریور ۱۴۰۱) یکی از معترض‌های نوجوان شرکت‌کننده در اعتراضات سراسری ۱۴۰۱ ایران بود. او در جریان این انتقاد‌ها، ۲۹ شهریور ماه در بلوار کشاورز تهران مفقود شد. جسد صدمه‌دیده او پس از ۱۰ روز در کهریزک توسط خانواده‌اش شناسایی شد.

نیکا شاکرمی شاد آباد کیست؟ [علت فوت]

مرگ نیکا شاکرمی, نیکا شاکرمی کیست
مرگ نیکا شاکرمی, نیکا شاکرمی کیست

نیکا شاکرمی ۲۹ شهریور ماه در بلوار کشاورز تهران مفقود شد. ۷ مهرماه جسد او در کهریزک توسط خانواده‌اش شناسایی شد. خانواده او از شب سه‌شنبه ۲۹ شهریور همه جا را به دنبالش گشته بودند. او در حالی مفقود شده بود که شناسنامه‌اش در کوله پشتی‌اش بوده. تا حوالی ساعت ۷ سحر ۳۰ شهریور در دسترس بوده و سپس از اون موبایلش خاموش.

محمد شهریاری سرپرست دادسرای جنایی استان تهران درباره جزییات پرونده نیکا شاکرمی گفت:

ساعت ۷:۳۰ روز چهارشنبه ۳۰ شهریور ماه، ساکنین ساختمانی در چهار راه امیر اکرم متوجه جسد خانم جوانی در حیاط منزل خود می‌شوند که بلافاصله داستان را به کلانتری منطقه اطلاع می‌دهند. اکیپ‌های تخصصی منظره‌ به محل اعزام و متوجه می‌شوند این خانم از ساختمان مجاور به حیاط این منزل پرتاب شده است.

وی با بیان اینکه بررسی‌ها علامت می‌دهد این حادثه با اغتشاشات اخیر ارتباطی ندارد، گفت:

هیچ گونه آثار گلوله در بدن مرحوم کشف نشده است و آثار علامت می‌دهد فوت ناشی از پرت شدگی فرد بوده است. سرپرست دادسرای جنایی تهران بیان کرد: از تمام کارگرهای ساختمان مطالعه و بازجویی انجام شده است و حتی افرادی بازداشت شدند.

وی تصریح کرد:

خانم نیکا شاکرمی مدرسه نمی‌رفت و در یک کافی شاپ مشغول به کار بود.

سرپرست دادسرای جنایی تهران گفت:

پرونده در حال بررسی است و در اسرع وقت نتیجه اعلام می‌شود.

زیادتر بخوانید:

مرگ نیکا شاکرمی

خانواده نیکا شاکرمی ۷ مهر ماه وقت تکمیل پرونده مفقودی او به پلیس امنیت مراجعه کرده بودند. در آنجا به اون‌ها گفته شده پیکری پیدا شده در کهریزک که با مشخصات نیکا همخوان است و برای شناسایی بیایید.

  • آتش شاه‌کرمی خاله نیکا گفت:

دلیل فوت نیکا را سقوط از بلندی اعلام کردند.

اکانت تلگرام و اینستاگرام نیکا شاکرمی شبی که گوشی موبایلش خاموش و او پس از اون مفقود شده بود، پاک شده است.

فیلم خوانندگی نیکا شاکرمی را دید کنید:

هنوز گمانه زنی‌ها پیرامون اینکه نیکا شاکرمی در جریان حادثه سقوط از ارتفاع فوت کرده یا توسط جریانی به عمد کشته شده است، در فضای غیر واقعی ادامه دارد.

تحقیقات در رابطه با این پرونده توسط بازپرس جنایی و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی همچنان ادامه دارد و متخصصان پزشکی قانونی هنوز شرح نهایی خود در خصوص این حادثه را به مراجع قضایی اعلام نکرده اند.

زیادتر بخوانید:

[ad_2]

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *