هزینه تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت چقدر است؟

[ad_1]

تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت یکی از پرطرفدار ترین تورهای گردشگری است؛ مسافرت به اروپا با تور، دارای مزایای فراوان زیادی می باشد. همچنین هزینه تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت نیز نسبت به سایر روش های مسافرت به اروپا فراوان کمتر است. در ادامه مطلب ضمن بررسی هزینه تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت، به بررسی راهنمای رزرو تور کم ارزش اروپا ویزای شینگن نیز می پردازیم؛ با ما دنبال باشید.

هزینه تور مسافرتی اروپا

سبب محبوبیت تورهای مسافرتی اروپا چیست؟

یکی از الزامات مسافرت به اروپا، دریافت ویزای شینگن اروپا است. به سبب شرایط دشوار دریافت ویزای شینگن، بسیاری از افراد ترجیح می دهند برای تفریح در کشورهای اروپایی با تورهای مسافرتی کوتاه وقت دنبال شوند. مهم ترین سبب محبوبیت تورهای مسافرتی اروپا، کاهش هزینه های مسافرت است. انواع هزینه های مسافرت به اروپا با تورهای مسافرتی کوتاه وقت به شرح زیر است:

·       هزینه پرواز رفت و برگشت

هزینه بلیط هواپیما مهم ترین قسمت هزینه تور مسافرتی اروپا است. چون بلیط هواپیما به شکل رفت و برگشت رزرو می شود، معمولا هزینه پایین تری دارد. همچنین در شکل خالی بودن ظرفیت تور، برخی از شرکت های هواپیمایی و مجری تورهای گردشگری برای پیشگیری از سوخت شدن بلیط، بلیط های تور اروپا را به شکل بلیط ثانیه آخری ارائه می دهند که این بلیط ها با قیمت پایین تر و در ساعات منتهی به پرواز ارائه می شوند.

توجه داشته باشید که رزرو تور ثانیه آخری اروپا در شرایطی که ویزای شینگن داشته باشید، امکان پذیر است. به طور معمول برای اخذ ویزای اروپا ۲ ماه تاریخ واجب است، یک ماه برای نوبت سفارت و یک ماه برای صدور پاسخ ویزا در نظر بگیرید.

·       هزینه رزرو هتل در اروپا

موقعیت مکانی هتل، تعداد ستاره های هتل و امکاناتی که در هتل به مسافران ارائه می شود، در قیمت رزرو هتل در اروپا تاثیر گذار است. تورهای مسافرتی کوتاه وقت، انواع هتل های ۴ و ۵ ستاره در اروپا را برای اسکان مسافران انتخاب می کنند.

·       هزینه بیمه مسافرتی

بخشی از هزینه تورهای مسافرتی مربوط به بیمه مسافرتی است که این مبلغ وقت رزرو تور دریافت می شود. وقت رزرو تور از داشتن بیمه مسافرتی اطمینان نتیجه کنید.

·       هزینه های مرتبط با گشت و گذار در شهرها و مناطق گردشگری اروپا

برخی تورهای مسافرتی اروپا برای کاهش هزینه های مسافرت، تورهای درون شهری برای بازدید از مناطق گردشگری را ارائه نمی دهند. خوب تر است تور مسافرتی را انتخاب کنید که برنامه دقیق و مشخصی برای تفریح در اروپا به مسافران ارائه می دهد زیرا عدم برنامه ریزی قبلی دلیل هدر رفت تاریخ شما در مسافرت می شود.

هزینه تور مسافرتی اروپا

راهنمای رزرو تور اروپا کوتاه وقت

همانطور که گفتیم، دریافت ویزای شینگن مهم ترین قسمت مسافرت به اروپا است. تعداد آژانس های مسافرتی که برای دریافت ویزای شینگن ارتباط مستقیم دارند، در ایران محدود هستند. به همین سبب نزد از رزرو تور مسافرتی اروپا، از با اعتبار بودن آژانس مسافرتی اطمینان نتیجه کنید. همچنین سابقه آژانس مسافرتی در برگزاری تورهای گردشگری را بررسی کنید.

برخی تورهای مسافرتی نیز به شکل ترکیبی برگزار می شوند؛ به این شکل که با رزرو یک تور ترکیبی در اروپا می توانید به چندین شهر حوزه شینگن بدون نیاز به ویزای مجدد مسافرت کنید. در تورهای ترکیبی اروپا تاریخ بیشتری برای تفریح و تفریح دارید، بنابراین با پرداخت هزینه تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت می توانید در شهرهای مختلف اروپا تفریح کنید. تورهای مسافرتی اروپا کوتاه وقت معمولا ۹-۱۲ روز هستند و در چهار شهر مختلف در حوزه شینگن برگزار می شوند.

شرایط تور مسافرتی اروپا کم ارزش قیمت

تورهای مسافرتی کم ارزش قیمت با حدود ۴۵۰ یورو برگزار می شوند اما این تورها به شکل ترکیبی نیستند؛ بلکه وقت اقامت در اروپا حدود ۴-۵ شب می باشد و به طور معمول در کشورهای حوزه شینگن از جمله ایتالیا، سوئیس و اسپانیا برگزار می شوند. اگر به نام یک گردشگر تصمیم دارید برای نیرومند تاریخچه مسافرت خود به اروپا مسافرت کنید، می توانید تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت را رزرو کنید. به طورکلی می توان گفت، رزرو تور کم ارزش اروپا ویزای شینگن بهترین زمان برای گردشگران شغل ای برای مسافرت به اروپا می باشد.

جمع بندی

یکی از روش های مسافرت به کشورهای حوزه شینگن، دنبال شدن با تورهای مسافرتی کوتاه وقت است. وقت تاریخ تورهای مسافرتی کوتاه وقت معمولا کمتر از یک هفته است. هزینه تور مسافرتی اروپا کوتاه وقت نیز مربوط به هزینه هتل، بلیط پرواز رفت و برگشت، بیمه مسافرتی و هزینه های گشت و گذار در اروپا است. نزد از رزرو تور مسافرتی اروپا واجب است از با اعتبار بودن آژانس مسافرتی نیز اطمینان نتیجه کنید.

[ad_2]